Skoči na vsebino

Husqvarna SM 125 S


apriliabiker

Priporočene objave

pobi,kolk olja gre v husqvarna 125 mašine,za v menjalnik.

lp

1 tedn nazaj sm ga zamenju rabiš pa 5w 40 in mislim da je 6dcl +/-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Paše sedeż od tomos sm na husqvarno?

Je że kdo gledal kakšen mehkejši sedež k bi pasal?

selle dalla valle ;)

29082008061gc8.jpg

Zdj če je bolj mehak pa nevem xD je pa sigurn boljši kar se tiče oprijema pa samega sedenja. Udobnost pa spet ...

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

selle dalla valle ;)

29082008061gc8.jpg

Zdj če je bolj mehak pa nevem xD je pa sigurn boljši kar se tiče oprijema pa samega sedenja. Udobnost pa spet ...

Ja sam to ni husqvarna temveč aprilia?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delajo tudi za Husqvarne in KTMe. :) Na sliki pa je SXV 4.5/5.5

Delajo za večino SM/MX motorjev ( oz. će ne kar za vse, saj imajo kar podoben način natikanja te sedeži ). In ja ... na slikci je Aprilia SXV 550.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo kam bi dal ravnati SM felge,če je to sploh možno?Frend mi da ene excelove z gumami sam so konkretno zvite k je mel nesrečo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo kam bi dal ravnati SM felge,če je to sploh možno?Frend mi da ene excelove z gumami sam so konkretno zvite k je mel nesrečo.

lp

Kaj obe sta zviti? Pa so špice fain poškodovane. sam obroč se da zravnat za špice(napere) pa nisem siguren, saj so pretanke ( je koleg zadnjo zlomu na RS 125 pa je dal vulkanizerju in je zravnal pa prebarval. Nit eloksirat ni rabu, ker ni takih prepogibanj na cestnem motorju. Je pa KOT NOVO! :D Na ven se NIČ ne vidi, navznotraj pa se vid kje švasano. Mu je ambulanta izsilla prednost :O )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja neki špic je potrganih(to bi se dale nove verjetn) pa tko,zadn obroč je na enmu delu navznoter zapigan drugače še koker tok raven,predna felga je pa krvia cela,za kake 10cm.Bom probu zrihtat slike,drugače bi pa prosil za kak naslov/kontakt od koga ki bi to rihtal da še tam poiščem mnenje.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja neki špic je potrganih(to bi se dale nove verjetn) pa tko,zadn obroč je na enmu delu navznoter zapigan drugače še koker tok raven,predna felga je pa krvia cela,za kake 10cm.Bom probu zrihtat slike,drugače bi pa prosil za kak naslov/kontakt od koga ki bi to rihtal da še tam poiščem mnenje.

lp

Okolica Kamnika. 050646216 Gospod Kuret.

01/724-83-66 Jerman iz Depale Vasi

Sitar v Kamniku. (vozi k Jermanu itq, pa še drag je )

Špice boš moral nove kupit.

http://www.mx-shop.si/product_info.php?products_id=663&osCsid=v3f0ihltasuu10mo3u3i3ah553'>http://www.mx-shop.si/product_info.php?products_id=663&osCsid=v3f0ihltasuu10mo3u3i3ah553

Pa tukaj tudi lahko poskusiš:

http://www.mx-shop.si

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okolica Kamnika. 050646216 Gospod Kuret.

01/724-83-66 Jerman iz Depale Vasi

Sitar v Kamniku. (vozi k Jermanu itq, pa še drag je )

Špice boš moral nove kupit.

http://www.mx-shop.s...u10mo3u3i3ah553

Pa tukaj tudi lahko poskusiš:

http://www.mx-shop.si

Okolica Kamnika. 050646216 Gospod Kuret.

01/724-83-66 Jerman iz Depale Vasi

Sitar v Kamniku. (vozi k Jermanu itq, pa še drag je )

Špice boš moral nove kupit.

http://www.mx-shop.s...u10mo3u3i3ah553

http://www.mx-shop.si

Pa tukaj tudi lahko poskusiš:

http://www.ready-2-race.com/

Upam, da sem kaj pomagal! :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodam husqvarno SM 125.letnik 2007.rdece-bela kombinacija.odprta verzija-32 konjev.res odlicni pospeski.9800km.odlicno ohranjena.brez ene same napakice.servisna knjiga/potrjena.z motorjem nisem imel nikoli nobenih problemov, menjal sem akumulator in svecko..mrzel vziga v prvo-drugo. zraven dobite use papirje-, racun od akumulatorja...registriran je se do oktobra. v glavnem motor je res u piko.okvirna cena:2900€.

prodajam ker bom kupil hondo varadero.

info:040-973-619

lp

post-23627-126762906047_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodam husqvarno SM 125.letnik 2007.rdece-bela kombinacija.odprta verzija-32 konjev.res odlicni pospeski.9800km.odlicno ohranjena.brez ene same napakice.servisna knjiga/potrjena.z motorjem nisem imel nikoli nobenih problemov, menjal sem akumulator in svecko..mrzel vziga v prvo-drugo. zraven dobite use papirje-, racun od akumulatorja...registriran je se do oktobra. v glavnem motor je res u piko.okvirna cena:2900€.

