Skoči na vsebino

Kočevska reka - Osilnica


Priporočene objave

PReden sem zajadral na ovinke, so mi popestrili, ja prav sem napisal, popestrili dan trije letečmani... Vredu policaji, sem že mislil, da me bodo v paco vrgli pa spekli na ražnu, ampak je vse štimalo. Še dobro, da sem doba privijačil db killer v Leota :D..

Evo prvi posnetek kompleta ovinkov...zvočnike ne preveč na glas, ker piha full :D

[media=]http://youtu.be/7U_guRSHcKQ

Jacko a je že uradno odprta?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa cesta, dve leti nazaj sem jo prvič prevozil do vznožja, kjer je bil še makadam, prejšnji teden pa so še spodnji del asfaltirali, tako da očitno je že celotna sedaj ok. So pa asfaltirali na novo tudi del ceste ob Kolpi.

Bo pa škoda, če bo ta odsek postal predmet za objestno vožnjo, mogoče pa bodo le koga "prestrašile" turistične lesene ograje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo vam še malo slik :OK:

Drgač pa tabla: Zapora ceste do predvidoma 31. 5. 20112

2012-06-03-1513191280x76.jpg

2012-06-03-1511181280x76.jpg

2012-06-03-1509071280x76.jpg

2012-06-03-1505211280x76.jpg

Še vedno malo makedama...

2012-06-03-1452421280x76.jpg

Ena panoramska

2012-06-03-151428.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jacko a je že uradno odprta?

Ni še, vendar sem od policajev dobil pozitivne informacije, ni nič težil da bi bilo kaj problemov zaradi tega ker je zaprta... še povedali so mi, da fali nekaj metrov asfalta..Nevem kaj mučkajo toliko časa...mamicu jim..grr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni še, vendar sem od policajev dobil pozitivne informacije, ni nič težil da bi bilo kaj problemov zaradi tega ker je zaprta... še povedali so mi, da fali nekaj metrov asfalta..Nevem kaj mučkajo toliko časa...mamicu jim..grr

Prou smešno zgleda... do table Osilnica, pol pa fertik :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova cesta, pa brez robne črte! Samo v Sloveniji! :jezen

Pa a bi prosim prebral temo, sej ni veliko dela, bi videl da je cesta v izgradnji ;)... mal nesmiselno je črte risat še preden je vse fertik... še mal pa bodo, jih bom samo zate poslikal ko bom kaj gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BI pa vse nadebudneže opozoril, da se splača naredit prvi prelet v izi, da ne bo kdo dobil katerega od teh:

pod kolesa...

Jaz sem ga skoraj, jih je včasih na cesti za cel kombi... za njih očitno ne veljajo nobena pravila... niti ta, da se po cesti ne rolka..:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa cesta, dve leti nazaj sem jo prvič prevozil do vznožja, kjer je bil še makadam, prejšnji teden pa so še spodnji del asfaltirali, tako da očitno je že celotna sedaj ok. So pa asfaltirali na novo tudi del ceste ob Kolpi.

Bo pa škoda, če bo ta odsek postal predmet za objestno vožnjo, mogoče pa bodo le koga "prestrašile" turistične lesene ograje :)

Kako si jo že takrat prevozil, če je še danes zaprta ?

To je ja kršenje prometnih predpisov !

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BI pa vse nadebudneže opozoril, da se splača naredit prvi prelet v izi, da ne bo kdo dobil katerega od teh:

...

pod kolesa...

Jaz sem ga skoraj, jih je včasih na cesti za cel kombi... za njih očitno ne veljajo nobena pravila... niti ta, da se po cesti ne rolka.. :D

Dokler je cesta zaprta lahko počnejo kar jim je volja, če le ne ovirajo delavcev pri gradnji :)

Popravljeno . Popravil gody01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako si jo že takrat prevozil, če je še danes zaprta ?

To je ja kršenje prometnih predpisov !

