Skoči na vsebino

Nosilec registrske tablice


dusk

Priporočene objave

Moja tablica je prinetana z 4-mi kovicami!

...k sta dve premalo, k ti motor tolk tresssseee..hahahaa

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam narejen alu nosilec in tablica prilimana z dvostranskim lepilnim trakom - Tesa.

Isto na avtu in drži!

Sem imel pri avtu na začetku problem, ko sem dal en fejk lepilni trak in je tablica ob robu odstopila. Pol sem pa zamenjal s Tesa trakom in drži že več kot 2 leti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, zadeva poštimana, sem jo kar prevrtal in privil na nosilec brez plastike. Če si pa kateri od policistov zaželi mojo tablico, imam pa križni izvijač in 8-ključ shranjen v prvi pomoči za hitro demontažo :grim

še slika:

tablica.jpg

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

lp,a kdo slucajno doma dela home made nosilce,rabim za kawasakija zx10r 2006 letnik,se prav brez smerokazov..thanks

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih je en tip iz Portoroža prodajal te nosilce za Yamahe. A ima mogoče kdo še njegov kontakt? A še to dela?

Rabil bi en nosilec, ker serijski za R6 je naravnost grozen. Se da to še kje dobit razen v TC-ju za 70+€ :BUA: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je potrebno te aftermarket nosilce homologirat? Imam Ermaxov nosilec z original smerniki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je potrebno te aftermarket nosilce homologirat? Imam Ermaxov nosilec z original smerniki...

Če se držimo zakona bi jih moral homologirati vendar ti teh nosilcev v sloveniji ne bo homologiral nobeden saj mora biti po zakonu tablica na mestu kjer ga je predvidel proizvajalec

I love Slovenia NOT!!! Vsaj kar se zakonov in butalcev v parlamentu tiče :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V zakonu imaš točno napisano pozicijo za tablico. Če dobiš (ampak ga ne) nosilec z E oznako in papirji, ga lahko homologiraš. Zakaj pa ne? Ni nujno, da je do milimetra natančno tam, kamor ga je dal proizvajalec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, če slučajno ne poznate, sm poglejte... super nosilci, pa še dobro izgledajo...pa ni reklama, samo zadovoljen sem z njim. Pošljejo pa kot je zmenjeno in nasploh brez pripomb.

KLIK!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V zakonu imaš točno napisano pozicijo za tablico. Če dobiš (ampak ga ne) nosilec z E oznako in papirji, ga lahko homologiraš. Zakaj pa ne? Ni nujno, da je do milimetra natančno tam, kamor ga je dal proizvajalec.

Če je nosilec tablice pod istim kotom kot original, te ne bo noben nič vprašal in ne rabiš nobene homologacije. Imel nosilec, in nikoli se ni nihče obregnil nanj. Sicer pa: kako lahko sploh policaj ve (s predpostavko da ustreza zakonodaji, kot, osvetlitev etc) da nosilec ni original?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem, da ne bo nobeden nič vprašal. Se strinjam. Tudi v mojega se ni nobeden zapičil, niti na tehničnemu (je imel preveč dela z drugimi deli :) ). Če pa bi se, pa ne bi šlo (oz. ne bi smelo it) skozi, ker pač mora biti vsak menjan del homologiran. Jebiga, jaz sem mu samo odgovoril na vprašanje :)

Policaji pa itak niso (sicer eni so... :) ) glupi. Vsak nosilec že od daleč vidiš, ali je original ali ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je nosilec tablice pod istim kotom kot original, te ne bo noben nič vprašal in ne rabiš nobene homologacije. Imel nosilec, in nikoli se ni nihče obregnil nanj. Sicer pa: kako lahko sploh policaj ve (s predpostavko da ustreza zakonodaji, kot, osvetlitev etc) da nosilec ni original?

Razlika med

2008-honda-cb1000r_1024x0w.jpg

in

008876.jpg

je precej očitna. In ker pač 'vsi vemo', da je orignal podoben prvi sliki, lahko 'vsi vemo', da to na drugi pač ni original.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlika med

2008-honda-cb1000r_1024x0w.jpg

in

008876.jpg

je precej očitna. In ker pač 'vsi vemo', da je orignal podoben prvi sliki, lahko 'vsi vemo', da to na drugi pač ni original.

D.

Za mene je original, pa naj dokaže da ni, sploh če namestiš original smernike gor. Oziroma, bom drugače povedu: meni butlu dokaži, da je na prvi sliki original?!!! Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spodaj imaš 100% vsaj eno oznako ali pa logotip.

Ne bi vedu, moj je vs masten od ketenspreja :P

Hočem povedati, da tudi nosilec kufra, pa plošča kufra, pa kufer ni original...a ga je že kdo homologiral?

