Skoči na vsebino

Husqvarna SM 125 S


apriliabiker

Priporočene objave

Pa se na sliki ji ketna visi do tal skoraj

Budacki pomoje je tvoja ker ma iste paramane ko tvoja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se na sliki ji ketna visi do tal skoraj

Budacki pomoje je tvoja ker ma iste paramane ko tvoja

Te paramene so mel v moji bližnji okolici na treh Husqvarnah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7568877 pa ta se splača ? kaj bi lahko blo narobe ? pa v primeru da se kaj pokvari glede na to da je stara 6 let koliko bi stal servis ?

Ta motor sem šou js gledat sicer 2leti nazaj k prvemu lastniku in kot se spomnem je mašina precej navita kej bol podrobno res nvem

Takrat je bila šekr lepo očuvana ampak se je vidlo da je ni šparau.

Ce zariba mas tam mal vec ko 500€ stroskou ni neki nevem kaj po. Pa itak spet laufa 20tisoc km ce seveda pazis na njo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta motor sem šou js gledat sicer 2leti nazaj k prvemu lastniku in kot se spomnem je mašina precej navita kej bol podrobno res nvem

Takrat je bila šekr lepo očuvana ampak se je vidlo da je ni šparau.

Ce zariba mas tam mal vec ko 500€ stroskou ni neki nevem kaj po. Pa itak spet laufa 20tisoc km ce seveda pazis na njo.

 

ni prehudo . hvala . 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo moja pa je sla danes :)

 

Kok si dobu? Se je nekdo nafukal, ej :D

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7568877 pa ta se splača ? kaj bi lahko blo narobe ? pa v primeru da se kaj pokvari glede na to da je stara 6 let koliko bi stal servis ?

 

150€ te pride obnova cilindra, okrog 100€ te pride bat set in pa mogoče še kakšne dihtunge. Za 500€ lahko zraven še ojnico zamenjaš, po mojem. :) Vsaj sodeč po cenah v Italiji. Pa če ima motor dejansko 12.000km, potem mora imet še prvi bat in se nimaš česa bat. Jst bi počasi zdej zamenjal bat in motor, če je vse vredu, MORA laufat še nadaljnih 15 jurjev.

Zdej če se splača al pa ne...je pa druga stvar. Pač ceno bo treba še mal zbit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok si dobu? Se je nekdo nafukal, ej :D

Hja kurac premalo sm dubu :D

Nek korošec mi jo je odpeljau tko da ce kdo iz koroske prodaja huso letnik 2008 kupljena 2010 ne kupit hehe :P

Hec husy je odlicen motor sam bi moral bit mal bol navit ze original pa bi biu super pa pit majn pa je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

150€ te pride obnova cilindra, okrog 100€ te pride bat set in pa mogoče še kakšne dihtunge. Za 500€ lahko zraven še ojnico zamenjaš, po mojem. :) Vsaj sodeč po cenah v Italiji. Pa če ima motor dejansko 12.000km, potem mora imet še prvi bat in se nimaš česa bat. Jst bi počasi zdej zamenjal bat in motor, če je vse vredu, MORA laufat še nadaljnih 15 jurjev.

Zdej če se splača al pa ne...je pa druga stvar. Pač ceno bo treba še mal zbit.

 

hvala .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok si dobu? :D Več, kot sm ti jst ponudu? :D

Sej ne pije tok velik spet....6-7 litrov?

Ja več haha

Pa nvem men je 9 litrou tank skurlo po 120km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ima pa tisto črno stvar na vilicah, tam kjer so semeringi? na eni izmed slik

drugače je z motorjem vse uredu? vsaj ko je bil v tvoji lasti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7594400

 

evo tale je moja mojster jo je malo zrihtau in jo prodaja za več kot tisoč € več kot sm mu jo js prodau.

 

ODSVETUJEM.

 

Nakup motorja ODSVETUJEM tudi js. 

Sem kontaktirau tega člana in glede na to da motor poznam sem malo povpraševau kako je z motorjem. Reku je da je bele plastike kupu on, kar ni res. Prašal sem ga če je kaj popraskan in se je spet zlagau, motor je namreč popraskan na sprednjih vilcah leva stran spodaj. 

BAJE da je on delau servis, kot pa je vem je biu servis delan preden je on motor sploh dubu, mogoče pa fantina še enkrat naredu servis za 400€, kaj pa vem :)

 

Uglaunem, nocem tle blatit ljudi ma mi gre nakurac da laže in ne privoščim nobenmu da bi se nafukal.

Kdor bo pač kupu motor, mu pa želim srečo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ima pa tisto črno stvar na vilicah, tam kjer so semeringi? na eni izmed slik

drugače je z motorjem vse uredu? vsaj ko je bil v tvoji lasti :)

motor ima podrsdano sprednjo levo vilco

 

motor iz moje strani je biu na tleh in je kar nekaj prask na njem.

 

trokirala je prva in druga brzina bla pa je res narejena generalka in tudi ploščice so bile menjane

 

bele plastike sem kupil jaz ker so bile rdeče počene.

 

sprednjo masko zgleda da je popravu in tudi belanca je nova.

 

motor vsekakor ni vreden tistega denarja in ni padeu njemu potleh in števec ne zajebava ampak je počen usaj js sem ga poču ker sem padu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za motor je hotu met 2450€ :)

 

A si ti normalen? :D Za to dobiš 2012 model haha kr poklič ga še enkrat pa mu reči, da ga boš prijavil zaradi preprodaje, ker verjetno nima urejene obrti in ga boš obtožil utaje davkov. Govno človeško.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ti normalen? :D Za to dobiš 2012 model haha kr poklič ga še enkrat pa mu reči, da ga boš prijavil zaradi preprodaje, ker verjetno nima urejene obrti in ga boš obtožil utaje davkov. Govno človeško.

 

 

Dobro sej razumem da bi dau tako ceno če bi meu nevem kako lepo zrihtan motor, ma tip dejansko prodaja zakamuflirano smet.. jebiga če si drek si drek :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ti normalen? :D Za to dobiš 2012 model haha kr poklič ga še enkrat pa mu reči, da ga boš prijavil zaradi preprodaje, ker verjetno nima urejene obrti in ga boš obtožil utaje davkov. Govno človeško.

Ja lej dau je gor novo belanco pa popravu sprwdnjo masko in 2e gume na vilce da prekrije prasko pa je moguusaj jurcka zasluzit ane

Js mocno dvomim da jo je prodau ker dobis dosti lepsi motor za ta denar in js mislim da ni noben tak kreten da da 2450 za motor z zjwbanim stevcem in poruzeno nihajko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!