:P

To bi mi pa lahko prav ti povedal, ki si se za nama pripeljal in ustavil ob Kolpi :OK: (11.06.2010)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi mi pa lahko prav ti povedal, ki si se za nama pripeljal in ustavil ob Kolpi :OK: (11.06.2010)

Takrat še nisem spljoh vedel za tele Medvedje Ride :)

Me je pa vedno motilo, ker sem moral v Osilnici obrnit ali pa na maloobmejnem poslušat, kak je težko življenje ob taki gužvi (5 motoristov) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler je cesta zaprta lahko počnejo kar jim je volja, če le ne ovirajo delavcev pri gradnji :)

.... zato pa še ne pomeni, da se jaz lahko vozim po levem pasu ceste :headbang:

verjetno veljajo neka pravila oz. vsaj kulturno do drugih je, da se jih držimo... ampak kot vidim, vas je velik slovencelnov z omejenim razmišljanjem...ali pa ste samo egoisti in mislite sam na svojo rit.

No sej, ubistvu mi je vseeno ko se bom peljal z avtom lahko pripelje po moji strani, pol ne bom toliko hud na njega :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je cesta zaprta in se ti voziš po njej lahko pričakuješ, da bodo tudi drugi kaj počeli na njej ;) Kulturno tak od nobenega ni, da se po zaprti cesti vozi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je cesta zaprta in se ti voziš po njej lahko pričakuješ, da bodo tudi drugi kaj počeli na njej ;) Kulturno tak od nobenega ni, da se po zaprti cesti vozi ;)

..jaz sem bolj ciljal na kulturo do sočloveka, če vidi nekdo da ni sam na tistem delu, se mi ni treba pod kolesa metat...

p.s. sicer pa moj prvi post na to debato, je bil zgolj dobro nameren, ampak škoda ker se vedno nekdo v vsaki temi najde, v kateri je treba z palco dr*k mešat..

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je cesta zaprta in se ti voziš po njej lahko pričakuješ, da bodo tudi drugi kaj počeli na njej ;) Kulturno tak od nobenega ni, da se po zaprti cesti vozi ;)

Ne vem če veš a Kočevsko območje je nekaj takšnega kot Pomurje,velika nezaposlenost,nerazvitost...itd... :glare:

Se pravi ,da ljudje v povprečju niso glih bogataši in jim je ta cesta zelo zmanjšala stroške prevoza npr. iz Osilnice v Kočevje,Ljubljano.....če si se kdaj peljal okrog omenjenih krajev boš vedel o čem govorim......in tu pridemo na kulturo a ne?Kulturno in več kot pravično bi bilo za te ljudi odrezane od sveta,da bi jim v 15letih od kar so začeli gradnjo , že enkrat dokončali teh par kilometrčkov...a se ti to ne zdi kulturno od mačehovske države :glare: tok o kulturi,a sem preveč resno zapel? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje:

Ali je pri Osilnici mednarnodni mejni prehod s Hrvaško ali samo maloobmejni. Oz. ali je možno iti v Osilnico in naprej na Hrvaško.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je maloobmejni prehod. Lahko greš čez, plačaš neko batagelo da ti napišejo potrdilo in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je maloobmejni prehod. Lahko greš čez, plačaš neko batagelo da ti napišejo potrdilo in to je to.

Ni pa nujno, včasih spustijo brez plačila :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni pa nujno, včasih spustijo brez plačila :)

JA ponavadi se Hrvatom ne da pisat papirja, potem pa se na naši meji pizdijo čez njih. Po informaciji policistke ob zadnjem prehodu lahko brez papirja tudi plačaš kazen......koliko je to res ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno obratno imam izkušnje iz prve roke dva tedna nazaj. Našega sem vprašal, če spusti preko, pa je rekel ok, da ne bo pisal prepustnice in da naj to povem na naslednjem prehodu, ker je mislil, da bom šel pri naslednjem maloobmejnem spet nazaj (pa se nisva razumela), ker sem šel čez Babno polje.

Hrvat je hotel videti samo dokumente.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!