Skoči na vsebino

Nosilec registrske tablice


dusk

Priporočene objave

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

tut moj ne, dokler nisem Selesu reku, da so ga pozabili dodati. Lej, prepričevanje z organom je bolj jalovo početje. Ti mu povej, da je odsevnik v luči :P jaz ga raj gor dam, pa naj mu odseva :D

loh je tut tkole, sam da je :P

 

 

20180803_085423.jpg.67b3e3d3043eb4d006f91bc9a9de54bd.jpg

Tole si vzel krepko iz konteksta! Odsevnik je bil tu popolnina pravilno pozicioniran, fotka pa prikazuje, da ti na zelo zjebanih makedonskih cestah lahko guma tudi zagrabi odsevnik. Na sreco ga je samo zavihalo na notranjo stran, brez poskodbe gume. 

Ce bos se naprej delil fotko, jo vsaj pravilno opisi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, maxxa pravi:

Tole si vzel krepko iz konteksta! Odsevnik je bil tu popolnina pravilno pozicioniran, fotka pa prikazuje, da ti na zelo zjebanih makedonskih cestah lahko guma tudi zagrabi odsevnik. Na sreco ga je samo zavihalo na notranjo stran, brez poskodbe gume. 

Ce bos se naprej delil fotko, jo vsaj pravilno opisi!

ne se tok sekirat, ker je več al manj samo šala vse skupaj. jaz odsevnikov za razliko od "modrih" ne jemljem resno. Slika pa je vzeta iz te teme, kar pomeni da je javna.

ps. policaj bi lepopreku, da odsevnik ni pravilno pozicioniran, mogoče je bil, sedaj pa ni več. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

javna

Ni tezava javna, ampak tvoja strokovna ugotovitev, da je odsevnik lahko tako montiran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maxxa pravi:

Ni tezava javna, ampak tvoja strokovna ugotovitev, da je odsevnik lahko tako montiran.

preberi še 1x kaj sem zapisal pa potem vihaj nos :P

če se ti pa ne da, piše tole pod fotko:

loh je tut tkole, sam da je :P

 

mogoče sem se kaj zlagal?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!