Skoči na vsebino

Husqvarna SM 125 S


apriliabiker

Priporočene objave

Malo si prepozen, ravno je šla ena za super ceno, nekaj postov višje so fantje celo debatirali o njej :P

Res je pa se bi ti tisti posten fant iz koroske spustu za kake 200€ cwno pa bi ti se ostalo denarja ;)

KakeKurbe hinauske so nekateri res pa se zlagau se je mojster da je 2lastnik kar sm js biu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo si prepozen, ravno je šla ena za super ceno, nekaj postov višje so fantje celo debatirali o njej :P

Res je pa se bi ti tisti posten fant iz koroske spustu za kake 200€ cwno pa bi ti se ostalo denarja ;)

KakeKurbe hinauske so nekateri res pa se zlagau se je mojster da je 2lastnik kar sm js biu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je pa se bi ti tisti posten fant iz koroske spustu za kake 200€ cwno pa bi ti se ostalo denarja ;)

KakeKurbe hinauske so nekateri res pa se zlagau se je mojster da je 2lastnik kar sm js biu

Kdor je šel preverjat v register je to itq zvedu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor je šel preverjat v register je to itq zvedu.

Itak bi se zvedlo ker ni njegovo ime amak usen je drek ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Sem nov na forumu in najbrž je moje vprašanje že nekje razloženo ampak sem iskal in je veliko tega in nisem našel, zato torej.

Mam sicer 21 let in kupujem motor. Ne vem zakaj ampak me 125 izjemno privlačijo, hiba le teh je v njihovi moči. 

V mislih imam tega  http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7568877&show=1

Zanima me ali se da to zadeva še kaj nabildat? 15 konjev za 186cm in 82 kg se meni zdi premalo ali ne??

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Sem nov na forumu in najbrž je moje vprašanje že nekje razloženo ampak sem iskal in je veliko tega in nisem našel, zato torej.

Mam sicer 21 let in kupujem motor. Ne vem zakaj ampak me 125 izjemno privlačijo, hiba le teh je v njihovi moči. 

V mislih imam tega  http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7568877&show=1

Zanima me ali se da to zadeva še kaj nabildat? 15 konjev za 186cm in 82 kg se meni zdi premalo ali ne??

Lp

da se jo šekr dobro našraufat da pride okol 30-35 konjeu na zadnje kolo ampak se pomoje to ne izplača ker je pol dosti več stroškou z njo pa pije tudi ne glih malo za uno kar gre,če pa ti denar ni problem pol pa kr pogumno.

pa tale husa ki si jo objavu če je seveda una ki mislim js da je(95%) je mašina precej navita ampak tudi pošteno zgonjena.

Jaz sem ta motor hotel kupiti 2 leti nazaj pa sem se premislu ker je biu že tax zgonjen in to kar pošteno.

Nevem zakaj te privlčačijo 125 ampak moj predlog je že če imaš 21 let si omisli raje smr 510 al pa 450 boš bol zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep zvok je in lepo potegne pri visokih obratih. Je pa res, da je malo izbire in teh 125-k ni veliko. Kaj (govorim o primeru) ktm exc, ki ima 42km je tudi velik strošek kar se tiče SM?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep zvok je in lepo potegne pri visokih obratih. Je pa res, da je malo izbire in teh 125-k ni veliko. Kaj (govorim o primeru) ktm exc, ki ima 42km je tudi velik strošek kar se tiče SM?

Rok te heca, ni nekih velikih stroškov. Motor lepo povleče, že ko ga odpreš. Verjetno ne boš prehitela 600cc sportakov, boš pa komot prehitel kakšen avto. Sam imam še par cm več, kot ti, ampak 10 kg manj...nikoli nisem razmišljal, da bi imel motor premalo moči (ok, edin takrat, ko sem hotel power wheelie naredit, tu nimaš nit za burek). Če daš gor še kakšen športn izpuh in ima motor pravilne nastavitve...je tu edini strošek olje ter bencin in redni servisi pa kšnih 30 konjev med nogami. Poraba nekje okrog 6 litrov relacijsko. Včasih manj, včasih več. Če bi se smelo bremzat z mašino (kar na 2 taktnih ni priporočeno), bi ga spravil tudi na 5 litrov. Končna normalna nekje 130, ma sem ga spravil tut na 145 (serijski, odblokiran).

