Skoči na vsebino

SuzukiRiders


Priporočene objave

208RR bodo težko dlje držale od navadnih qualifierc, pa še ogrejejo se počasneje.. Roadsmart so pomoje zate dovolj, če je res kar pišejo po testih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ne mišliš 30km po kolenih vozit apak tja pa sem kak ovink so gume tipo roadsmart, pilotroad2... idealne pa še zdržijo +12000km, se hitro ogrejejo in tud po dežju kaj držijo... jih imam na 120KM dvovalniku in ne grem več nazaj na SS gume

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se neki me zanima okol smernikov za GSX-R K1. Sedaj imam gor ene XY,sam je problem to da se (baje) nic ne vidi. Originalnih ne bi dajal gor ker zgleda cesko :) Tko,da me zanima kaj imate kej gor pa da je kukr tolk legalno?? :)

Aja,pa dons sm tut jest uro nastimu :D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej nejkoo, a si ti siguren da veš o kakem luftu se tukaj govori :hmm: sanda pravi, da jo moti tisti prazni hod gasa ko je ročka spuščena (2-3mm)

aja, mater :slap: ...jaz sem razumel da tarna o tem, da kao ko obrne gas v nizkih obratih pa motor ne potegne tak lepo, kot naprimer kaki litraši ali ostali motorčki z malo več navora

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

208RR bodo težko dlje držale od navadnih qualifierc, pa še ogrejejo se počasneje.. Roadsmart so pomoje zate dovolj, če je res kar pišejo po testih :)

niso roadsmart bolj sport-touring varjanta...nevem zakaj bi jih na cestaka davala...qualifier, al pa qualifier RR pa bi ble čist super ja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud gas sm uštimal sm kr neki en vijekec mal zavrtela pa je blo uštimamo mim grede :worship: še mau pa bom pol mehanika :winkiss:

drgač pa gume bo treba menat počas sicer quallifer so mi super sam glede na to da so šle pri Zju pr 6.000 jih na tegale suzukija ne mislim dat zato se odločam da bi probala kje še staknit 208RR ali pa mogoče kr tanove roadsmart,kaj pravte k po pisti se itak ne mislim furat po kolenu pa tud ne

Hola dečva,

sorči, pol nisem več gledal tele teme... fajn da si sama zrihtala, sej sem povedal da je simpl, ups, hotel sem rečt da si ful dobr mehanik :)

208 RR so prav fajn gume, še boljše pa Pirelli Corsa III - jst sem z Lubico, ki ma mičkenmal več konjičkov, naredil z njimi med 6500 in 7000 kmjev... pa v sili grejo z lahkoto tud na kolena :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niso roadsmart bolj sport-touring varjanta...nevem zakaj bi jih na cestaka davala...qualifier, al pa qualifier RR pa bi ble čist super ja :OK:

sej sem napisala da so mi qualiferRR odlične sm jih mela na Zju sam in bi jih dala tudi na gsxr če bi imela mal večjo plačo oz če ne bi delala na leto po 17.000km in če ne bi bile potrebene fure na slovaško in bosno kjer se guma večina nuca le po sredini

tako da zarad financ itak iščem gumo ki bo zdržala vsaj ene 7.000km

tako da če dobim 208rr gre gor drugače bom pač probala roadsmart taka je trenutna odločitev in se vsem zahvaljujem za mišlenja in odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem čisto zakaj iščeš 208RR.. To je predhodnica Qualifier RR, glede "športnosti" ni veliko za njo, je pa starejši model in ni dvokomponentna.. Torej zna po sredini še prej it kakor Qualifier RR..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem čisto zakaj iščeš 208RR.. To je predhodnica Qualifier RR, glede "športnosti" ni veliko za njo, je pa starejši model in ni dvokomponentna.. Torej zna po sredini še prej it kakor Qualifier RR..

najbol da pustimo žensko naj se sama odloči in potem na pol poti na slovaško zamenja zadnjo gumo..jaaaa 208RR so idealne za dolga potovanja :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hey fantje pa kaj vam je? če sami niste sposobni it na daljše potovanje, to še ne pomeni, da ona tega ni zmožna!!! jaz vem, da je ona to zmožna, z dunlopko, bridgestone, pirelli,....

