Skoči na vsebino

Husqvarna SM 125 S


apriliabiker

Priporočene objave

gej....

Haha je ostala doma :D je pa zgleda vec pouprasevanja po husi ko aprili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kdo prodaja kak auspuh lamele al pa karburator naj mi piše na pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) ni nc pametnega. :grrr

greš v trgovino in kupiš novo in je najbol pametno 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorka ne more bit 4 taktna, to ne gre skupi

Bicikel ne more bit nit 2 taktn, kaj šele 4. :D

1187162167_ktm_score_prestige_-_carbon_f

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

husqvarna ima ene izmed najbolših motork na svetu, kolesa od KTM-ja pa niso niti blizu najbolšim kolesom na svetu tko da husqy wins :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za grme obrezvat :D stilarce so najbl vzdrzlive. Husqvarna ni zdrzala enga dneva v gozdu. Res da je delala skor 8 ur na pouno sam stilaeca je pa to prenesla :P za kolesa pa nevem kko je ker men se zdi neumno dt 2 jurja za neki kar mors pol se fizicno delat da prides nekam :)

Popravljeno . Popravil Žan96
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh niso tko slabe kot kolsea od ktmja xD

 

Ja glej kolo od ktmja nebi dau tolko za kako drugo bolšo znamko ja sem že imel sam kolo za več kot 2jurja pa ga niti gonit nisi mogu sam navzdol je šou hehe 

je pa dobro za zdravje pa še ekološki so hehe 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ze zaradi tega ker ktm ih izdeluje zadnja leta npr giant ki je znan le po kolesih in je ena izmed večjih proizvdenj koles na svetu in imajo veliko denarja in sepravi razvijajo kolesa dobesedno v 0 in izdelujejo samo kolesa,KTM pa dela kolesa zadnjih par let in ih dela bol promotorsko kot kar koli druzga ker usi vemo po čem je ktm najbol znan in v čem je najbolši in to so motorji. 

Popravljeno . Popravil rok418
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je od Vovka potem ne, ker je zaribala 3× samo pri njemu. Če je moja...potem je tole že 4. lastnik. Ne vem kaj se je dogajalo z mopedom vmes, pri meni ni trpela...no mogoče od pretiranega vzdrževanja :D  Edin enkrat sem natočil v njo Fuchsovo olje in no ja...dobro je delovala in tudi kasneje sem izvedel, da olje niti ni tako slabe kvalitete in se pojavlja na tekmovanjih različnih področij.

Pa tablco so mi enkrat vzeli, ker je bla zadnja guma zlizana :D Pa servisne ne bo zraven, ker mislim, da jo imam še zmeraj jst. Je rekel novi lastnik, da je sploh ne potrebuje. Debil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!