EXC...huhu. To je pa že nekoliko bolj draga in požrešna zadeva. Tudi stroški so večji, vendar je to hard enduro motor in te bo prišla predelava na supermoto nekje od 400-1000€ (nova/rabljena platišča, distnačniki, diski, zobniki...). Poraba je vsekakor večja, servisi so bolj pogosti. Če pa kej crkne, je pa pri obeh približno enaka cena popravila.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne za ktm sem dal samo primer. Sicer imam izpit za a2 kategorija ampak res mi ni noben motor kul. Poznavalci pravijo, da se motor splača kupovat zdaj ta čas, zato sprašujem. Kar je pametnega iz a2 kategorije je edino Yamaha xt660 ampak še ta mi deluje nekam švoh, okoren, uglavnem ni mi všeč zato torej supermoto 125. še rajši bi 250 2t ampak teh ni.. :/ 

Kakšne se vam zdijo pa aprilie 125 rx?? Kolebam met tema dvema motorjema, ki sta tudi skoraj edina v ponudbi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne za ktm sem dal samo primer. Sicer imam izpit za a2 kategorija ampak res mi ni noben motor kul. Poznavalci pravijo, da se motor splača kupovat zdaj ta čas, zato sprašujem. Kar je pametnega iz a2 kategorije je edino Yamaha xt660 ampak še ta mi deluje nekam švoh, okoren, uglavnem ni mi všeč zato torej supermoto 125. še rajši bi 250 2t ampak teh ni.. :/ 

Kakšne se vam zdijo pa aprilie 125 rx?? Kolebam met tema dvema motorjema, ki sta tudi skoraj edina v ponudbi :P

 

Zakaj nebi raje kupu motor večje kubikaže in to blokiraš ?

Sej je dosti tega, čene reskiraš unih 200€ za blokado in rešeno.

Nevem no, to je samo moje mnenje, pomojem nima smisla kupovat 125-ke. 

In že ko si reku da je yamaha xt660 švoh, sigurno bolj povleče kot 125ka in manj stroškou maš. 

Drugače pa maš doooooosti več motorjev ki jih lahko blokirane voziš pod a2 kategorijo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Supermoto kot so hard-enduro s cestnimi gumami so meni zelo kul. Delujejo lahkotnejši kot xt660, močnejši itd. 

125 pa zato ker imam rad 2t motor. Saj sem napisal, da edina hiba je v njihovi moči. Jaz bi osebno kupil KTM 300 EXC, ga predelal v supermoto in maša bi bila zaključena a toliko denarja nimam. Pogovarjamo se 2500€ +/- 200e

Mogoče bi se še zadovoljiv s KTM 450 SM ampak delujejo mi nekam dolgočasni motorji kot 2t.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svetujem ti da se najprej usedi na kašnega KTM-ja LC4 alpa kot si sam reku 450 SM in se zapelji en krog, pa pol povej kako so dolgočasni :)
Čene pa si kupi 125-ko ampak pomojem se je boš naveličal 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj močnejšega bi si kupil, vsekakor. Ampak za ta denar govorim. Kaj se da iz tega najbolje iztržiti?

 

Ja odvisno od tvoje želje, če si želiš Husqvarno 125 si boš za ta dnar huso kupu, če pa si želiš KTM LC4 640 si boš pa ktma  kupu :)

Use je odvisno od tvoje želje, če pa misliš da močnejši motor neboš mogu vozit raje uzemi kej bolj easy in itak katerikoli motor si boš kupu se ga boš s časom navadu in ti bo vredu. 

Naredi si nek spisek z motorji ki so ti ušeč pozanimaj se malo kako je z vzdrževanjem, servisi, kvarljivostjo itd. in pol se odloči kaj se ti najbolj splača.

