Skoči na vsebino

Enduro-vožnje,motorji,slike


enduraš

Priporočene objave

motokros proga na brniku.

kolk pride najem proge :?: a ma kdo kakšno cifro :?:

ne vem, ni nikogar bilo. je frend sam mal poskakal , pa dalje... :D

slisal sem da je ene dva jurja, vem pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo, spet mal slikc, končno... 8)

kar se brnika tiče, nisem 100%, samo se mi resnično dozdeva, da ni potrebno plačat 0

na začetku je bilo res treba odšteti za dnevno ali redno uporabo, za nas, redkejše obiskovalce pa mislim da ni težav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena motoscross proga je v stanežičah pri šentvidu (LJ) v gramoznici. Sicer ne vem natančno v kakšnem stanju je, ble so pa svoje case kar velke tekme. Za probat bi blo, je pa tud za plačat 0 SIT :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko ti bom povedu, tista proga je eno samo zaraščeno kupovje peska in kamenja, je pa bila svojčas supercross proga, dokler ni dobila prepoved obratovanja zaradi okoljevarstvenih vzrokov - patetično politično

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa noben ti ne teži tam v šentvidu!!Vsaj men niso!!

Je pa blo svoje cajte kar težko dol do proge pridt km so bli velki kamni oz že skale na cesti!!!! :? :wink:

Ej dejte še slik gor!! 8)

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko ti bom povedu, tista proga je eno samo zaraščeno kupovje peska in kamenja, je pa bila svojčas supercross proga, dokler ni dobila prepoved obratovanja zaradi okoljevarstvenih vzrokov - patetično politično

aja, sm mislu da folk sploh ne ve za to... sem samo za to omenil, drugače pa vem da je vse skup zaraščeno, sem doma enih 100m stran :)

je blo pa svoj cas res lustno ko sem kot 12 letni mulc cel dan sedel na hribčku pa vohal hlape :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej DJ kako se TTRka obnese na kros progi? :twisted: :roll: :wink:

Slikc bo pa poleti ogromno ,ker mam zdej digitalca in bo šel povsod z mano :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andrej, ker Andrej pa si ti???

poznam enga Andreja, ki smo ga svojčas v ožjem krogu ljudi klicali Andrija :lol: , in živi tut ene 100m od proge, je imel svojčas eno NX125 4Takt in enega opel kadett-a, solzica oblike, bele barve, mislim da dizel

če si taprav, pol tut veš kdo sem jaz...D.J..., pa to

enduraš, ko sem se na uni progi mal fjaku sem imel še yamahco yz 125,

sam sem bil še malo prezelen... :oops:

TTR gre po progi lepo, malo je premehka in malo pretežka, pa hitrostnih rekordov tud ne podira, se pa da v redu skoknit in počez pripeljat

posebnost slikce je???

12%7E0.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa tako, kot je zapisal Jason + da ti lahko vsak otročaj, ki gre mimo, na sedež ali pa na sredino merilnika hitrosti prilepi na pol prežvečen žvečilni gumi. Bljak :? :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol: :lol: , dobra sta, ni kej

šlo je za popolnoma novo gumo (mitas :arrow: cena :!: ), ki je krasno naznačila pot svojega premikanja proti koncu avgustovskega poletja

posebnost je obrnjenost motorja proti smeri črte (gravura sigurno ni potekala pri vzvratni vožnji) in da so na predelu izstopa iz travnatega območja parkirana vozila, kar nakazuje na neko časovno sosledje dogodkov v roku kake pol do ene ure... :) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andrej, ker Andrej pa si ti???

poznam enga Andreja, ki smo ga svojčas v ožjem krogu ljudi klicali Andrija :lol: , in živi tut ene 100m od proge, je imel svojčas eno NX125 4Takt in enega opel kadett-a, solzica oblike, bele barve, mislim da dizel

če si taprav, pol tut veš kdo sem jaz...D.J..., pa to

nisem jaz ta andrej, ampak mislim da vem katerega mislis. a se mogoce ukvarja s polaganjem ploščic al neki podobnega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa ne vem...ploščice??star je nekje 25, 26

belo blond glava, močnej postava

tut te 666 so mi dale malo misliti, ker smo bili nekako metalska družba...

očitna pogreška :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... zdaj pa jaz tudi ne vem več... mogoče če veš kako se piše, ker tukaj se itak več ali manj vsi poznamo med sabo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!