Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000


miki

Priporočene objave

Ima kdo na svojem Z-ju 1000 nov model montiran kak nosilec za kufer ali torbe. Rad bi videl kako izgleda oz kam pride pritrjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo na svojem Z-ju 1000 nov model montiran kak nosilec za kufer ali torbe. Rad bi videl kako izgleda oz kam pride pritrjeno.

tlele je vse, zraven pa imaš še v pdf navodila za montažo : http://www.givi.it/My-motorcycle/?ma=KAWASAKI&mo=Z-1000-10--11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala zelo uporabno, sam še za ceno morm povprašat kolk bi pšlo tole vse skupaj z kovčki.

Js ponavadi na ebayu kupujem, kjer je možno dobiti tudi do 50€ cenej kot pri nas...sicer pa razmisli koliko je nujno da imaš kufre pri strani (3 kufri in nosilci so cca 650€), kajti veliko ceneje te pridejo stranske torbe 150€ z distančniki, + zadnji kufer z nosilcem cca 250€. Preveri pa tudi kaj nudi SW-Motech, ki ima tudi dober sistem zadnjih torb in kufra.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kajti veliko ceneje te pridejo stranske torbe 150€ z distančniki

To je sicer res... ampak... tlačenje v torbe, vezanje in montiranje le teh, "premočljivost"... in končno izgled... sem uporabljal velike usnjene stranske torbe na čoperju in potem tekstilne na ER-6f... ugotovil, da to "ni to"... če malo več potuješ, hitro ugotoviš, da je tisti "klik" pa torba gre s tabo v sobo res "hvale vreden"... ravno tako pri pakiranju... odneseš v spalnico in nafilaš iz omare...

... in končno... če plačaš par tisočakov za motor (je itak luksuz)... se še par stotakov najde... sploh pa SX z givi kufri res elegantno zgleda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je sicer res... ampak... tlačenje v torbe, vezanje in montiranje le teh, "premočljivost"... in končno izgled... sem uporabljal velike usnjene stranske torbe na čoperju in potem tekstilne na ER-6f... ugotovil, da to "ni to"... če malo več potuješ, hitro ugotoviš, da je tisti "klik" pa torba gre s tabo v sobo res "hvale vreden"... ravno tako pri pakiranju... odneseš v spalnico in nafilaš iz omare...

... in končno... če plačaš par tisočakov za motor (je itak luksuz)... se še par stotakov najde... sploh pa SX z givi kufri res elegantno zgleda...

se strinjam, pa vendar, za ta denar sem nabavil raje dvojne torbe in sicer poltrde na klick givi tph 01 15 litrske, za krajša potovanja in pa klasične stranske 28-32litrov......pa še vedno mi je ostalo kup denarja. Lani sva celo pot do hvara skor po dežju vozila, pa se cune niso zmočile......jih pač daš v vrečko. Meni so kufri absolutno preveliki, poleg tega nanje ne moreš nič navezati (spalke in podobno).........

p.s. sicer pa je tle govora o Z1000, ki je bolj športen in po mojem s kufri niti ne zgleda dobro........sicer je pa odločitev na lastniku, predvsem pa na tem da razmisli kaj in koliko bo sploh rabil

post-18923-0-99136100-1328703737_thumb.jpg

post-18923-0-46011300-1328703754_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam, pa vendar, za ta denar sem nabavil raje dvojne torbe in sicer poltrde na klick givi tph 01 15 litrske, za krajša potovanja in pa klasične stranske 28-32litrov......pa še vedno mi je ostalo kup denarja. Lani sva celo pot do hvara skor po dežju vozila, pa se cune niso zmočile......jih pač daš v vrečko. Meni so kufri absolutno preveliki, poleg tega nanje ne moreš nič navezati (spalke in podobno).........

p.s. sicer pa je tle govora o Z1000, ki je bolj športen in po mojem s kufri niti ne zgleda dobro........sicer je pa odločitev na lastniku, predvsem pa na tem da razmisli kaj in koliko bo sploh rabil

Je res, da je bolj športen pa vseeno sem pripravljen, da za kakšno daljše potovanje zmontiram to kar imaš ti na svojem za čas potovanja. Ko pa se bom vozil sam pa bom pobral dol. Sem videl ko ima znanec na svojem BMW 1000 RR dva kufra pri strani in je celo sam delal nosilce. Tko da če na tak dirkalnik namontirajo kufre potem bodo šli lahko tudi na mojega. :)

Hvala za tako slikovit prikaz kako vse se da natovorit konjička.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res, da je bolj športen pa vseeno sem pripravljen, da za kakšno daljše potovanje zmontiram to kar imaš ti na svojem za čas potovanja. Ko pa se bom vozil sam pa bom pobral dol. Sem videl ko ima znanec na svojem BMW 1000 RR dva kufra pri strani in je celo sam delal nosilce. Tko da če na tak dirkalnik namontirajo kufre potem bodo šli lahko tudi na mojega. :)

Hvala za tako slikovit prikaz kako vse se da natovorit konjička.

