Skoči na vsebino

Honda X 11


justaboy

Priporočene objave

Stari, a to se ze prodaja???

Že 2 let. Žal je bila na forumu že tudi ena smrtna žrtev s takim motorjem :(

Lepo sta tole strokovno povzela..

Ja tvoja izjava je tud zlo strokovna :lol: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mojega koraka oz. stopinje na vaš (vsem ljubiteljem X11) žulj. Od spredaj zadeva zgleda kot nosorog :blink: , plug cestnega podjetja <_< - sama moč in navor nista tako strašnam, nekateri so te stvari obvladali že 1984, je pa res, da je motor kar dobro vozen glede na težo. O tem če so ga pokopali - pri Hondi namreč - Hornet 900 in CB 1300...... :blink: (za manj denarja).

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, ... OK motor, k' mi nekak ne gre iz glave.

Zanima me a je kdo vozu to zadevo, kako se obnaša, položaj, velikost samega motorja (dimenzijsko po podatkih je praktično istih dimenzij kot Bulldog, predvsem kaj dimenzijsko pomeni za nekoga ki ima 2m višine), .... hmm zanimiva zadeva, sploh če se upošteva napovedana prenova XXe za 2004.

Kakšna tri leta nazaj sem se jo sposodil pri Asu.

Me je navdušila, kupil je pa nisem zaradi tega ker grem vsako leto na kakšno daljšo furo, pa se mi zdi, da trije kufri ravno niso za njo. Pa tudi vetrna zaščita je bolj tako. Tja do 160 km/h niti ne opaziš da si na nakedu, saj spojlerji(števci) presenetljivo delajo dobro.

Pospeški brutalni,

malce težek,

bremze meni super(CBS).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A kdo pozna koga ki to v sloveniji tudi ima... Jaz razmisljam o uvozu rabljenega pa bi ga raje prej v Slo. videl preden se v nemcijo odpeljem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pozna koga ki to v sloveniji tudi ima... Jaz razmisljam o uvozu rabljenega pa bi ga raje prej v Slo. videl preden se v nemcijo odpeljem...

Ej stari moj da te razveselim, ... baje, ... tako se govori, naj bi bila v Sloveniji še ena v voznem stanju od treh prodanih.

No ja če jo najdeš povej, ... bi šu pogledat to čudo v živo, ker imam iste dvome kot ti.

G Luck!

P.S.: Za 2004 naj bi bil v pripravi naslednik X11, ... ki naj bi bil naked z VTR SP2 mašino! Od tu tudi verjetno odgovor, zakaj so nekatere države že umaknile model iz seznama modelov?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pozna koga ki to v sloveniji tudi ima... Jaz razmisljam o uvozu rabljenega pa bi ga raje prej v Slo. videl preden se v nemcijo odpeljem...

Ej stari moj da te razveselim, ... baje, ... tako se govori, naj bi bila v Sloveniji še ena v voznem stanju od treh prodanih.

No ja če jo najdeš povej, ... bi šu pogledat to čudo v živo, ker imam iste dvome kot ti.

G Luck!

P.S.: Za 2004 naj bi bil v pripravi naslednik X11, ... ki naj bi bil naked z VTR SP2 mašino! Od tu tudi verjetno odgovor, zakaj so nekatere države že umaknile model iz seznama modelov?!

To je sicer lepo, ampak kdo garantira, da bo tako lep, kot je X11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noben in najverjetneje ne bo!

Heh celo japoncem se tak motor ne posreči vsako sezono, mogoče vsakih 10-15 let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Yo, čestitke novemu lastniku legendarne mrcine!

Na "mio" zadovoljnih kilometrov brez kušvanja matere zemljice!

Z.t.H.! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

X11 je res lep vendar se mi zdi model 919, ki je na hondini uradni spletni strani, še lepši.

http://powersports.honda.com/motorcycles/s...ModelId=CB900F3

Ali se ta model v europi ne dobi?

Ammm A ti ime HORNET 900 kaj pove!? :wacko:

Hmmm meni ne , mogoče komu drugemu, mogoče se pa kaj najde na strani honde npr. honda.de, morda na strani našega "zastopnika" (no ja oni bolj zastopajo sebe kot Hondo ampak to je že druga debata! :hmm:

In nenazadnje zakaj smetiš z nepotrebnimi vprašanji okoli Hornete v temi namenjeni X11?! :xx:

Zoolo the Horrible! :kva1:

P.S.: Iz odgovora je verjetno razvidno, da se tega modela v Evropi NE dobi! (919 that is! Sicer pa zakaj bi kdo hotel motor s števcem v miljah!? :hmm: ) :blink: :P :D :? :blink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ammm A ti ime HORNET 900 kaj pove!? :wacko:

Hmmm meni ne , mogoče komu drugemu, mogoče se pa kaj najde na strani honde npr. honda.de, morda na strani našega "zastopnika" (no ja oni bolj zastopajo sebe kot Hondo ampak to je že druga debata! :hmm:

