Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji 2008


JMatic

Priporočene objave

Kva usm te nalepke tok lepo nardijo :headbang: 1-3 maximum, je se lepo da kej poudars, da mas pa ceu motor poliman pa fujj :D No ce so lepe, se sede....sam nevem zakaaj tooooooook nalepk :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva usm te nalepke tok lepo nardijo :headbang: 1-3 maximum, je se lepo da kej poudars, da mas pa ceu motor poliman pa fujj :D No ce so lepe, se sede....sam nevem zakaaj tooooooook nalepk :D

nardijo lep motor :)

vsak ma svoj okus.. js bom dou na svojga še ene par nalepk :) ^^

zdj je nihajka čiist seksi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda tak rejsi haha

sploh ker majo crn ozadje, tko da misls da je stvar natiskana gor :naughty: :naughty:

Popravljeno . Popravil JMatic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Šmid:

A ma HANN spree, White Power vzmetenje?

al si sam nalepko gor našopu, ker ti je ql?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva usm te nalepke tok lepo nardijo :headbang: 1-3 maximum, je se lepo da kej poudars, da mas pa ceu motor poliman pa fujj :D No ce so lepe, se sede....sam nevem zakaaj tooooooook nalepk :D

Men tele nalepke sedejo samo na replice :D tko da na fiftyjevmu zgleda vredu na kšnmu "civilnmu" je pa poj že preveč šekast :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Šmid:

A ma HANN spree, White Power vzmetenje?

al si sam nalepko gor našopu, ker ti je ql?

vzmetenje je pač od honde - stock, but fully adjustable :)

Men tele nalepke sedejo samo na replice :D tko da na fiftyjevmu zgleda vredu na kšnmu "civilnmu" je pa poj že preveč šekast :P

se popolnoma strinjam! :)

kaj je to za motora? cbr?

yap

post-5337-1240007866_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fifty a lahko dons uletim enkrat po pistolo pa kompresor ?

kdo je to fifty? :P

drgač pa js grem zdele na šiht do 23ih.. tumorov aj is hevin tajm? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo po dolgem mučnem obdobju registriram motor, oblečem kombinezon, natankam do vrha, spelem z benze pa se uščije ko satan :lol1: zgleda mi ni usojeno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moze tut ju3, ker dosn morm itak se enkrat posprickitat pa pobrusit

ok

Ewo po dolgem mučnem obdobju registriram motor, oblečem kombinezon, natankam do vrha, spelem z benze pa se uščije ko satan :lol1: zgleda mi ni usojeno :D

možn da sm te vidu na motorju.. ukol 12ih? mal čez.. si se pelov mem planeta tuš proti mercatorju..

js sm biu tm pod vombergerjovmu šotoram :)

Hehe ma ja:) Grem se zej pofočkat z avtom :cry:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol goupc jest sm te tut vidu hah :D najprej ssi meu motor pri Baroccotu pr Tušu, pol okol pounoci si pa letel tm po planini mim cebelce :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možn da sm te vidu na motorju.. ukol 12ih? mal čez.. si se pelov mem planeta tuš proti mercatorju..

js sm biu tm pod vombergerjovmu šotoram :)

lol goupc jest sm te tut vidu hah :D najprej ssi meu motor pri Baroccotu pr Tušu, pol okol pounoci si pa letel tm po planini mim cebelce :D

Ja ukol 12ih sm šou lih tankat na OMV pa sej poj uscal :D Pa vidu sm od Vombergerja kombi parkiran, šotor je biu pa pred uhodam a kuko? :)

Aha sm šu gledat Hitri in drzni z enimi frendicam hahaha :D Poj sm mogu pa kuj mau stestirat nočno vožno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol goupc jest sm te tut vidu hah :D najprej ssi meu motor pri Baroccotu pr Tušu, pol okol pounoci si pa letel tm po planini mim cebelce :D

yap, tut tm je biu poj zvečer parkiran.. pr baroku :) c c c.. cafe rejser :P

Ja ukol 12ih sm šou lih tankat na OMV pa sej poj uscal :D Pa vidu sm od Vombergerja kombi parkiran, šotor je biu pa pred uhodam a kuko? :)

Aha sm šu gledat Hitri in drzni z enimi frendicam hahaha :D Poj sm mogu pa kuj mau stestirat nočno vožno :OK:

poj sm te vidu ja :) šotor je biu tm k se gre v garažo v tušu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si poj šla kj na pungart oz. pungrat.. al kokrkol se praviln izgovori? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!