Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji 2008


JMatic

Priporočene objave

O FIFTY RES POTUJEEEEEEEE. :DD::D hahahahahahah

vračam :rolleyes:

sm ti prj v kavarni zlato polje povedou kdo potuje & zakaj :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra je bla :worship:

:unsure:

hehe :P

ej, ju3 bo baje dž :/ tko da nevem kok se splača it v Litijo. dopovdne bo baje še ql, poj je pa že rizično :P tko da, zarad menebi se šlo lohk :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sj pomoje ga bom u soboto furu k bo lep, pa mt ma cajt, pa ga su u pondelk / tork iskt:D

softič, teb res ni do motorja vidm :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurac...ce mi un rece, da nebo v enmu dnevu fertik...ko nj dam pridm ce mt noce jutr furat:D:D da ji pa recem da me bo en dam furu...bo pa do lune skocila haha:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurac...ce mi un rece, da nebo v enmu dnevu fertik...ko nj dam pridm ce mt noce jutr furat:D:D da ji pa recem da me bo en dam furu...bo pa do lune skocila haha:D

res da greš z busam, paj to to :D prevoz ti pa mi zrihtamo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jovo, a si ze dobu Blackbarrya? Jest sm koncno docakov HTCja, zdej me pa zanima kaj tocno je Push Mail? Se lahko kej na sihtu pozanimas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism se

push mail je samo to da ti se ti mail client na telefonu se updejta sam, ampak ti racunalnik "pushne" mail na telefon, takoj ko ga dobi..hence...push mail

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!