prodajam ker bom kupil hondo varadero.

info:040-973-619

lp

Ej tole na slikci je moja garaža veš :yea1::fight1: se midva poznava al kako da daješ moje slikce gor :)

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem, ja!hehe:P

ejga, budacki, za kok si pol uno r125-ko prodau?

aja!pa a poznas ksnga k bi huso kupu?:naughty:

Popravljeno . Popravil cukcukcuk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem, ja!hehe:P

ejga, budacki, za kok si pol uno r125-ko prodau?

aja!pa a poznas ksnga k bi huso kupu?:naughty:

Aja ti si kupu od mene hehe :D Ni panike, če nimaš druge slikce. Sam ko je edn iz Pirana enkrat tut slikce od moje RS dal gor, pa se je skazalo da je neki prešvercana iz italije pa take fore pa sm mislu, da nebo tut zdj kšne pizdarije.

Drugače pa ... @sinn kupuje Husqvarno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od kdaj pa dela akrapovič za 2-taktne motorčke auspuhe???

O tem se je že pisalo v temi 125-ke, javite se in sicer se začne na strani 3468 ter ene 2 strani naprej. Tam si preberi, boš vse zvedu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Sem bolj nov na forumu, zato se prosim ne jezite na mene, če bom vprašal kaj takšnega, ki je mogoče vam samoumevno.

Sem star malo več kot 16 let, in imam namen it delat izpit za 125ccm (A1). Zdaj pa me zanima par stavri glede Husqvarna 125 SM in potem tudi primerjavo.

Čez eno leto imam namen it delati tudi izpit za B kategorijo.

No, zanima me, če bi kupil Husqvarno 125 (2007 - vrjetno...

-Kje vse so blokade, da bi jo odprl?

-Kolikšna bi bila po odprtju in pred odprtjem poraba?

-Ali je Motul 710 dovolj dobro olje za ta motor?

-Kvarljivost?

-Servisi?Na koliko KM, generalke...?

-Na kaj moram pazit pri nakupu motorja (po vsej vrjetnosti rabljen).

Nebi se rad zafrknil pri nakupu motorja, ker 125ccm več ni isti hec kot pa 50ccm, ampak je dražji.

Pa še nekaj me zanima vaše mnenje...Kaj bi vi kupili, ker nebi rad ves denar dal za servise, bencin, olje...moram malo tud šparat za avto :).

lp, Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-blokade so v krivini. Bolj bi ti priporočal, da kupiš nek drug izpuh, kot pa da režeš prek po originalnem. Vse vrste ixpuhov imaš v tej temi ;)

-kaj se tiče porabe, že verjetno veš, da za tiste, ki hočejo na bencinu šparar NI 2t mašina. Poraba z originalnim fergazerjem je 6-8 litrov v odprtem in zaprtem stanju.

-zadosti dobro ja

-kvarljivost je taka kot pri drugih 2t motorjih. Če jo boš ogreval in pravilno vzdrževal(in pod pogojem da je tako skrbel tudi prejšnji lastnik) bi mogel nabrat vsaj 10.000km brez komplikacij.

-servisi? So po vsej sloveniji ja. Prva generalka pri 1000 druga pri 5000 tretja pri 15, 20,25 itd

-pelji si nekega motorista s sabo in naj se on malo pogovori z lastnikom.

Morš bit pač pozoren na sledi prometne nesreče

da nebojo rekli da hvalim svojo kravo počak še na kakšno bolj objektivno oceno.

Če te še kaj zanima kr vprašej ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-blokade so v krivini. Bolj bi ti priporočal, da kupiš nek drug izpuh, kot pa da režeš prek po originalnem. Vse vrste ixpuhov imaš v tej temi ;)

-kaj se tiče porabe, že verjetno veš, da za tiste, ki hočejo na bencinu šparar NI 2t mašina. Poraba z originalnim fergazerjem je 6-8 litrov v odprtem in zaprtem stanju.

-zadosti dobro ja

-kvarljivost je taka kot pri drugih 2t motorjih. Če jo boš ogreval in pravilno vzdrževal(in pod pogojem da je tako skrbel tudi prejšnji lastnik) bi mogel nabrat vsaj 10.000km brez komplikacij.

-servisi? So po vsej sloveniji ja. Prva generalka pri 1000 druga pri 5000 tretja pri 15, 20,25 itd

-pelji si nekega motorista s sabo in naj se on malo pogovori z lastnikom.

Morš bit pač pozoren na sledi prometne nesreče

da nebojo rekli da hvalim svojo kravo počak še na kakšno bolj objektivno oceno.

Če te še kaj zanima kr vprašej ;)

Servis... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me če ima kdo Husqvarna CH WSM 125 in da pove malo o motorju,...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me če ima kdo Husqvarna CH WSM 125 in da pove malo o motorju,...?

Ju je meu edn na tem forumu pa je zdj neki 600 kupu se mi zdi :D Pa ni mogu tistih pofukanih ničvrednih gum prehvalit xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!