Skoči na vsebino

Težave z kitajskimi ATV (vsemi)


UMIC1

Priporočene objave

Vse več je teh kitajskih atv-jev in marsikomu je kaj crknilo.

Nas pa je na tem forumu dost ki radi pomagamo in svetujemo, kot sem zasledil da so kitajski atv-eji izrinjeni

z forumov in vsi hvalimo samo japonce, korajce itd...

Nimajo vsi $ za le te pa si privoščijo kitajca ki na žalost niso tako kvalitetni.

Naj vas nebo sram to bo tema ki bo v pomoč vsem lastnikom kitajskih atv-ejev

pa veselo :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse več je teh kitajskih atv-jev in marsikomu je kaj crknilo.

Nas pa je na tem forumu dost ki radi pomagamo in svetujemo, kot sem zasledil da so kitajski atv-eji izrinjeni

z forumov in vsi hvalimo samo japonce, korajce itd...

Nimajo vsi $ za le te pa si privoščijo kitajca ki na žalost niso tako kvalitetni.

Naj vas nebo sram to bo tema ki bo v pomoč vsem lastnikom kitajskih atv-ejev

pa veselo :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: .

Z veseljem bom pomagal v vsej moji moči :worship:

dobra tema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh,fajn tema :worship:

Mam shinereya 250 pa mam problem na zadnji vilici-puše.Obrabijo se po 2 ali 3 vožnjah.Sem že poskuso z različnimi materjali(guma,plastika,mesing)pa nič ne drži.Kak predlog oz nasvet????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej Johan če bi rad naredil vredu mam rešitev.

1 greš v prvo trgovino in kupiš 2 ležaja golf2 kolesni zadnji.

2 doma snamoš zadnjo vilico dol.

3 greš strugarju da ti naredi nove sedeže za vstavit ležaje z novim zateznim dolgim vijakom.

4 doma s fleksarco odrežeš stran na ogrodju stara vpenjala.

5 nacentriraš vilico in zavariš.

6 malo sprejčka pa bo kot novo.

Pa še rešitev za zadnjo pesto dva ležaja 55×35×10 če ti nista šla ti pa bosta in menjaval jih boš ka pogosto.

V zadnji pesti sta dva ležaja z vsake strani je eden daš jih ven pesto odneseš strugarju naj ti utur ležaja

z vsake strani poglobi za deset milimetrov to je namreč še plac za dva.

Cev ki je v sredini jo tudi z vsake strani odrežeš za 10 milimetrov.

Na koncu imaš pesto še enkrat mošnejšo.

Pa čim več andrenalinskih užitkov. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej Johan če bi rad naredil vredu mam rešitev.

1 greš v prvo trgovino in kupiš 2 ležaja golf2 kolesni zadnji.

2 doma snamoš zadnjo vilico dol.

3 greš strugarju da ti naredi nove sedeže za vstavit ležaje z novim zateznim dolgim vijakom.

4 doma s fleksarco odrežeš stran na ogrodju stara vpenjala.

5 nacentriraš vilico in zavariš.

6 malo sprejčka pa bo kot novo.

Pa še rešitev za zadnjo pesto dva ležaja 55×35×10 če ti nista šla ti pa bosta in menjaval jih boš ka pogosto.

V zadnji pesti sta dva ležaja z vsake strani je eden daš jih ven pesto odneseš strugarju naj ti utur ležaja

z vsake strani poglobi za deset milimetrov to je namreč še plac za dva.

Cev ki je v sredini jo tudi z vsake strani odrežeš za 10 milimetrov.

Na koncu imaš pesto še enkrat mošnejšo.

Pa čim več andrenalinskih užitkov. :whistle:

OPA ... tega pa še nisem probal, jaz sem si dal zdrejat puše iz bronze in moram rečt da so držale še in še ... in kolko vem še zdaj držijo :whistle:

Definitivno dobra pogruntavščina UMIC1 :worship: :worship: bom predlagal naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tudi jaz imam problem, in sicer:

dobil sem en mini quad 110 ccm in je zanič štarter oz. anlaser...novega sem pri nas našel za 80 eur...se da to kje dobiti ceneje? ima mogoče kje kaj rabljenega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozna kdo ATVje firme BASHAN? Nekdo mi ga namreč ponuja v menjavo pa ne vem kaj naj si mislim. Je pa 200 kubična zadeva, nekaj čez 9 kilovatov, letnik 2008 :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo ATVje firme BASHAN? Nekdo mi ga namreč ponuja v menjavo pa ne vem kaj naj si mislim. Je pa 200 kubična zadeva, nekaj čez 9 kilovatov, letnik 2008 :unsure:

