Skoči na vsebino

Opcije prevoza ali vleke motorja (prikolice, kombi..)


alexb

Priporočene objave

ja seveda....me prav zanima kako bi sam porinil kakšnega V-maxa ali GTR-ja, ali GT-ja po plohu...i tako 5-6 puta dnevno...

malo je treba gledati tudi marketinško.....kako bi zgledalo da ti domov pripeljejo makino za 20.000 eur, pol ti jo pa nekdo po plohu spušča dol....osebno ne bi pomagal....če ga zvrne-novega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ga tut sam lahko gor po plohu zapelješ, nasloniš na steno kombija in prigurtnaš. Simpl k pasulj.

in to traja 10 minutclosedeyes.gif

pa da vsak dan enih 5 mopedov po plohu tiščiš pa gurtnaštrance_27_notworthy.gif

al pa da investirap pa vse opraviš v 3 minutah....

pa si pol zračunaj koliko časa pridobis v enem letu......

čas je denar in vsaka sekunda stane danes €.......

tako da......

yes.gif

kontra je lahko samo cenayes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čas je denar in vsaka sekunda stane danes €.......

tako da......

kontra je lahko samo cena

In dejstvo, da ga moraš še vedno gurtnat :(

Če poznaš izdelovalca mu priporoči, da naredi lock, ki ne bo potreboval gurten. Potem bo stvar dejansko zanimiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minut pa 20 dni.....

pa 12 mesecev pa da stvar deluje najmanj 15 let.....

etc.......

kakorkoli, pač po tvoji izračunih se ne splača

povem pa ti lahko koliko jih je bilo prodanih pri sosedih.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni problem v 7. minutah.....problem je , ker morata biti DVA za razkladanje in nakladanje....in če pelješ kakšno težko "kravo" k kašnemu kupcu, mora iti še nekdo zraven, razen če se zanašaš na "roko" lastnika (zase vem, da se ga ne bi tudi dotaknil ne, dokler ne bi bil razložen)....in ko sešteješ vse te minute, lahko prideš kar na veliko cifro na koncu dneva. Da ne govorimo o možnosti poškodb motorja med prevozom ali razkladanjem. Kolikor vidim, v kombiju ni ravno veliko placa za manever.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa čakam že cel dan da bi zvedel ceno te zadeve pa nič..

aja..černe je razvozu maljon mopedov v navadnem kombiju :P

je bolš met plac še za en moped kot pa da maš tale lift notr..

Popravljeno . Popravil biker77
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je za trgovce da na fensi način dostavijo moped.

Za prevoz na pisto je pa brezveze. Zasede preveč placa, samo 1 moped spraviš v kombi pa verjetno ni poceni.

Drugače pa sam komot naložim moped v kombi. Dva ploha našraufam na podn od kombija, ju sešraufam s ploščico, se zapeljem gor in privežem. Sploh so fajn tiste gurtne za čez balanco, je ena povsem dosti za cel motor pa še nikjer se moped ne tišči ob steno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda....me prav zanima kako bi sam porinil kakšnega V-maxa ali GTR-ja, ali GT-ja po plohu...i tako 5-6 puta dnevno...

malo je treba gledati tudi marketinško.....kako bi zgledalo da ti domov pripeljejo makino za 20.000 eur, pol ti jo pa nekdo po plohu spušča dol....osebno ne bi pomagal....če ga zvrne-novega.

V max se da tišat po plohu v kombi, prevejeno, res pa je da ni glih sexi :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je unikat izdelek po meri kombija in motorja ?

Al je to že z motorjem s slike vključenim v ceno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

En motor ni problem peljat na navadni prikolici.Prednje kolo v prednji vogal postaviš na štender vseno kateri bolje je sredinski ni pa nujno lahko tudi na stransko tačko in dobro z gurtnami privežeš.Če je prikolica bolj kratka daš spodaj bosanko in zadnjo stranico privežeš tako,da so vidne luči od prikolice! Sam sem že velikokrat tako peljal brez problema samo moraš res dobro privezat še predvsem prednje kolo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

rabim za izposojo prikolico za prevoz motorja

datum 9,10,11.maj 2011,rabim za 1 dan točen datum sporočim 9.5

in pa 14.5.2011 za celi dan

po možnosti ljubljana-z okolico

če ima kdo ali pozna koga naj pokliče 040 266 666 uroš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabim za izposojo prikolico za prevoz motorja

datum 9,10,11.maj 2011,rabim za 1 dan točen datum sporočim 9.5

in pa 14.5.2011 za celi dan

po možnosti ljubljana-z okolico

če ima kdo ali pozna koga naj pokliče 040 266 666 uroš

Če ne boš drugje dobil, povprašaj moto trgovine. Tam sem jo jaz dobil, ko sem jo potreboval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

ko sem šla po motor v Italijo sem si jo sposodila pri Španu, 25 eur za do 24 ur. Prikolica je v odličnem stanju, ni kakšen zjahan jajc. Se mi zdi, da se tam s tem ukvarja nek g. Primož, poglej mal na njihovo spletno stran ali napiši v google izposoja prikolic. Se mi zdi, da imajo stvar na avto.netu. Ne dam roke v ogenj, ampak če me spomin ne vara, je od g. Primoža telefon 041 748 000, če te ni strah, da boš fouš poklicu, probi hehe.

Upam, da ni tole nenamerna reklama. Z dotičnim biznisom nisem v nikaršni povezavi.

LP, Strela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ojla vsem:)...

...men se pa tole zdi zanimivo...majo hude rešitve za prevoz in fixiranje motorjev!

Kar se pa mene tiče pa ploh res ni glih najbolj elegantna rešitev pa še varno ni najbolj, sploh na mokrem...ker pomoje so rampe (če jih sploh prodajajo po en kos?) ful pocen...ene 100€ bi dal za tako.

LP,

Spidy

post-32712-0-41069500-1304587197_thumb.jpg

post-32712-0-31206500-1304587212_thumb.jpg

post-32712-0-30932300-1304587231_thumb.jpg

post-32712-0-44904600-1304587248_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ker pomoje so rampe (če jih sploh prodajajo po en kos?) ful pocen...ene 100€ bi dal za tako.

LP,

Spidy

Prodajajo. Razliko do ene 100€ lahko nakažeš meni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za danes 9.5.2011 nujno rabim za izposojo prikolico

če kdo ima ali ve za koga da jo posodi

prosim naj pokliče 040 266 666

zaželjeno okolica ljubljane

hvala

Popravljeno . Popravil SLEPEC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Posojam prikolico za en ali dva motorja znamke TPV(lahki priklopnik do750Kg).Štartnina(en dan) 20€ vsak naslednji dan + 10€. Prikolica je nova za eventuelne poškodbe ali odtujitev prevzame stroške najemnik, imeti moraš svojo tretjo tablico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!