Skoči na vsebino

Husqvarna SM 125 S


apriliabiker

Priporočene objave

No bom še js eno reku =)

Glede višine...nevem kaj bi reku,sam mam nekje 177cm in čeprav nism extra velik bi reku da mi je motor prenizek ,to je pa tudi edina,sam res edina stvar ki me moti na husi.

Glede tomosa/husqe, sm dau frendu za pelat husqo in on meni tomosa( F verzija al kko je že?) pa mi je takoj reku da kolk je boljša lega,vodljivost pa use,še najbolj se mu je pa dopadlo na husqi to da kadar je dal gas so šle vilce v zrak :D,pa tud js sm takoj opazu da ima boljšo postavitev balance husqa pa tud bolj vodljiva je kot Tomos,je pa tomos mal višji, pa sedež je mehkejši sam zarad tega ga js še zmer nikakor ne zamenjam z Huso.:D

Užitek/moč? ali Udobje/manj moči?odvisno kaj hočeš. Tko nekako:)

In ne zavajat folka da pije 6/7l ker ni res! Moja pije 9l karburator je nastavljen v nulo! Aja imam pa HGS-ja, druge dize + brušene. +bat od cr/wr,ojnica cr/wr,zej pa nevem al je kej drugačn bat od cr al je isti...

Če maš drug izpuh je potem tut večja diza avtomatsko. Sam zdej kok zarad tega več pije nevem. Men je pila 7 max(vse menjano na servisu). Ehm pa kaj maš dize brušene? mislš vrtane? To je tut zelo pametno xD

150km z enim rezervarjem ... al ne? Kok pa ti z polnim tankom delaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš drug izpuh je potem tut večja diza avtomatsko. Sam zdej kok zarad tega več pije nevem. Men je pila 7 max(vse menjano na servisu). Ehm pa kaj maš dize brušene? mislš vrtane? To je tut zelo pametno xD

150km z enim rezervarjem ... al ne? Kok pa ti z polnim tankom delaš?

Nevem zakaj ne bi bilo pametno saj je to bilo delo tipa ki je zrihtal več motorjev kot si jih ti videl... sploh pa je razlika velika med samo zamenjanimi dizami in še vrtanimi,pije pa...nič manj kot kros, poln tank 110km?...tm okol, karburator pa je v nulo torej....B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem zakaj ne bi bilo pametno saj je to bilo delo tipa ki je zrihtal več motorjev kot si jih ti videl... sploh pa je razlika velika med samo zamenjanimi dizami in še vrtanimi,pije pa...nič manj kot kros, poln tank 110km?...tm okol, karburator pa je v nulo torej....B)

Benjo nis ti enkrat omenu, da ma neke posebne ( zvite ) dize Husqvarna ( kao ko kupiš v kompletu za odblokiranje pri njih ).

In s čim je vrtal mi še prosim povedaš? :) Bormašino xD = ?

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Benjo nis ti enkrat omenu, da ma neke posebne ( zvite ) dize Husqvarna ( kao ko kupiš v kompletu za odblokiranje pri njih ).

In s čim je vrtal mi še prosim povedaš? :) Bormašino xD = ?

A une k so zavite u polžka z širokmu navojem mislš eheheheheheheh :D drugač kaj je fora vrtanja diz? pač daš večjo če je premajhna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A une k so zavite u polžka z širokmu navojem mislš eheheheheheheh :D drugač kaj je fora vrtanja diz? pač daš večjo če je premajhna...

Že že sam ta je bila itak že največja za ta karburator+pribora nismo oz.smo meli le manjše dize ,potreba pa je bila po večji =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že že sam ta je bila itak že največja za ta karburator+pribora nismo oz.smo meli le manjše dize ,potreba pa je bila po večji =)

Kolk pa je velikost te dize... v originalu??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Benjo nis ti enkrat omenu, da ma neke posebne ( zvite ) dize Husqvarna ( kao ko kupiš v kompletu za odblokiranje pri njih ).

In s čim je vrtal mi še prosim povedaš? :) Bormašino xD = ?

ubistvi sva vsak en čas pilila s pilo in pljuvala po dizi da se ne bi pregrela, zakaj te zanima?ne spomnim se s kom je ker je blo to enkrat jeseni lahk ti pa dam cifro pa ga prašaš?:winkiss:

Popravljeno . Popravil janstyle
  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pa je velikost te dize... v originalu??

Uhhh nism 100% vem pa da je cez 170 (tavelika)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ubistvi sva vsak en čas pilila s pilo in pljuvala po dizi da se ne bi pregrela, zakaj te zanima?ne spomnim se s kom je ker je blo to enkrat jeseni lahk ti pa dam cifro pa ga prašaš?:winkiss:

Ne čudn se mi zdi k si reku da je prevelka za ta ferg... mislm da je to ta širok navoj ane... Majstr kle bliz mene k ma od dellorto program prodaja dize čez 200 velikosti... js mam zdele na motorju 180 pa je too much... bom dam na 170, na tastarmu frgazarju sm meu 168 notr... zto mi je čudn k pravš..

