Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000


miki

Priporočene objave

Zato so pa iznašli xenon sijalke ;)

 

Drgač pa zgleda orng vesolski barabin...pomojem bo kr super, če pustijo agregat nespremenjen, ker od ninje mašina, bo samo dvignila ceno.

 

KOmaj čakam, da mi enega prinese božiček :) Spet bomo šraufali :))

mislim, da ni isti, vsaj kar je na slikah videti je drugačen.

smerokazi so fail

misliš oblikovno? So pa vsaj dobro vidni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da ni isti, vsaj kar je na slikah videti je drugačen.

misliš oblikovno? So pa vsaj dobro vidni.

ma po moje bo isti agregat kot je pr sx, samo drug management, da bo kakšen konjiček več. če bi bil agregat od ninje bi bila tudi cena od ninje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma po moje bo isti agregat kot je pr sx, samo drug management, da bo kakšen konjiček več. če bi bil agregat od ninje bi bila tudi cena od ninje.

po obliki sodeč ni isti kot ma sx. Le ta ima 2011 in 2014 isti agregat, prav tako ima nagec 2010-2014 isti.

Mislim in vsaj kar pišejo je osnova ista kot od zx10r, s tem da bo manj konjev in več uporabnosti spodaj (beri manj dirkalen)

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozicija smerokazov je hecna, oblikovno pa so mi ok :) (mam enake)

js tut :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kukr koli, važno, da bo lepši kot na tistih skicah, ker tisto res ni blo za nikamor, tale movie pa tudi nevem če prikazuje dejansko stanje končnega modela... ni pa švof, moram rečt, da je maska veliko lepša kot pri zdejšnem modelu. Mal spominja na streetfightersko masko...v izpopolnjeni obliki...če bodo uporabljene leče, bo svetilnost super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da mu manjka oklep :unsure:

Ne vem, mene ti Kawasikijevi nakedi, že od z 750 naprej, ne pritegnejo...prednja maska, nizke luči...od spredaj izgleda kot skuter, ni ne potovalnik ne superšportnik. Saj ne, da ni dober motor, ampak vsake oči imajo svojega malarja.

Glas mi je všeč, od zadaj izgleda dobro, tudi od strani, če bi zakril prednji del... nad dvema izpuhoma nisem preveč navdušen, ker je eden marsikdaj odveč.

Verjamem, da marsikoga taka oblika privlači, ker atraktivna vsekakor je, sam ga pa ne bi imel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da mu manjka oklep :unsure:

Ne vem, mene ti Kawasikijevi nakedi, že od z 750 naprej, ne pritegnejo...prednja maska, nizke luči...od spredaj izgleda kot skuter, ni ne potovalnik ne superšportnik. Saj ne, da ni dober motor, ampak vsake oči imajo svojega malarja.

Glas mi je všeč, od zadaj izgleda dobro, tudi od strani, če bi zakril prednji del... nad dvema izpuhoma nisem preveč navdušen, ker je eden marsikdaj odveč.

Verjamem, da marsikoga taka oblika privlači, ker atraktivna vsekakor je, sam ga pa ne bi imel.

 

Manjka oklep?

 

To je naked bike, kar pomeni, da je slečen....če maš rad oblečene stvari, pol glej Z1000SX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manjka oklep?

 

To je naked bike, kar pomeni, da je slečen....če maš rad oblečene stvari, pol glej Z1000SX

Z1000SX mi je lep, skladnih oblik,... nakedom pa, vsaj zame, ne pristoji preveč športna oblika.

Tako je le moje mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po obliki sodeč ni isti kot ma sx. Le ta ima 2011 in 2014 isti agregat, prav tako ima nagec 2010-2014 isti.

Mislim in vsaj kar pišejo je osnova ista kot od zx10r, s tem da bo manj konjev in več uporabnosti spodaj (beri manj dirkalen)

kolko sem gledal okvir, nihajko, motor (pokrovi,...) je vse enako (ali zelo podobno), kot do sedaj (Z1000). ostale vizuelne (praktične?) spremembe so mi všeč, še posebej špegli in rori (sam škoda, ko ne bo konkretnega zvoka). 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po obliki sodeč ni isti kot ma sx. Le ta ima 2011 in 2014 isti agregat, prav tako ima nagec 2010-2014 isti.