Kar sem jaz videl givi ima samo mehke zadnje torbe za Zja, ni moč stranskih kufrov naročit(razen zadnji kovček)........drugače pa men se dopade tudi ta sistem od sv motech http://shop.sw-motec...&typid=55572551 Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar sem jaz videl givi ima samo mehke zadnje torbe za Zja, ni moč stranskih kufrov naročit(razen zadnji kovček)........drugače pa men se dopade tudi ta sistem od sv motech http://shop.sw-motec...&typid=55572551

Ja tudi to je ok. Sem mislil da Z in Z SX v osnovi zadnji del enaka in da gre enak nosilec gor ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tudi to je ok. Sem mislil da Z in Z SX v osnovi zadnji del enaka in da gre enak nosilec gor ?

absolutno ne, sta 2 popolnoma različna konca in kar kupuješ kupuj izrecno za Z1000 letnika 11 oz 12
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja o tem govorim. to je od sv-motech slike imate na linku zgoraj, diler je pa v sloveniji red2race.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja o tem govorim. to je od sv-motech slike imate na linku zgoraj, diler je pa v sloveniji red2race.

kako je mogoče da ima slovenski uvoznik nižje cene kot pa original? tam je 239 če sem prav videl, tu pa 199?? al pa sem se zakalkuliral... Za ta denar se mogoče najde tudi kaj drugega od stranskih športnih.... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je mogoče da ima slovenski uvoznik nižje cene kot pa original? tam je 239 če sem prav videl, tu pa 199?? al pa sem se zakalkuliral... Za ta denar se mogoče najde tudi kaj drugega od stranskih športnih.... :glare:

Če govoriš za stranske torbe maš pri Tcju distančnike za nekih 40€, potem torbe po izbiri od 80-120€, če pa gledaš kovček in nosilec so pa cene od 200-250, mal posrfaj po netu.

p.s. kupi tam kjer je cenej, razlike so možne, zaradi starejših zalog ali pa akcij

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če govoriš za stranske torbe maš pri Tcju distančnike za nekih 40€, potem torbe po izbiri od 80-120€, če pa gledaš kovček in nosilec so pa cene od 200-250, mal posrfaj po netu.

p.s. kupi tam kjer je cenej, razlike so možne, zaradi starejših zalog ali pa akcij

Torej je bla to ena dražjih verjant... definitivno torbe, kovčkov si na z-ju ne predstavlam...

hvala,lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kakšn problem sploh imate? 2x letno montiraš torbe in kufer in to je to, drgač pa se voziš brez. Vsaj jaz se, niti tank torbe ne uporabljam. Ampak za daljšo furo, sploh če imaš sopotnika-co pa rabiš nekaj dodatnega prostora, kamor boš spravil vsaj gate....in to lahko odpravijo stranske torbe, tank torba in po potrebi še zadnji kovček. Opreme je dovolj na tržišču, kombinacij pa tudi, da motor še vedno dobro izgleda ter da dodatna oprema ne vpliva na vožnjo. Za montažo nosilcev porabiš točno 5 minut, par vijakov pa je gor ali dol. Baddad ruzak je dober samo v primeru, če se voziš sam, pa še tu je moteč, ker te greje v hrbet, poleg tega ima motor višje težišče ....prav v ta namen je SW-motech razvil hiter pritrdilni sistem za stranske torbe za SS motorje, ker rabiš nekaj sekund da montiraš oziroma odmontiraš držalo torb (primer zx10r)...http://shop.sw-motec...Ninja/index.htm

Kaj si s tem pridobil? Ni potrebe po matranju z ruzakom, torbe lahko imaš več vrst od manj do več volumna, popolnoma so nemoteče za vožnjo. Teža je lepše razporejena na motorju.

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

Prodajam nosilec za tablico za Z1000 od letnika 2007 do 2010. Nosilec je narejen iz 2mm železa in ima možnost prilagajanje naklona. Poleg nosilca priložim še nosilec za odsevnik ( ki je obvezen ) in tudi lučko za tablico. Ves komplet prodam za 30€. Lahko pošljem po pošti na željo kupca. Za dodatne info, slike me kontaktirajte na pm.

LP, forfeitt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Eno vprašanje za lastnike novega Z-ja, Kje imate spravljeno prvo pomoč?

poskusi stisniti pod prvi sedež, vsaj jaz jo imam tam (kak povoj butni ven). Predvidevam, da ima z1000 enako prostora pod sedežem kot SX. Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje za lastnike novega Z-ja, Kje imate spravljeno prvo pomoč?

Kaj si kupu nov motor :)??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poskusi stisniti pod prvi sedež, vsaj jaz jo imam tam (kak povoj butni ven). Predvidevam, da ima z1000 enako prostora pod sedežem kot SX.

Pod prvi sedež bo pa verjetno šla. Sem sedaj prebral pravilnik na uradnem listu in nism nikjer zasledil, da mora biti paketek hitro dostopen.

@Hiperjack...tako je sm presedlal na Z1000 :) in zaenkrat zelo navdušen nad njim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Močnjejši brat.. važno da si na Z.ju ostal :), boš mel parkiranega tudi v koče..? bo spet kakšna skupna furca padla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!