svetujte ne pa da obtožujete :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hey fantje pa kaj vam je? če sami niste sposobni it na daljše potovanje, to še ne pomeni, da ona tega ni zmožna!!! jaz vem, da je ona to zmožna, z dunlopko, bridgestone, pirelli,....

svetujte ne pa da obtožujete :glare:

kaj teb ni jasn? stokrat povedano da 208RR ni za potovanja pa bi jo še zmerej rada..pa nej jo ma a ne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-1190-1210678046_thumb.png

208RR je tam nekje kot Qualifier RR, torej za najbolj ekstremno cestno rabo in uničevanje drsnikov po zavitih cestah. Zato tudi ima oznak RR - Race Replica. Tako, da za potovanja res ni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj teb ni jasn? stokrat povedano da 208RR ni za potovanja pa bi jo še zmerej rada..pa nej jo ma a ne..

ja in zakaj se ti tako jeziš, če nekaj ni po tvoje? pa kaj te briga kero gumo bo ona gor dala, pač samo sprašuje, a ne sme?

post-1190-1210678046_thumb.png

208RR je tam nekje kot Qualifier RR, torej za najbolj ekstremno cestno rabo in uničevanje drsnikov po zavitih cestah. Zato tudi ima oznak RR - Race Replica. Tako, da za potovanja res ni :)

in a mogoče ta guma ne bo zdržala 6000 km?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in zakaj se ti tako jeziš, če nekaj ni po tvoje? pa kaj te briga kero gumo bo ona gor dala, pač samo sprašuje, a ne sme?

in a mogoče ta guma ne bo zdržala 6000 km?

ker si ti nekej začela kaj pizdimo če je pač sam vprašala..

predlagam da si ogledaš tudi kak post nazaj in ne samo zadnjega oziroma tistega ki tebi paše..

vsaka guma lahko zdrži 6k km..odvisno je zakaj je temu tako..če ena zdrži 6k lahko druga 14k..v tem je razlika..

in dex je dal že miljontič tole tabelco gor..

in naj še jest enkrat povem kar je bilo 100x povedano

JA S SPORT TOURING GUMO SE DA Z LAHKOTO PO KOLENU PELJAT!!!

če maš suzukija..drgač bl težko

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA S SPORT TOURING GUMO SE DA Z LAHKOTO PO KOLENU PELJAT!!!

:kva2: :kva2: :kva2:

ne boš reku a :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
in a mogoče ta guma ne bo zdržala 6000 km?

Ne verjamem, da bo zdržala kaj več kot Qualifier RR, ker slednja je dvokomponentna za bolj enakomerno obrabo po celi površini, medtem ko je 208RR iz enako mehke zmesi cela. Moja Qualifier RR jih ima malo več kot 5 pa je še legalna in nisem ravno pri najpočasnejših, tako da 6k km taka guma lahko zdrži. Ampak če je pa vseh 6k km bolj po ravnem in se ne razporedijo kilometri na enakomerno obrabo cele površine gume, pa mislim, da zna prej po sredini platno ven pogledat.

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm u 208RR sem se zapičla ker sem učeraj govorila z enim ki je sedel na cbr600F in je imel zadaj to gumo

na njej pa 9.000km in je bilo še nekaj profila guma je bila tudi vožena na grobniku za slo dan in je bila po robu scefrana

skratka danes sem šla do vulkanizerja in mi je reku da je roadsmart čist touring gume in ne kao sport touring,da kao preveč pišejo o njej ker je kao sava kran bla bla bla skratka mi je reku da je to guma kao prejšna d220,tko da sm čist zmedena

se pravi da očitno ne bo druge varjanet kot da nabavim quallifer al pa kr RR in grem pač na slovaško in u bosno lepo zadi na goldwingu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjamem, da bo zdržala kaj več kot Qualifier RR, ker slednja je dvokomponentna za bolj enakomerno obrabo po celi površini, medtem ko je 208RR iz enako mehke zmesi cela. Moja Qualifier RR jih ima malo več kot 5 pa je še legalna in nisem ravno pri najpočasnejših, tako da 6k km taka guma lahko zdrži. Ampak če je pa vseh 6k km bolj po ravnem in se ne razporedijo kilometri na enakomerno obrabo cele površine gume, pa mislim, da zna prej po sredini platno ven pogledat.

