Skoči na vsebino

SuzukiRiders


Priporočene objave

Kadarkoli te kaj zanima v zvezi s katerimokoli GSXRjem je http://www.gixxer.com tvoja rešitev :) Več kot 90 userjev z gsxrji :)

Jaz sem šel ravnokar ponajt navodila za svojega, ker tudi nisem vedel kako se nastavi. Pri meni se uro nastavi tako, da naštimaš na displeju, da je priakzana ura, nato pa za par sekund pritisneš oba gumba set in adjust hkrati, da začne ura utripat. Potem pa z adjust nastavljaš cifre, s set pa se premikaš med minutami in urami. To je to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super sm kr mal pomirjena k prej ni blo pr nobenem motorju tok hitr ventilator zalavfal

še eno uprašanje,sicer bi sama pogruntala ma kadar sm na motorju se furam tko da ni cajta se špilat z gumbi

kako nastaviš uro,k mi kaže še tastar cajt?kombinacijo tipk in dolžino pritiska na gumb

Hola dečva,

najprej čestitke za nakup tko lepga (in dobrega) motorčka, naj ti služi zvesto, divje, zabavno in prijazno :OK:

naj te ventilator ne skrbi, to je normalno če nekaj minut stojiš (npr v koloni)

uro pa nastaviš tako, da (ko je na displayu izbrana ura) pritisneš in držiš spodnjo tipko (SET) da začne ura utripat, na to z zgornjo (RESET) nastaviš in potrdiš spet s spodnjo

lepe, varne in čim bolj zabavne kmje vama želim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za tole informacijo :) Sem ze reku,da bom enkrat mal pogledu kako se uro nastima :)

Kam vozite svoje suzukije na servis? Tuki mislim na lj z okolico? Jaz razmisljam da bi sel k Primcu na dolgi most? Ma kdo kake iskusnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zio...

S tem k si ga omenu nimam izkusenj, sm pa svojga pelu na A Cosmos....

Mozakr tm se mi zdi ful uredu pa tut dobr je naredu, pa pogledu in povedu kaj bi blo dobr se kej narest za naprej.....

Mam pa se jz en neumn uprasanje....in sicer ce K4 600tak sploh ma uro???

K moj je nima na zaslonu.....

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zio...

S tem k si ga omenu nimam izkusenj, sm pa svojga pelu na A Cosmos....

Mozakr tm se mi zdi ful uredu pa tut dobr je naredu, pa pogledu in povedu kaj bi blo dobr se kej narest za naprej.....

Mam pa se jz en neumn uprasanje....in sicer ce K4 600tak sploh ma uro???

K moj je nima na zaslonu.....

Lp.

seveda jo ima, samo sel pritisni.. oz pritiskaj dokler se ne prikaže..

na voljo imaš: skupne prevožene kilometre, 2x kilometre ki jih šteje od reseta naprej (trip 1 in trip 2) ter uro.

nastaviš jo pa kot je dex opisal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda jo ima, samo sel pritisni.. oz pritiskaj dokler se ne prikaže..

na voljo imaš: skupne prevožene kilometre, 2x kilometre ki jih šteje od reseta naprej (trip 1 in trip 2) ter uro.

nastaviš jo pa kot je dex opisal

mater mate to funkcij, se vidi da so toti gikserji bolj potovalni motocikli :D :D .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TNX m@dness ;)

K mi res ni blo jasn kako je nima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala ga pucam vsak dan, ti tut?LOL

Ne fora, ja enako ne....

A bi sou se ksn prot morju cez ene 15min mogoce???

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej,kolk casa je treba SET tipko drzat,za uro nastavit?? Men je skor prst stran padu,pa se ni nic zgodilo :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej,kolk casa je treba SET tipko drzat,za uro nastavit?? Men je skor prst stran padu,pa se ni nic zgodilo :(

sicer imam sv1000, ampak armaturka, če se ne motim je enaka. Ne držiš samo SET gumba, ampak držiš oba gumba, s tem, da prej nastaviš tako, da ti kaže uro.

Če se ne motim je zadeva opisana že 2x ali 3x na prejšnji strani. :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej,kolk casa je treba SET tipko drzat,za uro nastavit?? Men je skor prst stran padu,pa se ni nic zgodilo :(

Preberi kakšno stran nazaj, sem napisal kako se nastavlja pri K4/K5. Tiščat moraš oba gumba skupaj. Kako je pa pri novejših pa ne vem, pojdi na www.gixxer.com, tam najdeš vse :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po pogovorih na zboru vsi hvalijo gsx-r je kot top of the top za grobnik, tud glavne zvezde motozborov so. Kawasakija pa sploh noben več ne pohvali, po pogovorih s honda in suzy riderji sem ugotovil to. Sam še mal denarnico napolnit pa GREMO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki tnx za info in lepe želje

