Skoči na vsebino

Hornetovci


Priporočene objave

Ne vem zakaj neki se mi smeje ko berem zadnje poste :)

Sam, da si dobre vole, ne? Kar naj bo kmal lep vreme (v pon. bo sneg bythemim), d vidmo tele majce... Po moje bodo zazigale.. Pircki so pa po furi na vrsti.. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej naredte mi eno uslugo...te logote mi obarvajte v črno in mi jih v isti velikosti pošljite na pm...z mojimi programi tega pač ne morm nardit....ne da se mi pa loadat dol fotošope ipd...

aja pr sršenu mi luknce v ušesu še bele naredte in obrobo oči belo (kar je zdaj črno naredte belo, kar je rmeno pa naredte črno de si bomo na jasnem)

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?ac...g&id=120238

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?ac...g&id=120239

Hvala!

Popravljeno . Popravil axilon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal malo zakasnitve z majicami...so še v tisku...nism hotu preveč težit med prazniki, pa še logota ni noben obarvu v črno, bo pa do konca tedna narjeno...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja... tudi meni napiše: Sorry, but you do not have permission to use this feature. If you are not logged in, you may do so using the form below if available.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da vsi sam se cakamo, kdaj dobimo t - shirte..... :whistle:

:grim res je..........hvala bogu da je tako vreme, da ne moremo tipizirat v kratkih rokavih B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to, da naj bi bile majice do konca tedna izdelane ter da za nedeljo (30.3.2008) napovedujejo lepo sončno vreme (15 stopinj), predlagam da se na ta dan 1x popoldne dobimo nekje v Tolminu, kjer lahko prevzamete majice ter v miru popijemo kakšno pivo ali sok, po želji pa naredimo tudi kako skupinsko furo. Bi pa to moralo biti enkrat v popoldanskem času, ker dopoldne imam še neko tekmo, tako da nekje po 14. uri. Kdor ne more, mu pač pošljem po pošti.

Javite kdo je za...oz kdo ne

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nacelno sem tud jaz za, sam a se da kje blizje dobit? Do Tolmina se bom vsaj parkrat zgubu...(orientacija v qrcu)... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah jst 30 majc bl težko v ruksaku okol nosm...zato sm reku v tolminu...

a79: http://www.viamichelin.com/viamichelin/int...amp;image2.y=12

:D

ravno zdaj sem ugotovila, da grem mnda v nedeljo v tolmin po enega skuterja. če se bo to res zgodilo, potem še prevzamem majico.

aja še to... a bi mi lahko telefonsko napisal, da vem, kam te pokličem, če pridem?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majice so že doma! :)

slike sledijo...čez kako urco al dve

zdravo.

jutri okoli 9h zjutraj bom v tolminu. bi ti ustrezalo nekje med 9 in 10 zjutraj?

pa če bi še kdo potem imel majice za pripeljati v celje ali koper (eventuelno tudi vmes na relaciji), jih lahko pripeljem tudi jaz (v tem primeru sporočite danes do 22h, ker potem ne bom več gledala sem ali pa pokličite na 041311991 in mi povejte, za koga bi še pripeljala majico).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao jao...kake ure mi zbirate...9 zjutraj...bom ravno na veleslalom tekmi...pridem nazaj okoli 15ih.

Bom pa probu nardit tko, de bom majice dal punci in ti jih bo ona predala... poklič pač ko boš v Tolminu...na GSM bom več ali manj dosegljiv...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok. veš kako je... ni odvisno od mene, pač pa od tipa od katerega bom kupla skuterja... ne more drugače kot ob 9 zjutraj.

ok. pokličem. samo še ceno povej :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!