Skoči na vsebino

Honda X 11


justaboy

Priporočene objave

  • 7 mesecev pozneje...
Mislim da je X11 neslavno propadla in da je ne delajo več. Škoda bil je zabaven motor.

ehhh bla,bla,bla, .... :twisted:

Heh fantje poglejte jebene barve pa cene za 2003 na nemški Hondini stra¨ni!

X11 IS STILL ALIVE!

Zoolo The Horrible! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gigantischer Schub (113 Nm/ 7000 min-1) aus 136 PS. Ultramodernes Design, ausgeklügelte Aerodynamik. Die computergesteuerte Kraftstoffeinspritzung PGM-FI ermöglicht eine homogene Leistungsabgabe des Triebwerks. Dank zweier geregelter 3-Wege-Katalysatoren erzielt die Honda X-11 die günstigsten Abgaswerte in dieser Hubraumklasse. Der verwindungssteife Aluminium-Doppelrohrrahmen mit zentraler Schwingenaufnahme sorgt für ein perfektes Kurvengefühl, einfaches Handling und beste Fahrstabilität. Das bewährte Honda Dual-CBS-Bremssystem ermöglicht optimale Kontrolle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daten Preis: EUR 10.290,00*

* Unverbindliche Preisempfehlung der Honda Motor Europe (North) GmbH inkl. 16% MwSt.

Motor

Bauart Flüssigkeitsgekühlter Vierzylinder-Viertakt-Reihenmotor mit geregeltem Katalysator

Bohrung x Hub in mm / Hubraum in cm3 79 x 58 / 1137

Verdichtung 11,0 : 1

Gemischaufbereitung PGMFI Einspritzung

Max. Leistung, kW (PS) bei 1/min gemessen nach 95/1/EC 100 (136) / 9000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Zoolo: nore gobe?

Je*** nore gobe, če so mi pa najtabolši motor pokopal, pa da pokažem da še dela in da ma barve pa detajle pa ceno pa ....

Ehh grem po kavo pa na en čajček!

Kott sem reku X!! is ALIVE!

Zoolo The Horrible! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Zoolo: nore gobe?

Je*** nore gobe, če so mi pa najtabolši motor pokopal, pa da pokažem da še dela in da ma barve pa detajle pa ceno pa ....

Ehh grem po kavo pa na en čajček!

Kott sem reku X!! is ALIVE!

Zoolo The Horrible! :evil:

Ej stari, se popolnoma strinjam, legenda še živi. Meni je ta zver , kako bi reku Grrrrrrr. Gor sm že sedu peljal pa na žalost ne.

Res da mnogi pravijo da ni kaj dobro vozna a ko te jeb.. je pa boljša ko Cindy Croford pri 20tih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je X11 neslavno propadla in da je ne delajo več. Škoda bil je zabaven motor.

ehhh bla,bla,bla, .... :twisted:

Heh fantje poglejte jebene barve pa cene za 2003 na nemški Hondini stra¨ni!

X11 IS STILL ALIVE!

Zoolo The Horrible! :evil:

Tako sem prebral v angleški reviji Ride. Da jo še delajo je dobra novica, saj sem motor vozil in mi je bil všeč. Takrat sem testiral tri motorje, x11, XX in pa Varaderota. V glavnem zaradi kufrov je zmagal Varadero. Z srcem sem pa bil pri X11. Zanimivo je da tisti spoiler nad števci kar odbije veter in je vožnja do 140-160km/h kar ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Hmm, ... OK motor, k' mi nekak ne gre iz glave.

Zanima me a je kdo vozu to zadevo, kako se obnaša, položaj, velikost samega motorja (dimenzijsko po podatkih je praktično istih dimenzij kot Bulldog, predvsem kaj dimenzijsko pomeni za nekoga ki ima 2m višine), .... hmm zanimiva zadeva, sploh če se upošteva napovedana prenova XXe za 2004.

cb1100sf_09_2001_l.jpg

cb1100sf_10_2001_l.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, a to se ze prodaja???

Že 2 let. Žal je bila na forumu že tudi ena smrtna žrtev s takim motorjem :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, a to se ze prodaja???

Že 2 let. Žal je bila na forumu že tudi ena smrtna žrtev s takim motorjem :(

Dobr, z drugimi motorji tudi, kle ni kej, ampak stvar je hudo lepa....

pa se tudi pri nas dobi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, a to se ze prodaja???

Že 2 let. Žal je bila na forumu že tudi ena smrtna žrtev s takim motorjem :(

Dobr, z drugimi motorji tudi, kle ni kej, ampak stvar je hudo lepa....

pa se tudi pri nas dobi?

Hmm na žalost so v ASu taka tesla da pravijo celo potencialnim kupcem, da se motor sploh ne proizvaja več!

V Nemčiji je cenaq novega od 9100 EUR navzgor.

Sploh me pa ne gane kaj bojo naši prodajali in kaj ne, ... Enostavno po prvam maju 2004 grem in ga kupim kjer bo najceneje (tako kot okoli leta 92/93 avtomobili kupljeni na Danskem prepeljani preko Hrvaške).

No ja najprej se mora izkazat da je Bike dost velik zame, pol bomo pa sive celice aktivirali kje v združeni Evropi bomo kupili beštijo.

Sicer se dobi tudi kar nekja rabljenih v Nemčiji letnik 2000 že za 7000 EUR po fotki sodeč kar solidno ohranjen.

P.S.: Sym kdo to? :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!