Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji 2008


JMatic

Priporočene objave

hmmm..... racy good or racy bad :D

racy is always good.. :) it's sportish :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<ToastyX> :b

<Powerlord> Hey toasty, what is the ascii code for the upside down P?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men še zmer ta zmaga.. hahah

<i8b4uUnderground> d-_-b

<BonyNoMore> how u make that inverted b?

<BonyNoMore> wait

<BonyNoMore> never mind

hahah!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

lol bonernomore haha :D samo bony je pomanjsevalnica haha :b

haha :b

whats the ASCII code for the upside down P

ups :D

Popravljeno . Popravil JMatic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo danes fasov položnico :headbang:

Laufam motor 10m po starem delu Kranja kjer rabš dovolilnico oz. je pešcona. Pride policaj reče nej mu dam dokumente in pelem za nemu na AMZS na tehničnga. Pridem ke ugotovijo da nimam originalnih žmigavcev in nosilca za tablco + da imam premal profila na gumah ter sevede, da se furam po pešconi. Plačat morm tehničnga 21€ za tehničnga in še položnco 600€ za use prekrške oz. 300€ če plačam v 8ih dneh. Na tehničnem so mi merl celo zvok avspuha, pr katerem se vid da je original :headbang: Uglavem moje mnenje o kapsih ostaja enako....

Sicer pa so mel zgleda danes po Kranju akcijo polnenja proračuna ker je bila cela kolona skuterjev in motorjev pred tehničnim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo danes fasov položnico :headbang:

Laufam motor 10m po starem delu Kranja kjer rabš dovolilnico oz. je pešcona. Pride policaj reče nej mu dam dokumente in pelem za nemu na AMZS na tehničnga. Pridem ke ugotovijo da nimam originalnih žmigavcev in nosilca za tablco + da imam premal profila na gumah ter sevede, da se furam po pešconi. Plačat morm tehničnga 21€ za tehničnga in še položnco 600€ za use prekrške oz. 300€ če plačam v 8ih dneh. Na tehničnem so mi merl celo zvok avspuha, pr katerem se vid da je original :headbang: Uglavem moje mnenje o kapsih ostaja enako....

Sicer pa so mel zgleda danes po Kranju akcijo polnenja proračuna ker je bila cela kolona skuterjev in motorjev pred tehničnim.

uf... gadno :/ mi je žou zate.. js sm dons vidu sam enga kapsa, toj pa to (biu sm na šihtu). in a so poj rekl da je motor preglasn?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf... gadno :/ mi je žou zate.. js sm dons vidu sam enga kapsa, toj pa to (biu sm na šihtu). in a so poj rekl da je motor preglasn?

Ne glasnost je bla uredu :) Uzel pa so mi tablco in dokler ne zrihtam useh napak je ne morm prevzet :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sm pa slišov, da so mel akcijo. Ene dva sta pravla, da so jima predelane skutrje zaplenil.

Drugač pa tablco zalimat na nosilc, da ti je ne more dol uzet :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo danes fasov položnico :headbang:

Laufam motor 10m po starem delu Kranja kjer rabš dovolilnico oz. je pešcona. Pride policaj reče nej mu dam dokumente in pelem za nemu na AMZS na tehničnga. Pridem ke ugotovijo da nimam originalnih žmigavcev in nosilca za tablco + da imam premal profila na gumah ter sevede, da se furam po pešconi. Plačat morm tehničnga 21€ za tehničnga in še položnco 600€ za use prekrške oz. 300€ če plačam v 8ih dneh. Na tehničnem so mi merl celo zvok avspuha, pr katerem se vid da je original :headbang: Uglavem moje mnenje o kapsih ostaja enako....

Sicer pa so mel zgleda danes po Kranju akcijo polnenja proračuna ker je bila cela kolona skuterjev in motorjev pred tehničnim.

zj ful po mestih in vsepovsod kontrolirajo motorje. predvsem 50ccm in 125ccm ker so predelani. Tko, da fantje pazte, da vam ga ne bo naslednić  kakšen pajk odpelu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se zna zgpdit da bo to moj nasledn motor :) haha

sm učer sprobov.. grom in strela skupaj :D !!!

post-5337-1242554373_thumb.jpg

post-5337-1242554423_thumb.jpg

post-5337-1242554490_thumb.jpg

post-5337-1242554550_thumb.jpg

00rgasm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pero, si ze posimou?

Ne še na žalost :closedeyes: zej sm dau vs keš za kazn, bom mogu mal počakat da se spet nabere za gume :closedeyes: pa še matura za piko na i,

safr :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se zna zgpdit da bo to moj nasledn motor :) haha

sm učer sprobov.. grom in strela skupaj :D !!!

post-5337-1242554373_thumb.jpg

post-5337-1242554423_thumb.jpg

post-5337-1242554490_thumb.jpg

post-5337-1242554550_thumb.jpg

00rgasm :D

Aha. zdej pa vidm zakaj se nočeš več z mano peljat. sam še šminkeraš :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jmatic na zbilah zraven parkiran?

fifty, šminker pri tušu? A to si šel sam tja parkirat pa se nekam sprehajat ker sem gledal okol tebe pa nikjer:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!