še eno uprašanje kolk kej pride servis na 12.000 in kam je najbulš pelat????

oz dva full mi je smotano oz čudno ker ima ročica za gas full lufta predn sploh zagrab,pr nobenmu motorju do zdej nisem tega porajtala pa sm jih dost mela res pa je da ne cestakov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki tnx za info in lepe želje

še eno uprašanje kolk kej pride servis na 12.000 in kam je najbulš pelat????

oz dva full mi je smotano oz čudno ker ima ročica za gas full lufta predn sploh zagrab,pr nobenmu motorju do zdej nisem tega porajtala pa sm jih dost mela res pa je da ne cestakov.

na 12.000 menjaš svečke, filter za olje in olje ter filter za zrak po potrebi. dela cca 1,5 ure..no jest mam tolk dela :whistle:

ročica na gasu mora imet cca 2-3 mm lufta..ko se navadiš vidiš da je ful bolš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki tnx za info in lepe želje

še eno uprašanje kolk kej pride servis na 12.000 in kam je najbulš pelat????

oz dva full mi je smotano oz čudno ker ima ročica za gas full lufta predn sploh zagrab,pr nobenmu motorju do zdej nisem tega porajtala pa sm jih dost mela res pa je da ne cestakov.

Hola dečva,

z veseljem :)

jst vozim svoje lubice (pa SN tudi) v Soro pri Medvodah, sem zelo zadovoljen :worship: cena servisa je če se prav spomnim 80 EUR; kaj je treba naredit na 12 kkm maš napisano v tabeli v servisni knjižici, če nimaš ti lahko skeniram tabelo

točno ta "luft" tudi mene ZELO moti, v nasprotju z bikerjem77 se ga nikakor ne morem navaditi, zato pri vsakem motorju to takoj naštelam na minimum oz (pozitivno) nulo - to narediš na enem od obeh bowdnov gaszajl, mislim da maš napisano (in narisano) v servisni knjižici kako se to naredi (sej je hudo enostavno)

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm pol bi blo pa mogoč najbol da bi ti probal to naštelat :naughty:

k mene to res moti oz me moti to da motor kot da hoče cukat ko recimo zaprem počasi in odpiram gas in mi gre to full na jetra

(če maš kej cajta pa povej pa se prpelem kamrkol sicer dns sm cel dan frej pol pa dopoldne)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki tnx za info in lepe želje

še eno uprašanje kolk kej pride servis na 12.000 in kam je najbulš pelat????

oz dva full mi je smotano oz čudno ker ima ročica za gas full lufta predn sploh zagrab,pr nobenmu motorju do zdej nisem tega porajtala pa sm jih dost mela res pa je da ne cestakov.

to majo vsi toti cestakeci 600 isto intervale in iste stvari se menjava...menjat boš morala oljni filter, zračni filter, verjetno tud svečke, zavorno tekočino po potrebi (če je starejša od 2 let) pa je to to v glavnem...pa ne rabiš to vozit k serviseru, si komot doma porihtaš, oni kurci bojo si samo ure nabijali za tote pičkarije menjavat...

drugač pa ja 600 cestaki, se ti zato zdi da ma gas full lufta, zato ker v nizkih obratih je bore malo navora, sploh če maš v kaki višji prestavi kuj neke cajta traja da začne vlečt...je pa čist drugo če je na obratih, pol pa samo rahlo obrneš pa te izstreli kot iz topa hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej nejkoo, a si ti siguren da veš o kakem luftu se tukaj govori :hmm: sanda pravi, da jo moti tisti prazni hod gasa ko je ročka spuščena (2-3mm)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer načeloma delam sama servis olje,filter,svečke vendar motor imam še v garanciji zato sem se odločila, da ga vseeno peljem na poblaščeni servis,ter da mi ga še mal pregleda ,da se nisem slučajno pri nakupu kaj uštela,čeprav je motor kot nov,skor mal preveč pa me to mal skrbi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, tisti luft sama porihtaš v minutki, imaš na zajlah pri ročki za štelat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo dns na ridah uštimal kaj pravš?

drgač pa uro sm naštimala u 15sek,simpl k pasul

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa uro sm naštimala u 15sek,simpl k pasul

x2 :naughty: hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud gas sm uštimal sm kr neki en vijekec mal zavrtela pa je blo uštimamo mim grede :worship: še mau pa bom pol mehanika :winkiss:

drgač pa gume bo treba menat počas sicer quallifer so mi super sam glede na to da so šle pri Zju pr 6.000 jih na tegale suzukija ne mislim dat zato se odločam da bi probala kje še staknit 208RR ali pa mogoče kr tanove roadsmart,kaj pravte k po pisti se itak ne mislim furat po kolenu pa tud ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!