Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Jaz sem slišal glede nesreče pri Trzinu,da naj bi motorist začel prehitevati pred seboj vozeči avtomobil,kar pa avtomobilistu ni bilo preveč povšeči in je namerno sunkovito zavil v smeri motorja z namenom,da bi prestrašil motorista.Ker pa se je motorist ustrašil je najbrž trznil in začel zgubljati ravnotežje na motorju,kar je privedlo do tega,da se je zaletel v avtomobil na nasprotni strani ceste.To sem slišal od kolega,ne vem,če je res ampak glede na to,da policija poziva voznika manjšega osebnega avtomobila modre barve,ki je bil prehitevan in se še ni javil bo pomoje zgodba kar držala.Čudno zakaj se ta avtomobilist ne javi???? Oz. z tem človekom je nekaj zelo narobe na mentalnem nivoju,da sploh ni ustavil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cca 20minut nazaj v tuhinju pod kozjakom, malo naprej od petrola motor v travi-mislim da yamaha, več avtov ustavljenih...ustavljali nismo, ker je bio firbcev že dovolj. Ni bilo videti, da bi bilo komu kaj, ker so si ljudje le motor ogledovali. Upam, da ni bilo hujšega čeprav sta potem šibala tja 2 rešilca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob 18 uri se je zgodila nesreca v okolici slovenske bistrice.motorist je v blagem levem ovinku zapeljal iz ceste in se zaletel v betonsko ograjo tik ob zelezniskem prehodu.najbrz je vozil zelo hitro kr je zgresil zelezniski prehod in kr poletel preko proge.upam ,da prezivi ceprav je zgledalo zelo hudo.gasilec mi je dejal ,da je zaenkrat pri zivljenju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob 18 uri se je zgodila nesreca v okolici slovenske bistrice.motorist je v blagem levem ovinku zapeljal iz ceste in se zaletel v betonsko ograjo tik ob zelezniskem prehodu.najbrz je vozil zelo hitro kr je zgresil zelezniski prehod in kr poletel preko proge.upam ,da prezivi ceprav je zgledalo zelo hudo.gasilec mi je dejal ,da je zaenkrat pri zivljenju.

Ta motorist je predsednik OZ Novo mesto in direktor firme Lestra v Straži je v kritičnem stanju v Mariborskem kliničnem centru v umetni komi Poškodba glave,odstranjena(pretrgana) vranica,rebro zlomljeno in zapićeno v pljuča itd. upajmo,da se zliže prva poročila danes iz MB so pozitivna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

0b 13.30 v ljubljani na slovenki ko se zavija proti avtobusni postaji motor na tleh motorist na klopci sedel, tako da nič hujšega:surrender: vrjetno ga je kdo izsilil, vglavnem nobenega avtomobilista v bližini.

ps policaj pa genialci ne znajo zavarovat mesto nesreče:worship: kaj šele kakšen znak postavit enih 30 metrov vstran......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer je v Ljubljani na Celovški avtomobilist prevozil rdečo in ubil motorista: 24ur

Sem doma ob tem križišču in tu se je zgodilo že ogrooomno nesreč, vse dokaj hude saj tu noben ne vozi ravno počasi, tak da tukaj bodite ekstra previdni (TIVOLI). Vsake tolko slišiš kak poči. No tak je blo tudi dva dni nazaj par minut do 23. ure. Poči ko noro, pogledam skoz okno in vidim avto kak stoji na cesti 5-6 metrov za njim pa človeka na cesti. Kličem 112 in hkrati letim dol da bi kakorkoli pomagal, no tam sta par sekund prej že bla en moški in ena ženska. Grozljiv prizor, ki ga noce nihce videt. Mlake krvi, odprti zlomi, raztrganine v predelu trebuha, hropenje pa čeprav v globoki komi. Kar se mene tice je blo vse jasno ceprav upanje umre zadnje. Ni pa mel celade ceprav tukaj itak ne bi pomagala. Voznik avta pa ne vem, al je bil v soku...samo dejansko ni kazal nobenih znakov obzalovanja. Ko tak vidis cloveka umirat se vprasas...je blo res treba skoz rdeco in pridobit tisto minutko? Kaj je to napram celemu zivljenju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana , 16.07.2010 20:26 (Vir: Radio Krka )