Mislim in vsaj kar pišejo je osnova ista kot od zx10r, s tem da bo manj konjev in več uporabnosti spodaj (beri manj dirkalen)

če bi dali mašino od ninđe, bi vsaj v slovenij takoj prišparali cca 500+€, saj ne bi blo davka nad 1000ccmjev. :kva2:

Popravljeno . Popravil siks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kukr koli, važno, da bo lepši kot na tistih skicah, ker tisto res ni blo za nikamor, tale movie pa tudi nevem če prikazuje dejansko stanje končnega modela... ni pa švof, moram rečt, da je maska veliko lepša kot pri zdejšnem modelu. Mal spominja na streetfightersko masko...v izpopolnjeni obliki...če bodo uporabljene leče, bo svetilnost super.

 

Meni je bil pa stari ful všeč.

 

2010-kawasaki-z1000-hr.jpg

 

Od novejšega samo zamenjajo posodico in npr. ogledala pa sprednje žaromete naredijo LED.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je bil pa stari ful všeč.

 

2010-kawasaki-z1000-hr.jpg

 

Od novejšega samo zamenjajo posodico in npr. ogledala pa sprednje žaromete naredijo LED.

men je že 4 leta všeč, pa še zdaj mi je. ful. :OK:

Popravljeno . Popravil siks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škrtarijo z slikamo!

 

trenutno mi je še vedno lepši zdejšni model do 2013...hmmm..se bomo že navadli :OK:

 

2014-kawasaki-z1000-teas.jpg

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škrtarijo z slikamo!

 

trenutno mi je še vedno lepši zdejšni model do 2013...hmmm..se bomo že navadli :OK:

 

2014-kawasaki-z1000-teas.jpg

lep je, nimaš kaj. no, tut prejšnji je še vedno lep.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo še tehnični podatki, zelo po pričakovanjih, še ene 6 krat ga popravijo, pa bojo počasi pristopicali za evropsko konkurenco (čeprav se mi zdi, da je pri litrskih nakedih še najbolj očitn prepad me japonsko in evropsko moto "mnetaliteto")

http://www.visordown.com/motorcycle-news-new-bikes/new-z1000-specifications-revealed/23906.html

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo še tehnični podatki, zelo po pričakovanjih, še ene 6 krat ga popravijo, pa bojo počasi pristopicali za evropsko konkurenco (čeprav se mi zdi, da je pri litrskih nakedih še najbolj očitn prepad me japonsko in evropsko moto "mnetaliteto")

http://www.visordown.com/motorcycle-news-new-bikes/new-z1000-specifications-revealed/23906.html

 

Glih v tem je čar tega motorja, da ni konkurenca Evropejcem, in naj tako tudi ostane, ker če se grejo evropski standard, se bo samo dvignila cena in zgledal bo grdo... ;)

 

Tako je pa nekaj posebnega :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih v tem je čar tega motorja, da ni konkurenca Evropejcem, in naj tako tudi ostane, ker če se grejo evropski standard, se bo samo dvignila cena in zgledal bo grdo... ;)

 

Tako je pa nekaj posebnega :OK:

Maš prav, nekaterim je všeč ker ni evropski in naj tak tudi ostane. Men osebno je všeč ker je zanesljiv- fun bike, za razliko od evropske konkurence, ki se gre večinoma vesoljsko tehnologijo s super high komponentami, ki jih na cesti ne moreš izkoristiti. Pa tut na servisih se mi ne da skozi viseti, z razliko od evropske konkurence.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SHOW must go ON!!

 

z1000abs-8.jpg

 

z1000abs-11.jpg

 

z1000abs-3.jpg

 

z1000abs-6.jpg

 

z1000abs-12.jpg

 

Armaturka se mi ne dopade, ampak za lepoto je treba potrpet, je za analogni kazalc čist preveč napredna oblika in premalo prostora na sprednjem delu. :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!