Skoči na vsebino

Nosilec registrske tablice


dusk

Priporočene objave

Takole ti bom rekel...po zakonu se ve kako in kaj. Glede policajev in gospodov na tehničnem pa....odvisno na koga naletiš. Ni pravila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

No tk sm jst dans naredu lukno v spodn del okvirja in zašravfu odsevnik (ma pa vse potrebne označbe kr ga mam od prejšnga motorja orginal). Niti ne zgleda grdo kokr sm mislu da bo, no pa vsaj nau problemov glede tega. :D

 

post-23467-0-23579200-1391616598_thumb.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bil kakšen lastnik honde cbr 1000rr, 2004-2007 tolk prijazen in bi slikal kakšen NE-original nosilec za tablico :) mogoče dobim kakšno idejo več :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

INOX-NERJAVEČI OKVIR REGISTRSKE TABLICE,ki se točno prilega slovenskim tablicam 18x18cm in dodatno poveča image vašega motorja. Ne vibrira, se ne lomi in ni večji od dimenzij že tako prevelike tablice! Cena skupaj z inox vijaki in distančniki 23€ (+ptt). Lasersko graviran Vaš napis ali logo +5€. Dobava dva delovna dneva. Naročila in info na 041 630 102 ali zlato.hozjan@gmail.com

 https://www.facebook.com/photo.php?fbid=732487066791982&set=pcb.732487320125290&type=1&theater

 
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

INOX-NERJAVEČI OKVIR REGISTRSKE TABLICE,ki se točno prilega slovenskim tablicam 18x18cm in dodatno poveča image vašega motorja. Ne vibrira, se ne lomi in ni večji od dimenzij že tako prevelike tablice! Cena skupaj z inox vijaki in distančniki 23€ (+ptt). Lasersko graviran Vaš napis ali logo +5€. Dobava dva delovna dneva. Naročila in info na 041 630 102 ali zlato.hozjan@gmail.com

 https://www.facebook.com/photo.php?fbid=732487066791982&set=pcb.732487320125290&type=1&theater

 

 

Nobeden od obeh objavljenih linkov ne dela.. Objave ni več oziroma ni dovoljenja za ogled..

 

Za katere modele motorjev pa imaš to?

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Tudi sam trenutno iscem poceni rešitev za nosilec, ne vem če naj uberem neko home made varjanto ki mi bo vzela precej časa ali zapravim tistih 60 al koliko evrov za že narejeno z diodo ki ostevljuje tablico.

Ima kdo kako fantastično idejo? Kak nosilec viška ki bi ga bil pripravljen prodat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam trenutno iscem poceni rešitev za nosilec, ne vem če naj uberem neko home made varjanto ki mi bo vzela precej časa ali zapravim tistih 60 al koliko evrov za že narejeno z diodo ki ostevljuje tablico.

Ima kdo kako fantastično idejo? Kak nosilec viška ki bi ga bil pripravljen prodat?

 

s tem bo verjetno najmanj sitnosti glede na to da je komplet tudi z led lučko, pa še najboljš da pol kr prikovičiš, al prišraufaš tablco, ker s temi okvirčki plastičnimi je bolj kar je :dry:

 

http://www.ebay.de/itm/Suzuki-GSX-R-600-GSX-R-750-Portatarga-Bj-04-05-RoMatech-/321305203241

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:c smotano drago pa še nima tele špranje za smernike so mi sumljive oziroma v opisu nikjer ne piše če je nastavek poleg

hvala vseeno, bom še malo pobrskal za kako bol poceni varianto

 

Tele uhlje mislim:

 

151.jpg

Popravljeno . Popravil Aynach
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:c smotano drago pa še nima tele špranje za smernike so mi sumljive oziroma v opisu nikjer ne piše če je nastavek poleg

hvala vseeno, bom še malo pobrskal za kako bol poceni varianto

 

Tele uhlje mislim:

 

151.jpg

ne vem jst mam nagledanega istega samo za mojo pilo, pa se nam je ta od vseh zdel najbolj kul. oz. tak, da nimaš s policaji sitnosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miličnik mi je iz prve roke povedal da vse kar ni prišlo skupaj z motorjem in ni original nima nobenih papirjev za homologacijo, se pravi al ti stoji tablica na dveh lajštah iz bambusa ali podolgovat plastičen rep, za njih je zakonsko vse isti pašta. Papirji ne za tega, niti za onega iz ebaya ne obstajajo, zato je zdaj tu taka siva cona, kaj je dovoljeno pa kaj ne.

 

Je pa res kot praviš da če izpolnjuje vse alineje iz pravilnika in ni pretirano "minimalističen" manj reskiraš in je manj možnosti, da te bodo ogovorili. Za teh 70€ bom pa še počakal, pogledal kaj nudijo italjancki v štacunah in koliko € žeijo zanj

 

pa evo podoben model brez poštnine >http://www.tc-motoshop.si/si/univerzalen-nosilec-tablice-ermax-sup02-i13645.shtml

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak model sem jst namontiral...,daš kar lepo original lučko gor in si lahko skoraj 100 procenten ,da ne fašeš kazni  :OK:

 

http://www.ebay.de/itm/Kennzeichenhalter-fur-Suzuki-GSX-R-600-750-2004-2005-/390229729210?pt=DE_Motorradteile&hash=item5adb811fba

 

1362603200-5666.jpg

Popravljeno . Popravil DINAMIK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak model sem jst namontiral...,daš kar lepo original lučko gor in si lahko skoraj 100 procenten ,da ne fašeš kazni  :OK:

 

http://www.ebay.de/itm/Kennzeichenhalter-fur-Suzuki-GSX-R-600-750-2004-2005-/390229729210?pt=DE_Motorradteile&hash=item5adb811fba

 

 

tale mi zdaj deluje še najbolj "primeren" ker ima prostor za original diodo in pa nastavljive vhode za smernike

 

 

 

Na te ki imajo za nastavljat kot so zlo alergični raje kakšnega fiksnega drugače pa karbon vse reši :D

 

To pa vem ja, so zadnjič kolegu na z750 poskušali ukrivit pa ni šlo : D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Zanima me kake vse papirje rabiš za homologacijo nosilca ?

na yamahi nism meu homologiranega kr sm ga kupu u italiji in se mi ni dalo jahat s papirji, na bmw-ju bi pa rad zamenjal ampak samo če bom legalen. Nagledanega ma tega in sicer od wunderlich, ker drugih niti ne najdem.

http://www.wunderlich.de/shop/en/legere-number-plate-mount.html

Popravljeno . Popravil Bear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam na FZ1 nosilec od Rizome. Na njihovi spletni strani si potegneš dol papirje in homologiraš brez težav. Sigurno imajo tudi nosilce za BMW.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm meu na fz8 od light tech, za k1200r pa ni ne od rizome, light tech, nc od nc kr se motor ni neki dobro prodajal in majo samo nemci nekej dodatne opreme :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Je kdo kdaj probal homologirati nosilec od Ermaxa ki ga prodajajo v TCju? Kako ste zadevo resili z odsevnikom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem nosilec, ki bi omogočal hitro odstranitev tablice. Nekakšen klip-klap sistem za hard enduro motor. Če kdo pozna kakšen dober patent...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!