Skoči na vsebino

Enduro-vožnje,motorji,slike


enduraš

Priporočene objave

hmm.... enduro 3 sahara (metzeler-16.500sit) se mi zdijo kar ta prave zame , sam piše ,da je kao za močnejše motorje. Od dunlopa se mi pa zdi še najbolš D905F (dunlop-14.000sit) ,sam za to gumo pa nism zihr ,da majo velikost ta pravo.

:? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm.... enduro 3 sahara (metzeler-16.500sit) se mi zdijo kar ta prave zame , sam piše ,da je kao za močnejše motorje. Od dunlopa se mi pa zdi še najbolš D905F (dunlop-14.000sit) ,sam za to gumo pa nism zihr ,da majo velikost ta pravo.

:? :?

Pojdi še do kakšnega vulkanizerja, pa naj ti pokaže katalog gum Mitas (Barum), ali pa poišči Bartog-ovo stran (slovenski zastopnik) imajo (izdelujejo) tudi kar precej modelov (kaj je na zalogi je pa drugo - ampak to ne glede na znamko), ker je to cenovno bistveno ugodnejša varianta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako, mitas je najboljša terenska guma, pa ne zaradi kakšnih super lastnosti...predvsem gre za dober kompromis med ceno in sorazmerno hitro obrabljivostjo terenskih gum

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm.... zgleda ,da bo sneg... sranje :evil: ....bomo pa spomlad gume menjal... da mi ne bojo preparele v garaži :?

Ej suzuki a si se ti kej po urhu vozu zadnje cajte? Sledove velikih krampov sm vidu ...pa ne samo 1x .... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

une gume na cypenini strani pa si kar poglej...

kje pa je Urh??

med pohod od Murovice na Miklavža sem nekje med prvima dvema hriboma videl precej moto špur in me je takoj "potegnlo notr", a je to tam kje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne... tuki okol mene nekje ... sostro , vevče , golovec ,... na tem območju. Sm že enkrat vidu dva modela z hard endurami , pa enkrat k je bil sam , pa še enga s kroso ,... jaz sm šu enkrat tm k je bil blat pa sm v enem ovinku na izi odletu :oops:

Ej suzuki kokrat na furo padeš če sploh padeš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne... tuki okol mene nekje ... sostro , vevče , golovec ,... na tem območju.

Moje področje...Orle,Molnik,Besnica,Pance,Obolno in okoliški hribi....velikokrat se vozim po teh poteh...je pa tudi veliko sprehajalcev,predvsem če je lepo vreme....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enga tipa sm pa vidu s huso k je šel dol z urha ... mogoče si bil ti? (že fullllllllllll dolg časa nazaj) :D

A maš kej problemov s huso? :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enga tipa sm pa vidu s huso k je šel dol z urha ... mogoče si bil ti? (že fullllllllllll dolg časa nazaj)  :D  

A maš kej problemov s huso?  :?:

:D Mogoče sem bil tut jest 8) ...nisem edini s huso na tem področju....... :arrow: zadnjič sem srečal tipa z husqvarno(iz Rudnika)...sva prec nardila eno fuuuul hard furo :P (blato,luže,potok,čisti HARD) :P ...obvozila pa sva vse okoliške poti....tko da sem bil z furo fuuul zadovoljen :P :P :P .Vse skupaj je trajal 2 uri offroad-a.....Na koncu sva še mal analizirala vso stvar in ugotovila,da je HARD ZAKON. :lol:

:P :P Glede HUSQVARNE :P pa moram povedat BP(none problemov). :0X:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe noro :D

Jaz sm šu enkrat na kartko vožnjico po urhu in sm odletu na enem ovinku... pa ne vem ... a sm nesposoben , a mam slabe gume , a sm šu prehitr , .... jasno mi je ne spljoh :?

(sprednji konc odneslo , tko da sm šu skor po pobočju dol :x )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri offroadu ni nujno da samo goniš, še posebej ne po terenu, ki ga ne poznaš

izkušnje si nabiraš s časom, več ko voziš bolje je

če boš recimo ostal v enduro biznisu se boš čez 2 leti smeju svojim trenutnim prijavam

evo, še malo za temo popestrit

moja TT ob YZ250F

upl.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v tem buzinesu bom definitivno ostal 8)

Tuki sm se nazadnje vozu... ni glih hard enduro... :? ... je blo pa že dosttttt bolj hard kot tole (murovica po deževnem dnevu) :D

motor%20011.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je tvoj cybershot?

boš vidu, ko se jim bo na http://www.africa4biz.com strgal, pa bojo vse slike dol letele :lol:, se mi je nekje drugje že zgodilo

takih poti je na mojem koncu veliko, samo je tud sprehajalcev dosti, če hočeš trenirat se pelji po unem potočku zraven, dobro za ravnotežje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap za to sliko sm jaz kriv oziroma moj fotič :D

Na un potoček tud pomislu nism ... ta del poti k je slikan je še najbolj urejen... en del je kako bi reku... en sam potoček ... zato pa je tko čist motor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj sm šu sploh odpirat ta topic, zdej pa še mene rajcajo taki potočki pa gozdne etape! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehhh... to ni to :roll: :wink: :D ...razen če si rad veliko v garaži in

še rajši šraufaš :D :lol: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljše so Mihelinke 66!-Za oznako nism 100%!

Ciao,by Pero

Michelin T66 so cestne enduro gume, med njimi pa po testih veljajo za najboljše Metzeler Tourance (tudi sam imam dobre izkušnje z njimi), mislim pa, da je bilo vprašanje mišljeno za kakšne bolj grobe gume.

Roman maš popolnoma prav!Jest jih uporabljam za cesto in makadam!Za blato ipd pa efinitivno odpadejo k se vstavš takoj k se profil zafila!Sam na cesti se pa še vseen držijo k vrag!Vsega se pač ne da met!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

T61 profil, samo da je trelleborg guma naj bi uporabljala ne vem kera vojska...

imaš pa zelo podoben profil tudi pri mitasu

to je vse isti šmorn, jaz pri offroad gumi gledam samo še ceno in kolikortoliko širok spekter uporabe, ki pa v skrajnih pogojih nikoli ne bo dobra ampak le "vozna" guma

moja E-09 od mitasa npr crkne v mehki oprijemljivi zemlji, ker se prehitro nafila, zato sem jo moral parkrat že spucati z vejo, da sem se lahko izkopal iz kakih pizdar**

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!