Skoči na vsebino

Megelli Sport 125 R


Roky

Priporočene objave

dej mal se pozanimi res ja.. mene bi tale 250 sport znau kr zanimat:D

Bom v tem tednu 1x ja, pa ti povem. Drugac je pa ful lep ja :rolleyes: (pa tist kit ko bo in verjamem da bo, vržeš not, pa smo zmagal...) Sej a nima yamaha ybr 250 tut neki okol 20 - 25 konjev??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Bliža se motoristična sezona oz. se je že kar začela in si bo treba omislit nov motor. Malo sem brskal po internetu in zasledil tega. Takoj ti pade v oči, ker je na las podoben Ducatiju. V sloveniji, kokr sem razumel v prejšnih postih ga nažalost ne prodajajo. škoda. Ga je mogoče kdo nabavu oz. ve kje se ga da dobit, ker za primerno ceno, bi si ga celo omislu. Pa še na hrvaško skočm po Kit stage 2, se pravi 185 ccm pa je to to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bliža se motoristična sezona oz. se je že kar začela in si bo treba omislit nov motor. Malo sem brskal po internetu in zasledil tega. Takoj ti pade v oči, ker je na las podoben Ducatiju. V sloveniji, kokr sem razumel v prejšnih postih ga nažalost ne prodajajo. škoda. Ga je mogoče kdo nabavu oz. ve kje se ga da dobit, ker za primerno ceno, bi si ga celo omislu. Pa še na hrvaško skočm po Kit stage 2, se pravi 185 ccm pa je to to.

ITA ali Avstrija. In ja...dost podoben je Dučejevemu 1098 al pa 1198. Pa na mašini piše Sachs. Dokaj solidna Nemška firma, vsaj kar se vzmetenja tiče. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!