In nenazadnje zakaj smetiš z nepotrebnimi vprašanji okoli Hornete v temi namenjeni X11?! :xx:

Zoolo the Horrible! :kva1:

P.S.: Iz odgovora je verjetno razvidno, da se tega modela v Evropi NE dobi! (919 that is! Sicer pa zakaj bi kdo hotel motor s števcem v miljah!? :hmm: ) :blink:  :P  :D  :?  :blink:  :lol:

Potem sem imel prav - meni je bila takoj na pogled tipicna Hornet-ka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav X 11 sem imel sposojeno ene tri leta nazaj. Odličen motor, zelo lahkoten za vozit, gre nekje do 250 na uro. Če bi jo imel bi si takoj naredil engine guarde in dodal manjše prednje steklo. Meni je bil motor kar se tiče vožnje same super, edino oblika mi ni bila preveč všeč, pa cena seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Evo da obudim to temo :)

Namreč zagledal sem se v ta motor,..v nemčiji so rabljene zelo zelo poceni :OK:

Motor se mi zdi zlo dobr,...preverjen agregat,dobre vozne lastnosti,....no ja teža glih ni majhna ampak za mojih 191cm in 85kg ni prevelika :D :D ...za povrh vsega je pa še zlo lep :OK: ....jz bi mu dal še izpušni sistem 4 v 1 gor in motor bi bil bomba!! :kva2:

Ne vem no tisti,ki ste jo vozil pravte,da ni slaba....to da jo pa ne delajo več me pa tud ne moti.

A pol pr nas je kakšna ali ne??

V nemčiji sem gledal recimo,....l.99 prevoženih 13.800km, 1.lastnik za 4.400 EUR :) ....tko da resno razmišljam za drugo leto,da bi si neki takega omislil....no ja druga varijanta je pa Bandit 1200,.....sam da Bandit nima 0-100km/h sam 2,8s.....pa od 0-200km/h 9s kt jih ma ta Honda :yea1:

lp cagiva B)

no pa še ena slikca lepe X11 :OK:

post-1406-1113082813_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

X-11 je definitivno zelo huda zadeva.

Takorekoč slečena CBR 1100 XX tako, da ima ornk pedigre.

In glede na to, da ima alu okvir mislim, da je veliko bolj stabilna v ovinkih in mirna za vozit kot Bandit, ki ima cevni okvir iz poznih 80-tih.

Drugače se pa pri Šternu v Kranju pozanimaj kako je kaj stem motorjem, ker koliko je meni znano ga je on imel nekaj časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

X-11 je definitivno zelo huda zadeva.

Takorekoč slečena CBR 1100 XX tako, da ima ornk pedigre.

No ja - ker nisem hotel jeb s papirji, sem tocno to tudi sam naredil :) (galerija motociklov forumasev)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

No, jo ima kdo? Je vzmetenje isti jelly suspension kot pri XX-i (hja, kaj sploh sprašujem, verjetno je še slabše...pa vseeno).

Je že kdo sprobaval kakšne wilbers kite progresivnih vzmeti ipd?

Kakšna je kaj "ground clearance"? Kako se obnaša v hujših nagibih...hitro pošmirgla po tleh?

Za koliko km zadostuje tank bencina, kakšen je sedež in pozicija za daljše ture (voznik, sovoznik)?

Veliko vprašanj, ker v celi temi ni drugega kot kako izgleda :fredy:

Hvala morebitnim lastnikom, ki (ne)bodo odgovorili. :beer1:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, to boš pa težko našel kakšnega lastnika X11. Je na žalost zelo malo teh motorjev na naših cestah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, to boš pa težko našel kakšnega lastnika X11. Je na žalost zelo malo teh motorjev na naših cestah.

Vidim :)

Očitno res ni nikogar tu z X11

(ne na žalost, na srečo) :whistle:

Popravljeno . Popravil MarduK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko muskulatorni motor s presenetljivo okretnostjo, ki pa daje občutek polnosti med nogami. Pri tem motorju pa res lahko rečeš, da imaš med nogami mrcino. In to poslušno mrcino, ki iz pridušenega renčanja zvezno a hitro polno zarjove in zavidljivo pospeši. Dobro stotnijo in pol kilometrov dolg izlet pušča prijetne občutke. Je pa to definitivno motor, ki ne prenese nobenih sranj v obliki raznih dodatnih vetrovranskih stekel, saj je najčistokrvnejši naked tako po obliki kot značaju. Prijetno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV bi lahko malo primerjal tvojega zrx-a in X11

Po kakšnem kilometru več bom to definitivno naredil. Za sedaj pa le, da sta oba fletna mišičnjaka.

Tudi mene pa zelo zanima primerjava na kakšnih zaprtih ovinkih Dolomitskega tipa. Verjetno spomladi.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!