me pa zanima, kdo od vaju je že vozil 208RR in koliko km sta naredila? meni tabele nekaj povejo, ne pa vsega, dokler ne sprobam ;) ampak sprobam tako, da jo do konca vozim, tako da.... naj sanda sama sproba in bo tudi povedala kakšne izkušnje je imela s tem. je tko? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: :kva2:

ne boš reku a :lol1:

bomo rekl ja

me pa zanima, kdo od vaju je že vozil 208RR in koliko km sta naredila? meni tabele nekaj povejo, ne pa vsega, dokler ne sprobam ;) ampak sprobam tako, da jo do konca vozim, tako da.... naj sanda sama sproba in bo tudi povedala kakšne izkušnje je imela s tem. je tko? :unsure:

sem jo vozil in je proti njeni naslednici bistveno slabša..zadovoljna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to glede obrabe gum je itak zelo relativno.. Jaz poznam osebke, ki so 208RR na cesti zgonili do platna v 3k km.. Sicer ne vem kakšna vožnja je to bila, pa vseeno..

9k km se mi zdi skoraj neverjetno, sicer verjamem, da je mogoče, ampak jo je moral res res šparat in je verjetno potemtakem sploh ni rabil oziroma skoritstil njenih potencialov, če jo ima še vedno po toliko km.

Sanda, kolikor poznam tvojo vožnjo se mi zdi, da ne rabiš raznih supersport gum najvišjih zmoglivosti, ker tvoj stil vožnje ni tak. Brezveze imet neko super duper hudo gumo, ki dovoljuje skoraj vožnjo po komolcu, če jo moraš pa zato dlje gret oziroma jo lahko sploh ne ogreješ tako kot je treba, če pa lahko pri kakšni drugi gumi dobiš dovolj dober grip pri daljši življenjski dobi in boljšem ogrevalnem času oziroma bolj primerni delavni temperaturi. Neogreta SS guma, ki ima delavno temperaturo 70 stopin ti ne bo držala nič bolje kot ena ST, ki ima delavno temperaturo pri 40 stopin.

Če si skeptična do Raodsmarta pa se lahko ozreš po kakšnem drugem proizvajalcu. V temi o gumah sem veliko zasledil o Metzeler Z6. To je sport touring guma, ampak kolikor sem zasledil od ostalih je grip zelo ok in tudi hitješša in bolj agresivna vožnja do tac in kolena ni problem. Pomoje je za tvoj stil vožnje kakšna taka varianta veliko bolj primerna v vseh pogledih in tudi bolj prijazna do denarnice kot katerakoli "Race Replica" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na K8 GSX-R pa dajejo Bridgestone BT 016 ki je super guma..je pa pomoje dražja od roadsmarta..

izbire kolikor hočeš..sam tko kot ti je rekel Dex..pojdi stran od raznih RR modelov ker enostavno ni potrebe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda7 cist tko, zakaj pa ne bi (mogoce ze si) probala Metzeler M3?

Jz sm na svojga te butnu, pa sm za enkrat full zadovoln....

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se neki me zanima okol smernikov za GSX-R K1. Sedaj imam gor ene XY,sam je problem to da se (baje) nic ne vidi. Originalnih ne bi dajal gor ker zgleda cesko :) Tko,da me zanima kaj imate kej gor pa da je kukr tolk legalno?? :)

Hjaaa,a si mogoce pomislu da bi na kakem forumu uprasu?? Zihr je polno folka,k nimajo original zmigoucov ;)

Hjaaa,a si mogoce pomislu da bi na kakem forumu uprasu?? Zihr je polno folka,k nimajo original zmigoucov ;)

Hvala,ti si moj najboljsi prjatu B)

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se še ktermu srečnemu lastniku GSX-Rčka (750 po možnosti) zdi d so bremze čist, milo rečeno :krneki: , gnile....al sm jz ne znam bremzat, k se noče ustavt k jz hočem, ampak rab mal dlj d mu potegne lajtnga :unsure: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!