Skoči na vsebino

Megelli Sport 125 R


Roky

Priporočene objave

zelo ušečna stvarca ja...sm pomoje da u sloveniji ne bo zastopnika za to znamko??

Če bo dost zanimanja drugod po EU in dobra prodajanost modela,ni hudič, da se tud pri nas nebi najdl zastopnika.Mogoče letos res še ne...pustimo se presenetit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poceni je dost...tuki gre pomoje samo za to, da ta znamka pri nas ni lih (sploh) zastopana

lepa je ful ja... ksna 2t 250ccm masinca notr pa smo zmagal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa upajmo da bo mel vreji žarnice not. ker luči so v večini primerov obupne.. pol pa greš ponoči kam pa je sociala da glava peče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...
Tale motor je zlooo lep, mogoce res nima tolk konjev pa tolk moci kt kaka aprilia rs 125 (2t) ampak je pa vlk bol atraktivn pa bol redek.

in iz tega sledi, da so deli težje dobavljivi in se čaka 2x bol dolgo na servius..

ponavadi je tak z eksoti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
Se je že našu kak zastopnik v Sloveniji? :glare:

Ne, nic ni... :glare: Pomoje tut ne bo, sam je pa problem ce bi ga hotu kupit, bi se mogu do Hrvaške zapelat, sam kok bi pa pol to na servise vozu, pa ne vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, nic ni... :glare: Pomoje tut ne bo, sam je pa problem ce bi ga hotu kupit, bi se mogu do Hrvaške zapelat, sam kok bi pa pol to na servise vozu, pa ne vem...

Kt da je treba na uradne servise vozt :rolleyes: Olje ti enak zamenajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dobr olje, sam ka pa ostalo?

Oljni filter? Zavorna tekočina?

Mislim da ne bo problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oljni filter? Zavorna tekočina?

Mislim da ne bo problema.

Ja ka to se da kr tak zmenit z enimi da taj voziš motor na servise? Ka pa če rabiš kak del od motorja, npr. da stolčeš žmigavce pa take zadeve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ka to se da kr tak zmenit z enimi da taj voziš motor na servise? Ka pa če rabiš kak del od motorja, npr. da stolčeš žmigavce pa take zadeve?

Servis lah sam narediš doma. Potegn si service manual dol pa akcija.

Tega je polno na ebayu al pa se zapelješ u Luisa, tm je dost take krame ala žmigovci :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servis lah sam narediš doma. Potegn si service manual dol pa akcija.

Tega je polno na ebayu al pa se zapelješ u Luisa, tm je dost take krame ala žmigovci :)

Aha. Ka pa če hočeš koristit garancijo za te stvari, da jih ne plačuješ ampak ti jih kr uni menjajo zastonj? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha. Ka pa če hočeš koristit garancijo za te stvari, da jih ne plačuješ ampak ti jih kr uni menjajo zastonj? :)

Sej če ga nočš kupt ga pač ne kup, ne pa da nm dajš neke razloge...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če ga nočš kupt ga pač ne kup, ne pa da nm dajš neke razloge...

Ne dajem razlogov, sam sprašujem kak je s temi servisi, glede na to da ni zastopnikov v Slo. in je zato težje vzdrževat motor.

Popravljeno . Popravil soldier456
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne dajem razlogov, sam sprašujem kak je s temi servisi, glede na to da ni zastopnikov v Slo. in je zato težje vzdrževat motor.

S servisi je čist isto, samo da pač niso uradni, za rezervne dele se boš pa lepo zapelou do Reke in/ali pa malo dlje počakal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če ga nočš kupt ga pač ne kup, ne pa da nm dajš neke razloge...

:wacko: :wacko: ...

glih zaradi tega ker se zanima za motor pa sprašuje :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene prašaš, je črna različica čist badass na tem motorju... :worship: Škoda, da ni zastopnika v Sloveniji... :naughty:

Nda :) a niso ful dukom podobni? Aja pa še to sm jst razmišlu dans, glede na to da je sachs kupu megellije, bi se jih moglo dat kmalu dobit tut pri nas in pa servisirat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa zgleda super. Mi je mal žol k niso že pršli se bi mogoče odloču za nakup. Sam zdej mam že r125.

Leti pa tud zgleda dobr 132hm/h. To je zlo dost za 11hp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!