 

Drugače pa uzemi si čas, dobro premisli, pozanimaj se kako in kaj in neboš čisto nič falil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rok te heca, ni nekih velikih stroškov. Motor lepo povleče, že ko ga odpreš. Verjetno ne boš prehitela 600cc sportakov, boš pa komot prehitel kakšen avto. Sam imam še par cm več, kot ti, ampak 10 kg manj...nikoli nisem razmišljal, da bi imel motor premalo moči (ok, edin takrat, ko sem hotel power wheelie naredit, tu nimaš nit za burek). Če daš gor še kakšen športn izpuh in ima motor pravilne nastavitve...je tu edini strošek olje ter bencin in redni servisi pa kšnih 30 konjev med nogami. Poraba nekje okrog 6 litrov relacijsko. Včasih manj, včasih več. Če bi se smelo bremzat z mašino (kar na 2 taktnih ni priporočeno), bi ga spravil tudi na 5 litrov. Končna normalna nekje 130, ma sem ga spravil tut na 145 (serijski, odblokiran).

EXC...huhu. To je pa že nekoliko bolj draga in požrešna zadeva. Tudi stroški so večji, vendar je to hard enduro motor in te bo prišla predelava na supermoto nekje od 400-1000€ (nova/rabljena platišča, distnačniki, diski, zobniki...). Poraba je vsekakor večja, servisi so bolj pogosti. Če pa kej crkne, je pa pri obeh približno enaka cena popravila.

Js z mojo sem ih meu in swm na njo dau cez 1000€ mogoce nesrecen primer

Pila je vec ko 6l in je biu motor samo odprt odstranjene blokade igla v karburatorju vecje dize batic za gas in to

Servisi so sekr poceni ja ampak menjava bata porihtat cilinder in use pa glih ni tko poceni kar pa rabis na kakih 15tisoc na husi menjat

Dosti bolsa izbira. Je sigurno ktm lc4 za isti denar ki se bo majn kvaru šel bolse od huse meu veliko vec navora in še piu majn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem. Potem letos raje počakam, pa si drugo leto naberem več denarja da si kupim KTM 450 EXC SM. 

Čeprav me 2t bolj privlačijo. Škoda k ni kakega 250 2t

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KTM exc 450 zna bit problem zarat mejhne kilaže  :? ?

Sej ma v prometni lih ena 3kW napisane :D Tko, kot moja kosilnca haha

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7594124 kaj pa tole? Ni 125, je pa Husqvarna. EXC imaš na a.netu 450 SM, cena je 4200, vendar če te zanima se bo že zrihtal kkšn večji popust. :)

SXV kategorija odpade, ker so za ta denar vse sfukane. XTX 660 je pač lenoba z enim cilindrom. Sej je varčn, sej je vse...sam je pač to ekonomičn moped za po mestu.

Ostane ti še Suzukijev DRZ 400 (srečno pri iskanju, ker jih ni nič, so pa menda eden najpopularnejših mopedov v SM svetu, res ne vem zakaj!)

EXC 250 2 taktn boš težko dobil, ker so redki za znorit. :D Maš ful težke kriterije, vendar bi spravil vse skupaj pod 3.000€, če si boš vzel čas.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale motor, ki si ga predlagal budacki niti ni tolk slab na prvo oko. Mogoče si pa bom vzel čas in šel pogledat. 

Mogoče bom poslušal nasvete kolegov, ki pravijo naj si kupim najprej 4t za začetek in če me bo želja po 2t še gnala si bom pač omislil 2t 250+.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale motor, ki si ga predlagal budacki niti ni tolk slab na prvo oko. Mogoče si pa bom vzel čas in šel pogledat. 

Mogoče bom poslušal nasvete kolegov, ki pravijo naj si kupim najprej 4t za začetek in če me bo želja po 2t še gnala si bom pač omislil 2t 250+.

Bodi previden, ker se že kar nekaj časa prodaja. :) Vzami s seboj koga, ki pozna te 4 taktne mašine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta husqvarna se prodaja ze kako leto sigurno sam jo ma neki casa gor pol je par mescou ni pol pa jo da spet gor z novimi slikami

Ta husqvarna se prodaja ze kako leto sigurno sam jo ma neki casa gor pol je par mescou ni pol pa jo da spet gor z novimi slikami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!