Skoči na vsebino

Enduro-vožnje,motorji,slike


enduraš

Priporočene objave

uf, še zdej me bolijo vse kosti..

kupujem krampe,

lahko bi več alkohola spili, bi šlo hitreje

MA MI JE JAKU ŽOU ,DE NEJSEM JMU GRIFU GOR.BI ŠOU RADE VOLJE SZ VAMI ,ME JE VABU IGOR! SE SPUNEŠ KAKU SMO OBDELOVALI TISTI POTOK V ŠMOGURJU,PA BO KDU REKU, DA NEJ AFRICA TERENC,SAM PILOT MORE BT NORC!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf, še zdej me bolijo vse kosti..

kupujem krampe,

lahko bi več alkohola spili, bi šlo hitreje

MA MI JE JAKU ŽOU ,DE NEJSEM JMU GRIFU GOR.BI ŠOU RADE VOLJE SZ VAMI ,ME JE VABU IGOR! SE SPUNEŠ KAKU SMO OBDELOVALI TISTI POTOK V ŠMOGURJU,PA BO KDU REKU, DA NEJ AFRICA TERENC,SAM PILOT MORE BT NORC!

Spunen se, spunen.. Uni stari je biu prou sitn. ma dej krampe tut ti gori, pa nazej pu unemi potoki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljen tomažg, jaz sem zraven obdelvau vaše blatne poti pa marsikero štorjo slišu od Afrike

se bo še kaka slika našla za gor da ti skomine napravi, ane BRANE?? veš de

yam-tt600r-02-bikepics-43115.jpg

yam-tt600r-02-bikepics-43114.jpg

yam-xt600-95-bikepics-43113.jpg

yam-xt600-95-bikepics-43112.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MA SE MI PROU DOPADE ,DA PRIDE TUDI SZ NAŠEH LEPEH KRAJU KOKA SLIKA SM GUORI.

ja fanj blato, ki daje po divjih prascih..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SE MI ZDI , DA BO POTREBNO RESNO RAZMIŠLJATI O KAKŠNIH GRIFIH , PA TUDI O KAKŠNEM PRIROČNEM VITLU ,ZA PREMAGOVANJE RAZNIH OVIR !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj Enduraš?To maš 125 DT ne?Al maš R al RE?No v glavnem tvoj motor ima 17 KM ne?No ti povem da imaš noter blokado, katero imajo vse DT-jke, razen modeli za Švico se mi zdi.No če porihtaš blokado boš pridobil 6KM, kar se ti bo pa kar poznalo!!

Bye

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ej ufo kako ti je pa ratal motor dobit iz tistga dreka?!?!? :shock: :shock: :shock: :D A si mel daj probleme s tem ktmčkom? :?: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo pohvala za fotke!A ste mel kdaj kej blemov z kakim kmetom?

Jest predlagam da se kdaj pa kdaj zapeljete tudi na Krvavec kjer je makadamskih ovinkov ogromno in se jih da prav lepo pošrek odplat (tudi z 200kg 'kravo')!!Jest mam Transalpo in si z njo ne upam na razmočen teren k gume sploh nč ne držijo, da bi pa kramp gor dal pa spet ne, zato se vozm po terenu v mejah svojega motorja-no včasih celo mal preko.

Ja 200 kg zna bit res mal velik k je treba motor enkrat obvladat v kritičnih situacijah boh ne dej celo pobirat!Pa plastik je tud mal škoda ne?Vam enkrat pokažem na Rakitni en prav lep skok poligon!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krvavec pride na vrsto drugo leto... ta let je ubistvu že fertik :evil: ...ta let smo pa osvojil ene par kros prog in nekaj hribov (npr...krim) . 8) :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enduraš: Po velikih naporih in blatu do popka sm ga scuku vn. Nisem meu telefoncka s sabo za poklicat frenda z nivo:)) Sm biu eno uro hoje proč od prve hiše + noč se je delala... Še blata je blo okrog in okrog dosti...

Enkrat k sm se še bolj zaril v blato smo zapregli mašino kar za lado nivo in potegnli vn... :D

Ja probleme sm meu ja... Pr 20000 km prevoženega hard terena in naporah mašine za odprt use, je bogi ktmček spustu dušo... Zaribal je :lol: Nasploh se mi zdi, da je za moj stil vožnje, 125ccm mašinca kar vzdržljiva! :wink:

:roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vam enkrat pokažem na Rakitni en prav lep skok poligon!

Pero, spomladi grem s tabo zagotovo pogledat tole "skakalnico" na Rakitni. Skakat ne mislim. Pa tebe pobirat tudi ne, če boš preveč navdušen na tem poligonu... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uau, če se skače, sva zraven, moja TT in jaz

yam-tt600r-02-bikepics-41503.jpg

transi, se še spomnš, ko sem te neki za lepljenje sprašvau

http://www.motosvet.com/phpbb/viewtopic.ph...ighlight=#95930

he he, zrihtano...stikalo z praškom+sekundnim, handguardi pa kr z fajercajgom, zakuru tolk da je samo gorelo, pa ne preveč, da ne bi zoglenelo, vmes malo popravil z š.cigerjem in ...uoila, drži

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki250, me veseli, da ti je uspelo popraviti plastiko! Načelo "sam svoj mojster" rules! :D

Pero, Suzuki250, tudi z moje strani dogovorjeno. Vidva skačeta, jaz slikam in nikogar ne pobiram... 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najtežje si bo zapomnt ali spomnt na "dan D";

kar se fotografije tiče lohka svojga digiča vzamem, sam bo moglo biti sončno, drugač so hitre slike spackane

shutter speed=>avtomatski :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!