Skoči na vsebino

Enduro-vožnje,motorji,slike


enduraš

Priporočene objave

hm... sam stroški so ogromni + težko je oboje zrint časovno skupi

A ti oboje prakticiraš? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a veste kaj jaz razmišljam.... da bi prešaltu na kolo :shock: :shock:

Ne vem.... mal za šalo mal zares...

Motor se mi zdi ful prevelka zadeva za gozd , z kolesom pa lohk take delaš ,da je kar hudo :roll:. maaa ne vemm :? :x

Kaj vi pravte?

Men je še zmerom bolj všeč motor :D , čeprav bi dobro delo tudi kakšno fino kolo, če ne drugega za kondicijo.

A DTjka ti je prevelika a pretežka? Če ne pa z krosko probaj. Sem se mal z Yamaho 250 vozil pa se mi je zdela kot en dober moped, zelo dobr, sam hudič je, ker je lastniku kmalu zaribala. Je pa okretna, lahka in močna stvarca. Seveda se je glede okretnosti ne da primerjat z kolesom.

Kakor ti paše :) , zase vem, da ne bi kar tako dal mojega brenkota od sebe, pa čeprav je mal težji za po hosti :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a veste kaj jaz razmišljam.... da bi prešaltu na kolo :shock: :shock:

Ne vem.... mal za šalo mal zares...

Motor se mi zdi ful prevelka zadeva za gozd , z kolesom pa lohk take delaš ,da je kar hudo :roll:. maaa ne vemm :? :x

Kaj vi pravte?

Men je še zmerom bolj všeč motor :D , čeprav bi dobro delo tudi kakšno fino kolo, če ne drugega za kondicijo.

A DTjka ti je prevelika a pretežka? Če ne pa z krosko probaj. Sem se mal z Yamaho 250 vozil pa se mi je zdela kot en dober moped, zelo dobr, sam hudič je, ker je lastniku kmalu zaribala. Je pa okretna, lahka in močna stvarca. Seveda se je glede okretnosti ne da primerjat z kolesom.

Kakor ti paše :) , zase vem, da ne bi kar tako dal mojega brenkota od sebe, pa čeprav je mal težji za po hosti :D .

Sej z bajkom je kul, sam se ne morem in ne morem navadit da nima tolk mesa in da je kot lupinica :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MTB je res nor... smo šli z enga hribčka dol... en se je razlimal v drevo , drugi je mal nalomil drevo (suh drevo je bil) , ... noro :twisted: .

Ne morm si pa predstavljat ,da bi se tam vozu z motorjem ( :twisted: ).

A mislte ,da kej pomaga pri vožnji motorja če obvladaš kolo? mal že more?

Pri motorju mi gre na živce to ,da ga ne morem ulovit ,če mi uide (to se dostkrat zgodi :oops: ) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jast jih planiram nekej narest, samo bo bolj rally tekma (Stanovnik...), ki bo 14., 15., 16. nekje v makaron-landu

A gre zdej kdo v Pordenone, na BAJO,bi blo dobro jt mal pogledat ? :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jast jih planiram nekej narest, samo bo bolj rally tekma (Stanovnik...), ki bo 14., 15., 16. nekje v makaron-landu

A gre zdej kdo v Pordenone, na BAJO,bi blo dobro jt mal pogledat ? :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mihasperd.jpg

jest ko se peljem proti , v , na , garažo :D

mihaup.jpg

tud to sm jaz. Kje , kako , zakaj... ni važno :wink:

Če se vam zdi zanimivo rečte pa bom dal še kakšno gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej enduraš, bajk je čist OK zadeva, tut sam sem zmeri več na njemu, 1x tedensko pa je daljša up&down hill tura, seveda ne brutalno kruta...

kombinacija obojega je sigurno fina, ampak ti samo motor da tisti pravi samognani razrijaški užitek

kdo zdej gre v Italijo na bajo???

BRANE in jst sva za zihr, odhod sobota u jutro, valda z avtom :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej enduraš, bajk je čist OK zadeva, tut sam sem zmeri več na njemu, 1x tedensko pa je daljša up&down hill tura, seveda ne brutalno kruta...

kombinacija obojega je sigurno fina, ampak ti samo motor da tisti pravi samognani razrijaški užitek

kdo zdej gre v Italijo na bajo???

BRANE in jst sva za zihr, odhod sobota u jutro, valda z avtom :oops:

edi tudi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a set sajna kolk € bo treba odkartat za karto?, futr bo pa sigurno bolš pri nas si pripravt, ker čist nič ne verjamem v italjansko kuhinjo, kjer kuha italjan (poglej kolk so mejhni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm dal 17000sit (freeride) za novo feltno pri kolesu ,ker sm ta staro uniču :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: (i love to fly :wink: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm dal 17000sit (freeride) za novo feltno pri kolesu ,ker sm ta staro uniču  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  (i love to fly :wink: )

zdej bmo pa kr na bicikle prešaltali al kaj :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne... to je trenutno ,ker še kar ni ta prav vreme za motor.

Sicer sta pa kolo in motor precej povezana :roll: ane.Sploh pa MTB in enduro :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Sicer sta pa kolo in motor precej povezana  :roll:  ane.Sploh pa MTB in enduro :twisted:

:shock:

Motor ima vec konjskih moci, ki jih upravlja bolj ali manj udobno voznik... 8)

Kolo nima konjskih moci, upravlja pa ga osel, ki ga tudi poganja hkrati :roll: :!: :idea: :arrow: :D

Kje je tu povezava :?: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!