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebi je že givi homologiral kufre. Tebi jih ni treba. To je dodatna oprema. Nosilec (ki je originalni del) si pa zamenjal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebi je že givi homologiral kufre. Tebi jih ni treba. To je dodatna oprema. Nosilec (ki je originalni del) si pa zamenjal ;)

Ah preuč se sekiraš...pol bi tudi bunkice na konc krmila moral homologirat, pa kreš pade...če nosilec tablice dobro zgleda in ne krši predpsov...ti noben ne more nič dokazati (druga muzika je če te namerno jeba, ampak v tem primeru te lahko tudi z original deli motorja) V bistvu so nosilci tablic, pa smerniki kar ena siva cona in je večkrat bolj pomembno kako zgleda, kot a je a ni homologomogrirano :D

p.s. men so se smejali na tehničnem ko sem vprašal če homologirajo nosilce tablic :grim

p.s. givi mi ni dal nobene homologacije zraven pa tudi v kartonček nimam vpisanih kufrov...pa čeprav verjamem da naredijo ateste in homologacije...nekateri proizvajalci delajo tuv certifikate itd...samo to pri nas ne velja.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se res preveč sekiram :) Pač, nočem da mi "en mulo iz Tacna" tablico dol rukne. Nosilec lahko dobro zgleda in je tam kjer mora bit. In imaš tablico osvetljeno in spodaj kresničko. Vendar ti vseeno krši predpise, če ni "homomolugerano" :smoke:

Zato sem homologiral vse kar sem lahko (avspuh, zadnjo luč, žmigavce). Nekaj pa še bom. Nosilca pa res nisem :)

Žmigavci pa niso neka siva cona. Na njih imaš napisane vse potrebne cifre. Mene je vedno kdo vprašal, če imam homologirane. Očitno so res ful hudi in vpadljivi :grim

Mi je pa na LPP-ju enkrat eden vse lepo razložil, da mora biti vsaka sprememba/poseg v sestavne dele vpisana. Ko je videl karbonski blatnik, me je že mal postrani gledal :) Je pa rekel, da se s takimi stvarmi ne ubadajo preveč...

P.S.: nisem mislil, da ti je givi dal homologacijo zdraven, ampak da ti tega ni treba vpisovat. Oni imajo itak svoje papirje... Ampak pustmo zdaj kufre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ne šalim, na mojmu original nosilcu tablice niker nič ne piše, sem pa pri prejšnjem motorju imel drugi nosilec, ki ni bil original, naklon pa je bil tak kot mora bit, poleg tega je bila tablica v okvirčku in osvetljena pa ni nihče nikoli nič vprašal. Tudi sem imel bele smernike (bela stekla) namesto oranžne barve kot ima original, na steklih je bila E črka in cifra in ni tudi nikoli nihče nič vprašal. (saj tudi ne more, ker ne ve a je original oranžen ali bel) Dokupil sem bugspojler od Ermaxa, zadnji blatnik od ermaxa in tega ti tudi živ bog ne homologira. Ampak teži pa tudi ne...razn kak butelj, ki je pravkar naredil izpit za polcaja...tistemu pa itak ne moreš nič dopovedati.

p.s. s karbonskimi blatniki se ne obremenjujejo, ker tudi sami ne vejo ali je original ali ne.........lahko bi ga imel tudi samo oblepljenega s folijo.

Da se vrnem na tablico....če jo imaš zavihano navzgor, pod rep motorja, zvito..ali čudno postavljeno, ja potem ti pa bodo težili

p.s.s. Znano je da smo Slovenci bolj papeški od papeža in da če Evropa izzumi 10 novih zakonov jih bomo mi najmanj 20........zato resnično predlagam, da se ne komplicira toliko...kar povzročamo tudi mi, ko hočemo homologirati vsak drek na motorju. In da tudi namestitev Givijevih nosilcev je poseg na vozilo...

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se res preveč sekiram :) Pač, nočem da mi "en mulo iz Tacna" tablico dol rukne. Nosilec lahko dobro zgleda in je tam kjer mora bit. In imaš tablico osvetljeno in spodaj kresničko. Vendar ti vseeno krši predpise, če ni "homomolugerano" :smoke:

Zato sem homologiral vse kar sem lahko (avspuh, zadnjo luč, žmigavce). Nekaj pa še bom. Nosilca pa res nisem :)

Žmigavci pa niso neka siva cona. Na njih imaš napisane vse potrebne cifre. Mene je vedno kdo vprašal, če imam homologirane. Očitno so res ful hudi in vpadljivi :grim

Mi je pa na LPP-ju enkrat eden vse lepo razložil, da mora biti vsaka sprememba/poseg v sestavne dele vpisana. Ko je videl karbonski blatnik, me je že mal postrani gledal :) Je pa rekel, da se s takimi stvarmi ne ubadajo preveč...

P.S.: nisem mislil, da ti je givi dal homologacijo zdraven, ampak da ti tega ni treba vpisovat. Oni imajo itak svoje papirje... Ampak pustmo zdaj kufre.

......ENI PA IMATE CAJT PA DNAR :headbang::OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takle zgleda moja thundercat , pa me noben ni vprašal za homologacijo niti na tehničnem niti na cesti, http://shrani.najdi.si/?W/eb/2SgARAuz/picture-002.jpg aja pa zadnja guma je 180 namesto 160. zgledat bi morala tako : http://shrani.najdi.si/?1N/D/466Lukuh/yamaha-thundercat-sexy-b.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!