Skoči na vsebino

Mirna Peč - 2008


BloodyShadow

Priporočene objave

Nekaterim še sedaj ni jasno da to "žegnanje" v bistvu nima skoraj nič s samo cerkvijo ampak je to nekakšen opomin oz opozorilo da naj pazimo nase. V mirno peč se gre pa zaradi druženja in spoznavanja novih ljudi, eni pridejo na pir, drugi, ki so od daleč na dobro furo vmes pa še kaj dobrega pojedo in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me ne bo, prevelika gužva:P

Mal višje, ne čist v dolini, ne bo gužve.....pa še hrana bo bolš :naughty: :krneki: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal višje, ne čist v dolini, ne bo gužve.....pa še hrana bo bolš :naughty: :krneki: .

Si me prepričala :whistle:

Kdaj je že to :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V prvi vrsti naj bi bil to verski obred, mar ne?

Šele potem pride druženje pa pijača in jedača.

... no, razen če so vam maša in drugi verski obredi družabni event.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tiste maše naj se ti ne bi bilo treba udeležit, če se pač nočeš. Greš tja mal pojest, popit in se malo socializirat med motoristi, potem pa na kakšno vožnjo, ali pa naravnost domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si me prepričala :whistle:

Kdaj je že to :blush:

Takrat k velikonočni zajci naokol skačejo, velikonočni pondelk....d nauš kterga slučajn nagazu na poti, k morilci ubogih puhastih dolgouhih kepic ne dobijo nč :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V prvi vrsti naj bi bil to verski obred, mar ne?

Šele potem pride druženje pa pijača in jedača.

... no, razen če so vam maša in drugi verski obredi družabni event.

naj bi se cerkev ukvarjala z verskimi obredi, ja. :evilgrin: ampak, če to združjo z veselico, pride več vernikov. :lol1:

se sploh ne čudim cerkveni statistiki, kolk je verujočih v sloveniji. :wacko: kljub vsemu kar počnejo, ljudje še vedno vztrajno rinejo na njihove "prireditve".

in dokler bo tako, bo cerkev močna institucija, ki se bo vtikala na vsa področja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni šans, da mašinko pelem žegnat :glare: :angry:

Je prej nism nikol, pa je blo vse vredu.... lansko leto sm bil dol in sm potem 2 motorja sesu. NI ŠANS!!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni šans, da mašinko pelem žegnat :glare: :angry:

Je prej nism nikol, pa je blo vse vredu.... lansko leto sm bil dol in sm potem 2 motorja sesu. NI ŠANS!!! :angry:

Tist je bilo zarad znamke, ma saj sem ti že razložla.. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takrat k velikonočni zajci naokol skačejo, velikonočni pondelk....d nauš kterga slučajn nagazu na poti, k morilci ubogih puhastih dolgouhih kepic ne dobijo nč :evilgrin:

Kake to govoriš.....bohnedaj da bi kerga nagazu, mi bo plastike potolklo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake to govoriš.....bohnedaj da bi kerga nagazu, mi bo plastike potolklo :evilgrin:

Kazen mora bit, za tko krut umor velikonočnega zajkota je pa stolčena plastika čist premal :evilgrin: , najmn na hladilnik se ti mora zapečt, če je že žrtvoval svoj kosmat lajfek :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist je bilo zarad znamke, ma saj sem ti že razložla.. :krneki:

post-2606-1204099456.gif Teb sm pa tut že povedu :angry: Don´t fuck with me :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hee kumi čakam mirno peč

bo dost motoristov pa motork (od C naprej :kva2: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj cerku vec sankov postavte da se ne bomo guzval ko lani pa ksnga prasca na stangi obrnt!Seveda parkplace da bomo loh normaln noge dol dal!

Drgac pridem! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bo tud letos udeležba povečala za 100%, kot prejšnja leta, bo pa organizator že resen problem imel, kam ta folk pa motorje spravt. Sicer pa, uspelo jim je narediti daleč največji slovenski blagoslov motorjev.

če bo vreme pridemo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa puste to cerku prmer. Tja se itak pride zaradi druženja in povezovanja med sabo. Predvsem pa zaradi užitkov v motociklizmu. Bo pa letos mal gužve če bo lepo vreme, saj naj bi blo letos kakih 1000 motorjev več kot lani pa jih je že lani blo baje cca 3700.

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!