Skoči na vsebino

Husqvarna SM 125 S


apriliabiker

Priporočene objave

hmm.. nisem ziher ce se mi sploh splaca drugo leto ko naredim izpit za a1 sploh kupit kaki 2t ktm exc 125.. za odpiranje masine pa nocem riskirat... :/

Ti pa jaz povem da nimajo in sem 100% lahko ti p odredijo izredni tehnični in ti tam zmerijo moč vendar je dinamov za  motorje v celi sloveniji samo ene par in še to večinoma v privat lasti.  

 

Niti ne vem zakaj bi ti šel dokazvat da ma motor več kot 11 kilovatov kazen boš dobil če bo šel kje čez omejitev to je pa tud vse

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa jaz povem da nimajo in sem 100% lahko ti p odredijo izredni tehnični in ti tam zmerijo moč vendar je dinamov za  motorje v celi sloveniji samo ene par in še to večinoma v privat lasti.  

 

Niti ne vem zakaj bi ti šel dokazvat da ma motor več kot 11 kilovatov kazen boš dobil če bo šel kje čez omejitev to je pa tud vse

Hvala za odgovor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi od kšnega zaribanega motorja. Tle se prodaje par Cagiv Mito po komadih, kupi od njih. ;) če bo šlo čez pesto bo kul :) Širina je pa itq taprava.

Rabil bi za husqvarno wre125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ima kdo kako športno krivino za prodat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jst mam en problem in me zanima če bi znal kdo pomagat. Mam Husqvarno sm125s 2010 in mi je šla ojnica. Zdej razdiram doma in bi (zdej ker sm glih pri delu) motor se mal odpru. Prejšnji lastnik je že tovarniško odpru mašino, sam nevem če je tut fergazer kej večji. Če ni bi kupu zdej večji fergazer, ampak ne najdem nobene spletne strani kjer bi to najdu. Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jz mam eno vprašanje. Namreč kupujem huso 125 sm.. zanima me sledeče.. koliko je kej stroškov z motorjem.. koliko približno kuri na 100 in kako je kej z odprtjem motorja..??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Jz mam eno vprašanje. Namreč kupujem huso 125 sm.. zanima me sledeče.. koliko je kej stroškov z motorjem.. koliko približno kuri na 100 in kako je kej z odprtjem motorja..??

Vse to in še več imaš napisano na prejšnjih straneh prav te teme :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozna kdo mogoče ta motor in ve kaj se je z njim dogajalo? Mislite, da se ga splača kupit glede na to, da ima za sabo že kar nekaj let in kilometrov?

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=9582215&show=1

 

Kaj pa si mislite o tem?

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=9648567&show=1

 

 

Hvala  :)

 

Tale 2011 je tko tko. Mislim, da jo je edn iz foruma prodajal. Podrsane vilce so mi najprej padle v oči. Sam nism 100% da je to lih ta motor. Če je stvar na temu...potem stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale 2011 je tko tko. Mislim, da jo je edn iz foruma prodajal. Podrsane vilce so mi najprej padle v oči. Sam nism 100% da je to lih ta motor. Če je stvar na temu...potem stran.

Aha potem se ga ne splača kupt?

Kaj pa letnik 2007? A so karakteristike kot je poraba, vzdržljivost itd. kaj drugačne na tako starih modelih kot na novih?

Hvala za odgovor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha potem se ga ne splača kupt?

Kaj pa letnik 2007? A so karakteristike kot je poraba, vzdržljivost itd. kaj drugačne na tako starih modelih kot na novih?

Hvala za odgovor :)

Nisem 100% prepričan, da gre točno za tale motor. Vendar tudi na tistemu ni delal števec in tudi na tistemu je bil menjan prednji blatnik. Tako da enostavno preveri. Za pravo ceno se splača vsak motor kupit.

Tole je letnik 2007, ni pa 2007 model. Model je starejši, tam 2004-2005. Razlike so. Nisem nikoli vozil, tako da ti ne morem pomagat v tej smeri. 06/07 ko je prišel nov model...strup na kolesih. Vse super.

Poraba je pač taka kot je. Ne pričakuj 3 litra, ker jih ne boš dosegel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem 100% prepričan, da gre točno za tale motor. Vendar tudi na tistemu ni delal števec in tudi na tistemu je bil menjan prednji blatnik. Tako da enostavno preveri. Za pravo ceno se splača vsak motor kupit.

Tole je letnik 2007, ni pa 2007 model. Model je starejši, tam 2004-2005. Razlike so. Nisem nikoli vozil, tako da ti ne morem pomagat v tej smeri. 06/07 ko je prišel nov model...strup na kolesih. Vse super.

Poraba je pač taka kot je. Ne pričakuj 3 litra, ker jih ne boš dosegel.

Na koliko pa bi ocenil motor v takem stanju?

 

Ja drugače je 2005 ja. Ma pa saj nekih drastičnih razlik verjetno ne more bit ali pač?

O novem modelu sem pa res že prebral veliko dobrega v tej temi :), glede porabe se pa zavedam da ni ravno ekonomičen motor ;).

Popravljeno . Popravil B3N3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi tisti brez števca ni letnik 2011, ker ima izpušni ventil še na elektro motor. Od 2010 imajo mehansko krmilljenega.

.....vsaj zdi se mi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi tisti brez števca ni letnik 2011, ker ima izpušni ventil še na elektro motor. Od 2010 imajo mehansko krmilljenega.

.....vsaj zdi se mi :)

Ja pomoje da je 2007/2008 kar pa sedaj ni več relevantno saj je ni več na avto.netu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista 2011 je bila starejši model, prvič registrirana 2011.  Vrednost? 30-40% manj od normalne cene. Števec je slabih 400€. :)


Razlika med 05 in naslednjo generacijo je. Vse podrobnosti sigurno najdeš na googlu, ker sam ne poznam vseh. Kot že rečeno, ne poznam 05 generacije, ker je nisem nikoli vozil. Ne more bit slab motor, sam ceno bi treba mal prilagodit. Meni osebno ta barvna kombinacija nikakor ne paše. S tem, da so plastike barvane. Če te to ne moti, ni problema (mene to nikoli na SMih in crossih ni motilo, na cestaku je pa že mal druga stvar).

Skratka...če jo da za okroglega jurja in če je res narejena ta generalka, ki je omenjenja in res pri tistih kilometrih pri katerih je napisano...je kar soliden nakup. Ampak to je spet vse na pamet, ker motorja nisem videl, nisem vozil in ne vem nič o njegovi zgodovini. Za jurja se sigurno splača. :D ( pa za razliko kupi novejše plastike pa jih nekak pripasaj gor, sej niso drage)

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tista ki nedela stevec in ima podrsane vilce in drug blatnik je točno ta za katero govori budacki saj je bila moja. ;)

motor je menjal ze par lastnikov kolko vem in jo je od mene kupil nek preprodajalec in je sigurno 5 lastnik.

zna bit da je tudi sprednja maska pokitana ker je bila pocena.

Tisti motor je bil letnik 2008 in je biu kupljen nov leta 2011. 

Jaz sem jo prodal 2leti nazaj za 1200-1300€ sepravi letos nemore bit vredna 500€ vec. 

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!