Skoči na vsebino

Husqvarna SM 125 S


apriliabiker

Priporočene objave

V sloveniji ne mislim kupovat ker je dražje ebay sem gledal sem mislil da je kaka trgovina samo z deli za husqvarne na netu pa je nisem zasledil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz italijanskega ebaya pride v 1 tednu ziher! : ) Pa še dost pocen je. Sicer pa po novem ima vsak KTM zastopnik tut dele za Husqvarno. :) (axle, MotorJet, Langus..... .) )

 Res drži axle tudi dele za husqvarno?

 

čne pa v moto charlie v trstu dobiš use js tam kupujem 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za motorjet pa bi ja morali, če imajo KTM in Husaberge čez...za langusa pa motorjet sem pa kr 100%. :) 

 

Za axle nisem siguren, za mjet pa langusa pa sem 100%. Malo sem se zatipkal, zame je trenurno še jutro, brez heca! :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to itak zdej majo tudi honde pa HM so dobili eno 125 par dni nazaj bom sou kr prašat če majo sam cene so pomoje 3x drazje.

 

btw rabi kdo kako huso?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok hočš za Husqya? :D 

HM so drage, kot prasice :D 50cc stane okrog 5000€ :D Sam so pa vrhunske komponente gor in to je res TOP OD TOP! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok hočš za Husqya? :D 

HM so drage, kot prasice :D 50cc stane okrog 5000€ :D Sam so pa vrhunske komponente gor in to je res TOP OD TOP! 

se bomo zmenli za kako dobro ceno če ga res nujno rabiš ;)

 

to sam zato ki si jo ti meu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bomo zmenli za kako dobro ceno če ga res nujno rabiš ;)

 

to sam zato ki si jo ti meu :D

Ma ni res, poštudiraj malo kere komponente so serijsko gor pa ti bo prec jasno. :D Edina primerljiva zadeva je kšn TM SMR 125. Vse ostalo je par nivojev nižje ;)

Sej sem mel tut Husqvarno pa pravim, da je Honda nivo višje, sam bi pa vseen rajši mel HUsqya.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa ktm exc? glede tega kake komponente je mela pa je bla tudi cena temu primerna :)

 

 

če bi pa rad meu huskya pa ga pridi iskat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš denar se splača pomoje :DD

 

menjau ploščice bom v prihodnjih dneh čene pa nič itak se ne vozim ki je grdo vreme in stoji v garaži :D

kolko €€€€€€ ponudioŠ?? :D lahko menjamo če mas uredu motor doma :DD

 

najbrž da je tvoja tiste paramane(zaščito ročk na belanci ma enake kot si meu ti)

jebeš ketno hh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš denar se splača pomoje :DD

 

menjau ploščice bom v prihodnjih dneh čene pa nič itak se ne vozim ki je grdo vreme in stoji v garaži :D

kolko €€€€€€ ponudioŠ?? :D lahko menjamo če mas uredu motor doma :DD

 

najbrž da je tvoja tiste paramane(zaščito ročk na belanci ma enake kot si meu ti)

jebeš ketno hh

Ja itq, kaj da ne, ketna ti poč pa se ubiješ! :)

Kawasaki KX 250? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam si si kriu ce si jo ne rihtaš

Huh to je 2taktno kolko se js kej spoznam? Khhm bi se dalo kej zmenit ja ;)

Pisi na pm ponudbo haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

inštruktor mi je reko da obvezno 2

dam še link od verjetno ene najbolj sfrizirane husqvarne sploh. napaste učke :worship: :worship: :worship: od švaba je wink.gif

9qo5-5.jpg

a je to tvoje

če je a prodas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ber človek ber

 dam še link od verjetno ene najbolj sfrizirane husqvarne sploh. napaste učke  :worship:  :worship:  :worship: od švaba je wink.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!