Skoči na vsebino

Enduro-vožnje,motorji,slike


enduraš

Priporočene objave

Ej Cypena kdaj si ti kupu tvoj motor,ce lohk vprasam?A je blo prejsnemu lastniku ime Gorazd slucajn??

mejte se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr to :D A mas ti krampe gor al enduro gumo ala Trailmax(Dunlop).

Moja zadnja je tud ze cist slajt ratala...bom spomlad zamenu ce bo kej vec penez:)Kok casa ti guma zdrzi ce mas kramparco??

:oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno sem zbrsku eno upload stran

evo, učerej sem bil med drugim tut na Murovici, malo me je opletal, pa enkrat okol obrnil, drugače pa super furca

motor sem pa še isti dan opral z gobico in toplo vodo :D

nature%20riding

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a veš kokrat sm že bil na tem vrhu... peš veklikrat ...enkrat pa z motorjem. sam je blo lepo pa suho. EJ TI SI NORC :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :twisted: :wink: :wink:

Kaj vse se ti je zgodil na poti gor? pa s kere strani si šel gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz Vinj sem leteu gor, sem hotel še do Miklavža naprej, pa raj nisem šu, ker če bi obtiču, bi me mogl daleč iskat hodit :lol:

drugač pa noro, treba še it

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr to :D A mas ti krampe gor al enduro gumo ala Trailmax(Dunlop).

Moja zadnja je tud ze cist slajt ratala...bom spomlad zamenu ce bo kej vec penez:)Kok casa ti guma zdrzi ce mas kramparco??

:oops:

Jeseni sem dal gor krampe(zdrzali ene 2600km), prej sem pa imel bolj enduro, cestno-makadamske(zadnja za ene 4000km) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej jst nardim tud cez 6000 km z mojim gumam, sam Enduras ne pozabit da mava midva 125 kubov :x : velika `jajcka´ :oops: ....ko pa KTM al pa TTR pohodta ..pa krampi kr po luft letijo... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki 250 zobčenik posterjore da kvarantasej denti je pr meni iva tudi. pridi kej dol ku nrdin servis jn dan gor nove krampe, bumo šli kej vn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki 250 zobčenik posterjore da kvarantasej denti je pr meni iva tudi. pridi kej dol ku nrdin servis jn dan gor nove krampe, bumo šli kej vn.

maš dunus ki cajta, da malo navratim na tvoj konček sveta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej jst nardim tud cez 6000 km z mojim gumam, sam Enduras ne pozabit da mava midva 125 kubov :x : velika `jajcka´ :oops: ....ko pa KTM al pa TTR pohodta ..pa krampi kr po luft letijo... :roll:

sem se nekaj tudi po cesti vozil kar je "smrt" za krampe, pa po trdem makadamu tudi. ce bi se res samo po terenu bi zdrzale dlje. saj mitaske niso drage tako da ni take sile :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki 250 zobčenik posterjore da kvarantasej denti je pr meni iva tudi. pridi kej dol ku nrdin servis jn dan gor nove krampe, bumo šli kej vn.

maš dunus ki cajta, da malo navratim na tvoj konček sveta

Yebiga, ksnu..Pridi kj u petk, pero kliči kej prej ku greš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki 250 zobčenik posterjore da kvarantasej denti je pr meni iva tudi. pridi kej dol ku nrdin servis jn dan gor nove krampe, bumo šli kej vn.

maš dunus ki cajta, da malo navratim na tvoj konček sveta

Yebiga, ksnu..Pridi kj u petk, pero kliči kej prej ku greš.

ka pa dens, k je četrtk, jutr se darila nakupuje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje letošnje sezone ni in ni konec :D ....pač ni snega :x ...rad bi videl ,da bi bil sneg , vesel bi bil pa tudi če ga ne bi blo :roll: :? :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kere so najbolše enduro gume? :?:

Odvisno zakaj jih rabis...po moje je zmeren kompromis za med cesto in terenom Metzeler Enduro 3- Sahara. lahko pa da se debelo motim :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljše so Mihelinke 66!-Za oznako nism 100%!

Ciao,by Pero

Michelin T66 so cestne enduro gume, med njimi pa po testih veljajo za najboljše Metzeler Tourance (tudi sam imam dobre izkušnje z njimi), mislim pa, da je bilo vprašanje mišljeno za kakšne bolj grobe gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem še kakšne gume bi kupu... čist cestne , čist kros , neki umes bolj cestnega , neku umes bolj offroad ,... pojma nimam .... najrajš bi mel vse :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem še kakšne gume bi kupu... čist cestne , čist kros , neki umes bolj cestnega , neku umes bolj offroad ,... pojma nimam .... najrajš bi mel vse :roll:

Kakšne gume boš kupil je odvisno od tega kje se misliš pretežno voziti - gume, ki bi bila primerna za vse podlage žal ni.

Kako izgledajo profili Metzelerk in Dunlopk si pa lahko ogledaš tule:

http://www.sitar-pneumatic.si

http://motorjet.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!