Skoči na vsebino

Enduro-vožnje,motorji,slike


enduraš

Priporočene objave

Men je tam okolica kamnoloma (solkanskega), pod škabrijelom, prek kekca (do une opuščene proge) najboljša.Zdej so še neke nove poti, k žagajo drva tko da je ful zakon.... proga pa je bolj kaskaderska ker je kamnja ku dreka :x

S kje pa si? Enkrat sm se z humarjam, timom, murencom in temi vozu po grgarju in okolici. Res dora tura! Humar je iz tam in pozna doro poti okoli. JE blo res doro. Vsako tolko pej zapeljem tudi do kekca in tam okoli, samo poznam poti bolj slabo. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enduraš:ja sem sprobal to tvojo teorijo včeraj.sem rekel gremo še to pot sprobati...se peljem po enem čudnem kanalu 100m globoko poj pa prepad :evil: nazaj gor pa druga in guraj moped :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vam enkrat pokažem na Rakitni en prav lep skok poligon!

Pero, spomladi grem s tabo zagotovo pogledat tole "skakalnico" na Rakitni. Skakat ne mislim. Pa tebe pobirat tudi ne, če boš preveč navdušen na tem poligonu... :lol:

No Transalp kdaj gremo??????????

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem v soboto mal raziskoval teren za novo furo in naenkrat konec poti. Na ozki potki, v strmem bregu, komej obrnil motor (mal je manjkal, da mi ni dol ušu :? )

Rezultat: čist premočen in izmučen :shock:

Nauk: sam ne raziskuj sumljivih poti :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je tam okolica kamnoloma (solkanskega), pod škabrijelom, prek kekca (do une opuščene proge) najboljša.Zdej so še neke nove poti, k žagajo drva tko da je ful zakon.... proga pa je bolj kaskaderska ker je kamnja ku dreka :x

S kje pa si? Enkrat sm se z humarjam, timom, murencom in temi vozu po grgarju in okolici. Res dora tura! Humar je iz tam in pozna doro poti okoli. JE blo res doro. Vsako tolko pej zapeljem tudi do kekca in tam okoli, samo poznam poti bolj slabo. :roll:

Ma njih lih ne poznam (mogoče tko na videz), drugač pa sm doma 6km nad Grgarjem proti lokvam (ravnica)... jst sm se dosti vozu z sosedom k ima hondo, sam zdej mu je škriplna :( , pa še skakat se je bal ker ga je enkrat vrglo :lol: . Ma je mogoče kakšen, ki ma nekega ktm-a in džipa opel???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Transalp kdaj gremo??????????

Hmnja, saj veš - moja Transa bo registrirana šele okrog 20. aprila. Potem pa lahko gremo, saj to bo že čez manj kot tri tedne. Sicer je pa itak napovedan sneg, tako da se lahko gremo vmes na Rakitno še sankat... :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

transalpaša, tut jazt nisem pozabu dogovora, imam le problem da mi 10. poteče reg., tko da bo potrebno bolj med kačam in močeradi se vozit :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BRANE

klomplot, neki 7AK vabi na svoje konce, pa sej bo sam povjdu

k69mj :arrow: , hočem ceu spisek :!: :lol: :wink:

moč kM/KW pri u/min, max u/min, sekundarni prenos, max speed(teoretično), fergazar x mm, v keri prestavi bi šlo še na zadnjo z gasom...itd

verjetno zdej še ulaufavaš mašino

pa čimprej kako sliko!!! al se pa enkrat zmenmo na primorskem (Bistrca) pa gremo en medvedji điro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BRANE

klomplot, neki 7AK vabi na svoje konce, pa sej bo sam povjdu

k69mj :arrow: , hočem ceu spisek :!:  :lol:  :wink:  

moč kM/KW pri u/min, max u/min, sekundarni prenos, max speed(teoretično), fergazar x mm, v keri prestavi bi šlo še na zadnjo z gasom...itd

verjetno zdej še ulaufavaš mašino

pa čimprej kako sliko!!! al se pa enkrat zmenmo na primorskem (Bistrca) pa gremo en medvedji điro

:twisted: Ta vikend vabljeni v Il.Bistrico na fizkulturo (s seboj pripeljite enduro mašino). Če se dogovorimo lahko izbiramo več tras medium ali hard. ŽELJE POVEJTE NA FORUMU PA NE PREVEČ NAOKOL GOVORT DA NAS LOVCI IN ZELENI NE NABAŠEJO :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta čedn jest ne mren, ki jemn fešto z mulca (5 ljet)..pa tudi btrija je z an klinc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glejte da boste velik slikal ,da vidm kaj je za vas enduro điro :D

Zadnič sm šu kolesart z ''zelencoma'' :arrow: ta dva zelenca (tip+punca) sta mela bicikle za 500k+ :shock: :shock: :shock:

Sploh nista bla zelena :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!