Trčila motorist in tovornjak

Na cesti med Turjakom in Rašico sta trčila voznik tovornega vozila in 73-letni motorist. Slednji je utrpel zelo hude poškodbe.

Žurnal24 poroča, da se je nesreča zgodila okoli 16.50 uri na glavni cesti Velike Lašče–Ljubljana pri Rašici. 21-letni voznik tovornega vozila je vozil iz smeri Rašice proti Turjaku ter domnevno zaradi tesnega prehitevanja oplazil 73-letnega motorista, ki je vozil v isti smer. Motorist je pri tem utrpel zelo hude poškodbe, tako da se v ljubljanskem kliničnem centru borijo za njegovo življenje.

Zaradi nesreče je bila cesta med Turjakom in Rašico več ur zaprta za ves promet.

:closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

34-letni motorist v smrt

Kot poročajo celjski policisti, se je prometna nesreča s smrtnim izidom zgodila včeraj nekaj pred peto popoldne na lokalni cesti Sodna Vas–Loka pri Žusmu. Voznik motornega kolesa je vozil po lokalni cesti iz smeri Sodne vasi proti Loki pri Žusmu.

Ko je pripeljal v desni ovinek, je zaradi neprilagojene hitrosti izgubil oblast nad vozilom in zapeljal naravnost čez brežino na travnik, kjer se je motor prevrnil, voznik pa je poškodovan obležal nedaleč od motorja.

Reševalci, ki so prispeli na kraj nesreče, motoristu niso več mogli pomagati in je na kraju nesreče umrl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Motorist je bil malo zmeden, ker je zgleda fajn udaril z glavo, sicer pa ni deloval poškodovan. Vseeno smo preventivno poklicali reševalce, ker pri takih poškodbah nikoli ne veš kaj se pokaže. Hodil je lahko, govoril je, zlomeno ni delovalo nič, tako da upajmo, da je odnesel samo s kakšnim pretresom.

Kaj so ugotovili reševalci ne vem, ker sem potem, ko smo umaknili motor in nesrečneža oddali v boljše roke, šel nazaj do parkirišča, da nisem tam pasel nepotrebnega firbca. Se je pa menda odpeljal z reševalci.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorist huje poškodovanGorenje Laknice 03.08.2010, 22:42 N. Č. C. V ponedeljek popoldne se je v prometni nesreči huje poškodoval Gregor Ivanšek iz Sevnice, znan kot reševalec, ki je iz bazena rešil šestletnega dečka.

http://www.zurnal24.si/slovenija/motorist-huje-poskodovan-179891/clanek

Popravljeno . Popravil zverac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorist huje poškodovanGorenje Laknice 03.08.2010, 22:42 N. Č. C. V ponedeljek popoldne se je v prometni nesreči huje poškodoval Gregor Ivanšek iz Sevnice, znan kot reševalec, ki je iz bazena rešil šestletnega dečka.

http://www.zurnal24....n-179891/clanek

Dej si to nagravžno fotko umakni iz avatarja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je tudi avšasta, ampak... vsak pač kaže svoj jaz.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je tudi avšasta, ampak... vsak pač kaže svoj jaz.

Bila je meni in drugim v :evilgrin: opomin, kaj se lahko zgodi, če ne uporabljaš dobre čelade! Dečko je sicer preživel, :whistle: lep pa ne bo nikoli več, pa žvakal bo tudi malo težje.

:surrender: Vsled vsesplošnega zgražanja pa sem fotko zamenjal. :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!