Skoči na vsebino

Enduro-vožnje,motorji,slike


enduraš

Priporočene objave

...Sicer sta pa kolo in motor precej povezana  :roll:  ane.Sploh pa MTB in enduro :twisted:

:shock:

Motor ima vec konjskih moci, ki jih upravlja bolj ali manj udobno voznik... 8)

Kolo nima konjskih moci, upravlja pa ga osel, ki ga tudi poganja hkrati :roll: :!: :idea: :arrow: :D

Kje je tu povezava :?: :twisted:

Odgovor Brane+DJ+viski+pivo:

NE SERI!

VOSLI SO POVSOD!!! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne... to je trenutno ,ker še kar ni ta prav vreme za motor.

Sicer sta pa kolo in motor precej povezana :roll: ane.Sploh pa MTB in enduro :twisted:

ma ja, glavnu da je blatu :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s čem vi mažete verige svojih enduro motočkov? Kako vi skrbite za verigo? A jo kej pucate? S čem? Jaz mam castrol chain spray pa se mi veriga zdi ful suha. :oops: :? :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preden ketno namažeš jo moraš skrtačit z drat peršno-ta mehko, se it furat z motorjem, da se ketna segreje, pol jo šele namažeš; kaki spreji ponujajo najboljše rezultate, če pustiš motor stat čez noč

pri takem postopku ti mazalo še dolgo služi

:lol: :drinking:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih dons grem na krim z motorčkom! :D :D :D :shock:

A to ste bli včeri? A se je včer kdo od vas pelu mimo kros proge v selah pri lavrici s TE610?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

husqvarna 125 SM (l.99)

A to ste bli včeri?

sliki sta stari vsaj 2 leti :wink: (sem zdej dobil skener)

včeraj si pa mogoče vidu optocomma...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno... sm slišal ,da je tuki nekje doma. Sm ga vidu ,da je šel nekam ob avtocesti... baje so neki skoki tam??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s čem vi mažete verige svojih enduro motočkov? Kako vi skrbite za verigo? A jo kej pucate? S čem? Jaz mam castrol chain spray pa se mi veriga zdi ful suha. :oops: :? :x

Jst mažem verigo tudi s sprejem, sprej od Shell-a (naredi teflonsko oblogo). Je pa definitivno treba posprejat recimo en dan preden greš na vožnjo, al pa vsaj par urc prej.

Z oljem sem jo namazal samo enkrat, pol sem bil pa ves u črnih pikicah po hrbtu, pa še ko sem se vozil po makadamu ozeroma prahu se je prah kar limal gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih dons grem na krim z motorčkom! :D :D :D :shock:

A to ste bli včeri? A se je včer kdo od vas pelu mimo kros proge v selah pri lavrici s TE610?

8) To sem bil jest.....sem kar hitro zaključil furo... :cry: na skoku predrl gumo :evil: ...tako da sem šel po najkrajši poti home...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ene par slikc s današnje prve daljše furce v novem letu. Naredu sm skromnih 100km (zame čist dost + zeblo me je v roke).

normal_krimMOTO23%4003%4003%20011.jpg

normal_krimMOTO23%4003%4003%20014.jpg

normal_krimMOTO23%4003%4003%20002.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se kej furaš po kros progi s huso?  :twisted:

8) Po cross progi se še nisem vozil :oops: ...grem raje po okoliških hribih :P ...bom pa tudi progo preizkusil 8) ...zdele grem pa na Sela :P ...na moj plac. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

optocomm jaz sm tist mudel k ti je pomahal  :D  :D  :D

8) Drugič nakaži naj se ustavim...da kakšno tehnično rečeva... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč po kros progi? :shock: Ne veš kaj zamujaš :D Sej bom šel zdej ene par slikc narest... boste vidl DT s krili :twisted:

Definitivno bomo kdaj kakšno tehnično rekl ... mogoče še kej praktično :twisted: :roll: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enduraš kako greš po sprednji? meni ne uspe, treba še kej ruknit al je dovolj samo bremzo stisnit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ful naprej se usedeš... to bi moglo bit dovolj. Če ne gre lohk še z nogami mal suneš. :!: Pazi da maš pod prednjim kolesom DOBER asfalt :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wejla :roll: Sedmak pravi de je Stanovnik zaključu bolniško, pravi da bi za konc druzga tedna, nardili en džiro :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!