Skoči na vsebino

Enduro-vožnje,motorji,slike


enduraš

Priporočene objave

enduraš-mam olympusa C-200 zoom, je ža mal zastarel, pa glih 1 leto je star, dal 120.000, zdej dobiš C-220 zoom za 85.000, cene padajo, kvaliteta tud

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mojem primeru ni samo "tastara" ampak že zares stara. Kaj čmo, denarja za kaj novejšega ni, Transa se pa krasno pelje. Če bi jo prodal, bi dobil glih za en rabljen skuter. :? Pa je itak ne prodam spljoh! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mojem primeru ni samo "tastara" ampak že zares stara. Kaj čmo, denarja za kaj novejšega ni, Transa se pa krasno pelje. Če bi jo prodal, bi dobil glih za en rabljen skuter. :? Pa je itak ne prodam spljoh! :wink:

Transalp-če bi bil skuter dobro ohranjen je še za razmislt!! :D :evil: :roll: :oops: :shock: :D

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi jo prodal, bi dobil glih za en rabljen skuter. :? Pa je itak ne prodam spljoh! :wink:

Transalp-če bi bil skuter dobro ohranjen je še za razmislt!! :D :evil: :roll: :oops: :shock: :D

Ah, Pero, če je skuter dobro ohranjen, se lahko zanj dobi pa že tvojo precej mlajšo (menda 11 let mlajša od moje) Transo. Seveda s tvojim doplačilom, da ne boš prehitro in preveč vesel! :twisted: :twisted: :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fantje jaz sm bil včeri v bologni... a je bil še kdo?

8) :lol: :P Tudi bil v Bologni prejšnjo soboto.... :P :P :Pzelo razočaran,ker ni blo HUSQVARNE :x :evil: :x :cry: drugače pa full navdušen nad primerki......predvsem nad osebamicamacam,ki so krasile že tako dobre motorje in avtomobile :P :D :lol: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Husqvarne ni blo?? Jutre grem tudi jst u bologno... Bo mogla bit fajn gužva dolej... :roll: .

Mam pa eno vprašanje... S kom si zaščite škornje pred blatom, vodo? Meni so axo začeli fajn pokati. Kjer je usnje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Transalp sej nism tako hudo mislu no!Je bla pa mal nizka priznam!Sorry!

Ej kako ste pa ostali šli v Bologno-privat za avti!Kakšno ste mel kej po cesti kok km je do dol?

Ciao,by Pero

PS-Transalp si bova pa loh izkušnje o skuterjih pol izmenjevala pa forum o suterjih bo čisto najin!! :D :oops: :P :shock: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jst sm bil v Bologni, skup z endurašem. Vidt je kr dost motorjev sam k je premal firm. Pa pr hondi maš deset enakih skuterjev sam druge barve. Drgač so me pa ful navdušl KTM-čki. Pa pr hondi maš tud Rossijevo hondo RC211V :fist: , pol iz SBK, in dirkalno CBR 600. Pa dirkalne Aprilie. :twisted: :twisted: :oops:

Zate Ufo, pa a kej mažeš škornje, jst ih zmerom namažem z enim črnim sranjem pa je čist kul. :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Transalp sej nism tako hudo mislu no!Je bla pa mal nizka priznam!Sorry!

PS-Transalp si bova pa loh izkušnje o skuterjih pol izmenjevala pa forum o suterjih bo čisto najin!! :D :oops: :P :shock: :D

Pero, ma ni bilo problema niti malo spljoh - nasprotno - prav fajn sem se zabaval! Hec mora biti, drugače je bolj dolgcajt. :D Ko sem ti nazaj napisal, so zato zraven tudi uni ta režeči hudički. Torej, spomladi bova potem oba veselo rila po blatu na dobro ohranjenih rabljenih hard enduro skuterjih... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ja dns sm bu u bologni... Gužva za popizdit! In letos smo se odločili preizkusit vlak namesto avtomobila do bologne. No z malo kreganja z sprevodniki in ostalimi smo le prišli na cilj. Karta je iz monfalcona do bologne 27.50 Eura. Niti ne tko poceni...

Je blo pa kej viit dol. Rally je bu dobr, supermotota nism ulovu, nek norc je kazu kaj so zmožni ducatiji... Zanimivo. Mene so tudi daleč največ presenetili KTM-čki. Jih nism niti gledu preveč k bi ga kar užgau in spizdu... :roll: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki250-take fotke so vedno dobrodošle!No me veseli da nekateri uporabljamo motorje za tist čemur so namenjeni!Ja res bi blo fajn met en hard enduro za po hard terenu rit -mojga je za resnejše zadeve še vseen škoda!! :D :? :cry:

Ciao,vy Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vesoljni užitki, sproščanje in kondicija - 3 v enem paketu, "terenski enduro" odgovor na vsa vprašanja :lol:

mal reklame :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki ta tole yamahco k jo mam zdej morm še pazt k jo bom prodal... na TTRko pa ne bom nč pazu :twisted:. A že šel kdo na morje čez hribe? :twisted: :twisted: :roll: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A že šel kdo na morje čez hribe?

Ma ja mi, (enduro kompanija) smo šli že večkrat,letos smo šli na Krk kr čez Alpe ,preko mrzle Skandinavije na topel jadranski otok Krk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A že šel kdo na morje čez hribe?

Ma ja mi, (enduro kompanija) smo šli že večkrat,letos smo šli na Krk kr čez Alpe ,preko mrzle Skandinavije na topel jadranski otok Krk.

Klinc, ko pa smo stalno priležnice vlačli s seboj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

unga žabara suzukija250 bi tudi vmes terencev lahko vtknli..

(nasmoredostidobronapitpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!