Skoči na vsebino

Kočevska reka - Osilnica


Priporočene objave

Ma ne mi hodt na domače dvorišče,ko vam bom mine nastavil.......banda....(šala).... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne mi hodt na domače dvorišče,ko vam bom mine nastavil.......banda....(šala).... :P

A če dam za :kava:, loh pridem pogledat? Če bo dober asfalt, dam za 2...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bosta šla kak torek, četrtek ali soboto popoldne bi se fočkala za zraven, če lahko.

.

...jest sem doma na vmesni postaji do medvedjih rid... tko da me lahka pobereš.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

...jest sem doma na vmesni postaji do medvedjih rid... tko da me lahka pobereš.....

Pa ti Zivnorc si ko vegeta,vsepovsod se mešaš in si vmes.... :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A če dam za :kava:, loh pridem pogledat? Če bo dober asfalt, dam za 2...

Ti ko maš taprav motor,je zastonj.....če mi boš dal za en krog,oz. jih bova zamenjala ti bom pa jaz dal za :beer2: ker bi res rad enkrat probal ta stroj... :OK:

Sam ,da ne bova pole mela kakih problemov,ko mi mojga ne boš hotu dat nazaj....... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko kdo naloži malo večji zemljevid, da se bo videlo kje sta ribnica in kočevje. Da ne bom preveč zastojn lutou. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ko maš taprav motor,je zastonj.....če mi boš dal za en krog,oz. jih bova zamenjala ti bom pa jaz dal za :beer2: ker bi res rad enkrat probal ta stroj... :OK:

Sam ,da ne bova pole mela kakih problemov,ko mi mojga ne boš hotu dat nazaj....... :grim

Takoj, ko bo lep dan v vikendu, prletim :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj, ko bo lep dan v vikendu, prletim :yes:

Zmenjeno,ti na PM pošljem mojo št. :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Takole zgleda z moje smeri:

http://g.co/maps/5qk92

Če povzamem ko se namenite v kočevje h medvedom, pridete v kočevje greste proti Livoldu tam zavijete desno za ZAJČE POLJE :) dalje proti Kočevski reki tam greste levo proti

BOROVCU in potem boste v deželi medvedjih rid . Moram rečt zanimiva imena krajev heheh

see yaa :grrr :kva2:

Popravljeno . Popravil shibby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druga varianta pa da ne zavijate za Kočevsko reko ampak greste naprej proti delnicam in namesto čez mejni prehod Petrina zavijete desno za Osilnico in proti njej mimo Mirtovičev,še prej Kužlja in v Osilnici pri gostilni Kovač zavijete desno v hrib in pridete do medvedjih rid in naprej do Borovca,Kočevske reke...itd..

Bil dol 9. Aprila in je bla cesta še kap,če se po domače izrazim,prilagam link,stanja na cesti na 9 april.....

http://www.motosvet.com/tabla/topic/36328-vtisi-iz-dnevnih-vozenj-2012/page__st__270

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je še kej makedama?

Tudi mi danes sprobal, makedama skoraj nič, na koncu 30m...

Lepa cesta ;)

...aja uradno zaprta do 31. 5. 2012 :D

Popravljeno . Popravil strajnarR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...aja uradno zaprta do 31. 5. 2012

Zaradi tega ni pričakovati kakšnih težav? (recimo ta konec tedna)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...težav samih po sebi ni..... se pa naredijo, če kej ni prov....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Lušno bo :OK:

Delavci aktivni, fino urejanje, ...

Prou pasalo je po povsem novem, črnem asfaltu (Osilniška stran).

Metla se bo morala še pošteno sprehodit,

pa ta zaden/prvi ovinek (Osilnica) je še za poravnat in poasfaltirat. :OK:

post-22275-0-93198200-1338401265_thumb.jpg

post-22275-0-62362600-1338401426_thumb.jpg

post-22275-0-90519100-1338401469_thumb.jpg

post-22275-0-50955600-1338401509_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Puste Medvedje ride do konca matr :D... al boste znucal asfalt, še preden ga bodo do konca položili :P

p.s.

Niste edini ki trenirate :D

bear-motorbike2.jpg

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja takle mamo pr nas na Kočevskem,Jack je prilimal sliko redarja,ki ga usposabljamo za patruljiranje po Medvedjih ridah,klasični policaji ne pridejo v poštev zaradi premajhnega iQ.....ki ga zahteva tehnično zahteven teren :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja takle mamo pr nas na Kočevskem,Jack je prilimal sliko redarja,ki ga usposabljamo za patruljiranje po Medvedjih ridah,klasični policaji ne pridejo v poštev zaradi premajhnega iQ.....ki ga zahteva tehnično zahteven teren :lol1:

ne ne tole bo leteči, na medvedjih ridah, hahahah te bo pocakov za grmom pa sm švrk za tabo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PReden sem zajadral na ovinke, so mi popestrili, ja prav sem napisal, popestrili dan trije letečmani... Vredu policaji, sem že mislil, da me bodo v paco vrgli pa spekli na ražnu, ampak je vse štimalo. Še dobro, da sem doba privijačil db killer v Leota :D..

Evo prvi posnetek kompleta ovinkov...zvočnike ne preveč na glas, ker piha full :D

http://youtu.be/7U_guRSHcKQ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!