Pardon na post od budackija si odgovoru hehe sm mislu da na mojga x)

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ubistvi sva vsak en čas pilila s pilo in pljuvala po dizi da se ne bi pregrela, zakaj te zanima?ne spomnim se s kom je ker je blo to enkrat jeseni lahk ti pa dam cifro pa ga prašaš?:winkiss:

S pilo sta dizo brusla? pa ti se hecas :D Veš kok tanka je diza? ( govoriva o glavni dizi, je tako? ) Kako si sploh s pilo prišeu v grlo dize?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S pilo sta dizo brusla? pa ti se hecas :D Veš kok tanka je diza? ( govoriva o glavni dizi, je tako? ) Kako si sploh s pilo prišeu v grlo dize?

ja itk da se hecam pa tud pljuvala najbrš nisva al kako si si ti to zamislu?govoriva o dizi ki je na dnu fergazerja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kako a je nemors prodat al kaj? k jo ze od julija lkansko leto prodajas?!??

a mas ti drug izpuh gor, ne?

*lansko

hehe od julija glih ne :D takrat sm sm reku da jo bom... pa mi jo je blo tko hudu dat u prodajo na internet... pa sm začel prodajat šele oktobra enkrat :D

mal pozno pa mislm da na jesen se bol mal motorjev proda :D zdele k se bo pa vreme naredu bo pa spet hudo... trance_13_cry.gif tko da mam problem wub.gif

ja mam drugo krivino gor :D

LP, Anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

na servisu so mi rekli da mam 7 kompresijo, moglo bi bit 10. kaj točno to pomeni?

10km sem se pelal z drugim avspuhom (z orginal dizami etc.).

majstere sprašujem, je hudo?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na servisu so mi rekli da mam 7 kompresijo, moglo bi bit 10. kaj točno to pomeni?

10km sem se pelal z drugim avspuhom (z orginal dizami etc.).

majstere sprašujem, je hudo?

hvala

pomen, d bo treba batne obročke menat.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro da jo imam v garanciji ker je zafrisnila serviserju... Bigtime...

Se tolażim, da zravn moje huske stoji aprilia mx al sx 125 k je totalnooo razštelana, ribnila pune hakle že tretjič baje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk pa kej doda konjev HGS ali ker drug auspuh odblokirani husqvarni+zamenjava dize seveda

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noben neve točno.

razlika med odprtim izpuhom in hgs izpuhom pa je baje občutna.

bo pa mel tam okol 27konjev z originalnim fergazerjem.

z 34 fergazerjem pa imaš diagram na prejšnji strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noben neve točno.

razlika med odprtim izpuhom in hgs izpuhom pa je baje občutna.

bo pa mel tam okol 27konjev z originalnim fergazerjem.

z 34 fergazerjem pa imaš diagram na prejšnji strani.

A zdej si ga že odblokiru, al ti še vedno rihtajo?

Morš nujno povedat kako je po deblokaciji, ker tudi jaz bom to v kratkem naredil. Že tako dolgo govorim, da je že čas, da porihtam to stvar .... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič ni deblokirano ker mi jo je serviser zaribal. bat in cilinder sta neuporabna.

zdaj pa čaka na uveljavitev garancije, 45 dni majo zdaj cajta.

že si iščem nadomestni motor za ta 2 mesca :)

grem okol težit za tomosa če mi ga kdo renta za dva mesca hahaha

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič ni deblokirano ker mi jo je serviser zaribal. bat in cilinder sta neuporabna.

zdaj pa čaka na uveljavitev garancije, 45 dni majo zdaj cajta.

že si iščem nadomestni motor za ta 2 mesca :)

grem okol težit za tomosa če mi ga kdo renta za dva mesca hahaha

Amaterji da ti zaribajo mašino... Js na tvojmu mestu nebi šenkrat na istmu servisu probu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič ni deblokirano ker mi  jo je serviser zaribal. bat in cilinder sta neuporabna.

zdaj pa čaka na uveljavitev garancije, 45 dni majo zdaj cajta.

že si iščem nadomestni motor za ta 2 mesca :)

grem okol težit za tomosa če mi ga kdo renta za dva mesca hahaha

Ker servis pa je to? Je uraden? Moto Mario? Motor Jet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič ni deblokirano ker mi jo je serviser zaribal. bat in cilinder sta neuporabna.

zdaj pa čaka na uveljavitev garancije, 45 dni majo zdaj cajta.

že si iščem nadomestni motor za ta 2 mesca smile.gif

grem okol težit za tomosa če mi ga kdo renta za dva mesca hahaha

tu ma pa ziher klekl prste polek tongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!