Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Tut jest držim pesti za čimhitrejše okrevanje! Drži se kolega, enako ti Gabry

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičkar, čeprav te ne poznam ti želim, da se izvlečeš iz tega in čimprejšnje ukrevanje.

Bodi močan, prav tako pa tvoja družina!

Držimo pesti zate!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičkar, čeprav te ne poznam ti želim, da se izvlečeš iz tega in čimprejšnje ukrevanje.

Bodi močan, prav tako pa tvoja družina!

Držimo pesti zate!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, tle me je pa srce zabolelo, ko sem vidu fotko. Še isti tip motorja voziva ... brez težav si predstavljam, da bi se to lahk tud meni zgodilo. Nekatere ceste so res ozke, ne glede na hitrost zna bit nevarno ... Upam, da se Cvičkar izmaže !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismu, mi fotka ne da miru. Poglejte kje so sledi od kombija od zavirnaja. WTF !?! Kdo se je tle komu umikal ... Še enkrat, drži se Cvičkar.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CVIČKAR... ne daj se, vem da se ne boš... nikoli se ne... čakamo te, tvoj nasmešek na obrazu in držimo pesti zate...

Gabry... drži se, če rabiš kej pa veš kje smo...

:trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičkar,zdrži in upam,da se čim prej zopet vidimo.Gabry in družini pa želim,da ostanejo čim bolj močni v teh težki trenutkih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičkar z vso dušo in srcem, držimo pesti zate, za čimprejšno izboljšanje trenutnega stanja. Veliko življenja je še pred tabo, zato ti jaz in ostali, ne dovolimo, da bi odšel, ostani močan in naj te volja do življenja vodi na pravo pot.

;)

Gabry tudi tebi želim, da se v najtežjih trenutkih spomniš na nas in, da skupaj držimo pesti za tvojega brata.

Lahko noč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gabry18....a lahko s čim kako pomagamo?

PieS.: na odgovor od bratranca še čakam.....

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceprav ga ne poznam,me je tole kr malce pretreslo :cry: Drzim pesti,da se cimprej pocajta.

Gabry,tudi ti se drzi v teh tezkih trenutkih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry:

Upam, da bom jutri tukaj našel kakšne boljše novice!

Cvičkar, drži se!

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi tistim, ki te nismo osebno poznali si se prikupil z hudomušnimi opisi svojih poti v vseh vremenskih pogojih in dokazal, da si motorist z dušo in srcem. In tako kot si premagal na svojih poteh dež, sneg in mraz tako boš zmogel tudi to pot. Odsek, ki ga moraš zvoziti in potem bo cesta spet široka in lepa in sonce bo posijalo izza oblakov. Zato, Cvičkar, zdrži saj te čaka še veliko kilometrov poti, ki jih moraš raziskati. Družini pa želim veliko notranje moči. Veliko src je v tem trenutku z vami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi tistim, ki te nismo osebno poznali si se prikupil z hudomušnimi opisi svojih poti v vseh vremenskih pogojih in dokazal, da si motorist z dušo in srcem. In tako kot si premagal na svojih poteh dež, sneg in mraz tako boš zmogel tudi to pot. Odsek, ki ga moraš zvoziti in potem bo cesta spet široka in lepa in sonce bo posijalo izza oblakov. Zato, Cvičkar, zdrži saj te čaka še veliko kilometrov poti, ki jih moraš raziskati. Družini pa želim veliko notranje moči. Veliko src je v tem trenutku z vami.

Se pridružujem....zdržite :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mu eden kak deci cvička vlije v infuzijo pa bo takoj boljš :whistle:

Drgač pa držimo pesti zate na vseh koncih slovenije. Drži se!

Ja, cvičk mu bo pa glih pomagu ... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!