Skoči na vsebino

Enduro-vožnje,motorji,slike


enduraš

Priporočene objave

wejla :roll: Sedmak pravi de je Stanovnik zaključu bolniško, pravi da bi za konc druzga tedna, nardili en džiro  :!:

javte kej ku bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wejla :roll: Sedmak pravi de je Stanovnik zaključu bolniško, pravi da bi za konc druzga tedna, nardili en džiro  :!:

:D Kje pa se on vozi :P ....bi mu mal konkurenco delal "čebisedal" 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut jez bi se pothrudu pridet, čeprov mal dwuomim da bo pršel, pa vseglih upam na najbolš

drugač je pa v nedeljo kros tekma v Rakeku, vstopnine ni, amatersko prvenstvo...bo kej za videt na eni najboljših prog v Slo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako ti nej povem.... to bi se blo najbolš na kolesu naučit na približno. Suneš tako kot pri kolesu ko hočeš na mestu (se ne premikaš) zadnjo gumo odlepit od tal. Pejd na kolo in probi zadnjo gumo dvignit s tal :arrow: isti oz podoben gib se potem izvede na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo glih sm dam pršu z soft enduro foto fure :D :D

normal_cross28%403%4003%20022.jpg

Nesrečni klanec k me je dons premagal ... motor pristal na boku jaz na hrbtu :oops: :?

normal_cross28%403%4003%20013.jpg

Posnetek z dela kros proge. Slika je nažalost preveč svetla :x

normal_cross28%403%4003%20011.jpg

Optocomm a ti je tole kej znano? :D (pesda so zoprni tisti kamni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Optocomm a ti je tole kej znano? :D (pesda so zoprni tisti kamni)

:D Znano :D .... :P zelo...a ni super za trenirat...se kaj čudiš :shock: ,da sem zadnjič na teh kamnih presekal gumo(šlauh).....pa še videl sem te,ko si bil danes tam.....sem se glih iz službe vračal,ko si plezal na hrib :lol: ...danes nisem utegnil it na furo :( .....sem pa kasneje videl ko sem šel v LJ dva modela s kroskam,ko sta se podila in prav na veliko dvigala prah :? ...je bila avtocesta čisto v prau :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wejla :roll: Sedmak pravi de je Stanovnik zaključu bolniško, pravi da bi za konc druzga tedna, nardili en džiro :!:

javte kej ku bo.

:twisted: Brane se čujemo glede đira saj veš da dokler ne skopni sneg bomo rili po brkinih in naši južni meji lp.7ak ktm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sezona se je končno začela! Res začela. Dons sm mal enduro izkušnje in kondicijo nabiral po gozdovih. Res je blo fajn. Vse slike k jih vidte so z današnje furice. Prov užival sm... v stiku z naravo end stuff :twisted: :roll: :wink:

normal_enduro29%403%4003%20007.jpg

En zoprn kolovoz... ble so sledi še enega motorja... kdo je bil?!? :D

normal_enduro29%403%4003%20011.jpg

Tist desno po tleh so vijolice :D

normal_enduro29%403%4003%20012.jpg

Hmmm.... tko sm sm se vozu... a je to hard enduro? :wink:

normal_enduro29%403%4003%20015.jpg

Pod listjem se je skrivalo blato.... zelooo mehkooo. Ni mi blo jasno zakaj se je motor ustavu :roll:

normal_enduro29%403%4003%20024.jpg

Mogoče se ne vid... sam tole je drekastega blata polna dokaj strma potka. Ni mu uspel pridt do vrha. Šel sm nazaj dol in okol :P

normal_enduro29%403%4003%20036.jpg

Motorček po furi.

normal_enduro29%403%4003%20041.jpg

Motorček po furi in po pranju 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Enduraš koliko tebi tale DT-jka leti??A mas izpuh original al si kaj menjal??Me zanima cist tko informativno da mal primerjam s KMX ki sem ga itak prodal..

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Hmmm.... tko sm sm se vozu... a je to hard enduro? :wink:

Hmmmmm... vitla ni nikjer videt, tko da ,hard ni, je pa enduro :wink: :roll: :idea: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enduraš - samo ene gume malo bolj primerne za po terenu (T63 ali MT21) da se ne boš brezveze valjal (v najboljšem primeru) po blatu.

Kje pa je zdaj v sloveniji še blato - tu na primorskem je tako suho da se za mano tako praši, da se še 1 h pozneje nič ne vidi :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je sel original 120km/h.Pol ko sem pa izpuh mal zrihtal pa tud do 140km/h(je rabu dolgo ravnino).

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enduraš - samo ene gume malo bolj primerne za po terenu (T63 ali MT21) da se ne boš brezveze valjal (v najboljšem primeru) po blatu.

Kje pa je zdaj v sloveniji še blato - tu na primorskem je tako suho da se za mano tako praši, da se še 1 h pozneje nič ne vidi :wink:

Ja itak, tud jst k sm se pelu je blo skor ku po puščavi, prah pol metra izpod kolesa :) , manjše kamne kar fuklno vun iz zemlje :D , skratka hudooo :P .

Upam samo da bo tko čimveč časa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo v kratkem bom zamenjal gume. Kaj pravte na T61? al pa T63?Pa zdej mam gor gume 2.75 (80) in 4.10(110) jaz bi pa gor dal 90/120...a se bo to fajn poznal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wejla :roll: Sedmak pravi de je Stanovnik zaključu bolniško, pravi da bi za konc druzga tedna, nardili en džiro :!:

javte kej ku bo.

:twisted: Brane se čujemo glede đira saj veš da dokler ne skopni sneg bomo rili po brkinih in naši južni meji lp.7ak ktm

wau, veliki motorist, veliki mojster, tehnik, prjatu ljubitelj alkohola in vijolic, lomilec ženskih src,poznavalec smučanja, letenja in kidanja gnoja je z svojo prisotnostjo bistveno pripomogel, da je motosvet 3xboljši kot je bil prej brez njega!!! :wink:

POZDRAVLJEN!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!