Skoči na vsebino

Megelli Sport 125 R


Roky

Priporočene objave

Še ena novost očitno prihaja na tržišče,Megelli Sport 125 R.Zelo,zelo všečno,vsaj, kar se dizajna tiče (spominja na 1098/848)

Kar se agregata tiče:

4taktni,enovaljni - keramično obloženi cilinder

Vrtnina x gib: 56.5 x 49.5

Kompresija: 10:1

11hp @ 8500rpm

9Nm @ 7500rpm

Pnevmatike (spredaj) : 100/70-17

Pnevmatike (zadaj) : 130/70-17

Letos je pa, kar nekaj novosti :)

http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=3877

megellisport.jpg

Več na uradni strani proizvajalca: www.megelli.com

V ponudbi imajo tudi Motarda, ki spominja mal na Hypermoto in Dorsoduro (zanj navajajo ceno okol 2600€)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam da bi dobr letel pa nizka cena

No 11hp nemore glih asfalta vn metat,ampak oblika je pa všečna.Zanimiv, da so se Angleži pojavl v tem razredu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, po obliki je res lep, osebno mi je najlepša 125ka. Samo kolko vidim tu pa pri gixeru ter hondi so vsi nekako vedno bolj (po tehnični strani) podobni kakim kitajskim replikam, če gledaš npr. vilce majo npr. že vsi skuterji usd, tile pa še kr navadne, pa zavore mi tudi ne delujejo letu primerno(predvsem pri cbr), sicer pa so za tako moč pomoje zadosti.

Popravljeno . Popravil R1FREAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oblika kar lepa, zlo zanimiu mi je auspuh pod sedežom...sam je pa zlooooo grdo k je zlo visok...kr poglejte od tal pa do tiste spodne plastike...to pa ni niti mau lepo... :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, po obliki je res lep, osebno mi je najlepša 125ka. Samo kolko vidim tu pa pri gixeru ter hondi so vsi nekako vedno bolj (po tehnični strani) podobni kakim kitajskim replikam, če gledaš npr. vilce majo npr. že vsi skuterji usd, tile pa še kr navadne, pa zavore mi tudi ne delujejo letu primerno(predvsem pri cbr), sicer pa so za tako moč pomoje zadosti.

Tukej je še en dejavnik - cena.Ta mal bolj huda oprema je precej draga in, če bi vse to nametal še na ta motor bi bla cena verjetno precej visoka in nebi bil konkurenčen motor.

oblika kar lepa, zlo zanimiu mi je auspuh pod sedežom...sam je pa zlooooo grdo k je zlo visok...kr poglejte od tal pa do tiste spodne plastike...to pa ni niti mau lepo... :headbang: :headbang:

To se ti sam zdi, da je visok,grem stavt, da bo v živo čist normaln, pa še k se usedeš gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lušn, sam šol bo pa lih 100 tk k moj tomos, pa še to ob dobrih pogojih :rolleyes:

šel bo ziher bolj kot tvoj tomos, če ne drugega že zaradi aerodinamike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, pa 105. Je pa vsekakor če bo taka cena zlo ugodn in všečn :worship: :OK:

pomoje cena ne bo ugodna glede na to da je anglež..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič se sploh slišal za to znamko...zadnje nihajke mi delujejo nekam švoj, sam 11hp morjo zdržat. Drgač pa lušna zadeva :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda kr lepo... sam vprašanje če se bo to dalo v Sloveniji dobit sploh?? Drugače pa motard tud ne zgleda tok slabo.. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda ko ena mejhna cbrka s tomosovmu diskam :evilgrin:

yap :D

mešanca med crbr 600/100, pa ducatijam 1098 :D

zadi bi lohk nrdil malenkost lepši sedež.. drgač je pa kr lepa stvarca :) sam prešvoh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena nova fotka se je spet pojavla na netu :) Govori se, da bi v prodajne salone pršu Junija... :worship:

Upejmo, da bomo tud pri nas imel zastopnika za to znamko, ker SM pa tale SS sta zlo všečna :)

Megelli%20125%20Sport%20Red%2002.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!