Mah pusti to. Sicer ne poznam zadeve, ampak predvidevam da nov stane malo več kot otroško kolo, zato jaz na tvojem mestu nebi pričakoval nevem kakšne kvalitete. Pa da ne bo kdo mislil, da zdaj povsod pogojujem kvaliteto s ceno, sploh ne. Ampak, tu je pa če mene vprašaš res poden od podna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist firbc - kolk pa je cenovni razred teh kitajskih quadov? ma kdo na netu ponudbo?

hvala

Na avtonetu jih je cel kup .

Mal sem off topic, ampak a ma kdo kako mašino kitajsko za motor. Mam en midi moped kros cca 150 ccm in je mašina zaribala in ga je treba zrihtat. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz pa imam cross motor Bemi 200ccm in mi pri visokih turah pribija pri auspuhu in trokira en čas, potem pa ko neha me kr potegne naprej.

Pozna kdo težavo? Sem mel že na skuteru en tak problem, vendar takrat je bil zlomlen del izpuha, ki se prišraufa na cilinder, zdaj pa zgleda vse ok.

Mi lahko kdo pomaga?

HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa imam cross motor Bemi 200ccm in mi pri visokih turah pribija pri auspuhu in trokira en čas, potem pa ko neha me kr potegne naprej.

Pozna kdo težavo? Sem mel že na skuteru en tak problem, vendar takrat je bil zlomlen del izpuha, ki se prišraufa na cilinder, zdaj pa zgleda vse ok.

Mi lahko kdo pomaga?

HVALA

Jaz imam pa kitajsko fritezo, pa peče samo svinjske zrezke, puranovih pa noče...? A lahko kdo pomaga, saj sem na pravem mestu, ATV/Quad forum?

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa kitajsko fritezo, pa peče samo svinjske zrezke, puranovih pa noče...? A lahko kdo pomaga, saj sem na pravem mestu, ATV/Quad forum?

ja si na pravm mestu ja :grim

če noče pečt puranjih zrezkow probi zamenat semeringe pa olje, pa bo malu bulš. drgač pa kub bolšo fritrzo...................sori atv-ja sm mislu O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se tiče bashana ga ma moj sosed novega 250 ccm.Švasanje čist po kitajsko se vidi da neznajo.Vleče kar dobro tip se z njim vrti po travi in pesku dela take stvari ajojo.

ma ga kake 2 mesca pa mu je že akumulator crknu ker ga je skos pržigal pa vgašal.

tk da neznam. pa še tip je zadnjič po dežju zapelal v vodo pa mu je zalilo avspuh i crknlo :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da mu je zalilo auspuh je moral pa v hudičevo globoko vodo zapeljat. Malce si poglej, kje je auspuh !

Pa še ponavadi (vsaj pri japonski konkurenci) ven piha iz izpuha, ne not vleče... :krneki:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

a ve kdo kje bi se dobil za longcin (ali nekaj takega) ATV 150 ccm bat in glava cilindra. danes me je v službi vzdrževalec ustavil "ker se jez spoznam na te zadeve" :unsure: in pojamral da kliče okoli po vseh servisih in ne dobi teh delov? ja kupil pa ga je novega za 1000€ preko enega iz oglasnikov ampak jasno da ta nima delov.

kaj več pa ne vem kateri model je to in podobno lahko pa zvem, če pomaga. skratka a ima kdo dele za to ali vsi samo pripreljejo kontejner in prodajo potem pa B jih K? no če pa je kje kak razbit ali z neuporabno mašino in uporabnimi temi deli pa tudi velja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznamo tega gospoda iz oglasnikov. Pri meni leži že celo leto skoraj nov Loncin 150, lastnik ga je pripravljen dati za 300 eur ( celega), potrebno bi bilo očistiti uplinjač se malo poigrati z nastavitvijo itd...pa bi moped zalaufal.

Moj gsm je 041/736-397, moped pa se nahaja na Brezovici pri Ljubljani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!