Skoči na vsebino

Mariborsko pohorje, cesta čez hočko pohorje


_Nejkooo_

Priporočene objave

evo odpiram, novo temo o tej naši cesti na mariborsko pohorje, pri štajerskih motoristih verjetno dobro poznana, saj je praktično edina cesta v neposredni bližini maribora, kjer lahko naše motorčke brez problema spravimo na rob gume, kljub vsemu, pa hitrosti niso velike, saj so ovinki zelo zaprti, tudi pomoje najbolj primerni za supermoto...ni neka oh in sploh cesta, ampak žal je edina taka posejana z ovinki, pa me zanima kolk se vas kaj vozi tu gor...v nedeljo vas je bilo kar dosti...kdo od tukaj???...aja pa še to, v planu imam eno akcijo, da bi od bolnice naprej, tam ko sta dva lepa ovinka gor proti slivniškem pohorju, vendar tako šodrasta, da se morš skor ravno pelat čez njiju, zdaj v kratkem šli očistit, in bi vsake tolk cajta ko se spet šoder nabere, šli to spucat, ker da nekdo ki ne pozna ceste prleti z namenom polaganja, je hitro na tleh....tak da če je še kakšen interesent za to akcijo pucanja ceste, se lahko javi hehe...če ne bom pa sam to uredil v roku enega ali dveh tednov, bom šou z avtom gor in z metlo spucal to zadevo, kolk se bo le dalo...

ja pa tud za kako skupno furo se bi lahko kdaj zmenli...nas je ene par komadov ko se tu vozimo, tud na forumu, pa z veseljem vzamemo še kdaj kakšnega zraun, tud takšnega ki še ni bil, da vidi te naše pohorske strmine hehe...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo odpiram, novo temo o tej naši cesti na mariborsko pohorje, pri štajerskih motoristih verjetno dobro poznana, saj je praktično edina cesta v neposredni bližini maribora, kjer lahko naše motorčke brez problema spravimo na rob gume, kljub vsemu, pa hitrosti niso velike, saj so ovinki zelo zaprti, tudi pomoje najbolj primerni za supermoto...ni neka oh in sploh cesta, ampak žal je edina taka posejana z ovinki, pa me zanima kolk se vas kaj vozi tu gor...v nedeljo vas je bilo kar dosti...kdo od tukaj???...aja pa še to, v planu imam eno akcijo, da bi od bolnice naprej, tam ko sta dva lepa ovinka gor proti slivniškem pohorju, vendar tako šodrasta, da se morš skor ravno pelat čez njiju, zdaj v kratkem šli očistit, in bi vsake tolk cajta ko se spet šoder nabere, šli to spucat, ker da nekdo ki ne pozna ceste prleti z namenom polaganja, je hitro na tleh....tak da če je še kakšen interesent za to akcijo pucanja ceste, se lahko javi hehe...če ne bom pa sam to uredil v roku enega ali dveh tednov, bom šou z avtom gor in z metlo spucal to zadevo, kolk se bo le dalo...

ja pa tud za kako skupno furo se bi lahko kdaj zmenli...nas je ene par komadov ko se tu vozimo, tud na forumu, pa z veseljem vzamemo še kdaj kakšnega zraun, tud takšnega ki še ni bil, da vidi te naše pohorske strmine hehe...

lp

Junak, daj še napiši datume pa ure kdaj boste kje tam, da vas bojo lažje kasirali. :slap:

:OK: Super ideja za novo temo. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Junak, daj še napiši datume pa ure kdaj boste kje tam, da vas bojo lažje kasirali. :slap:

:OK: Super ideja za novo temo. :grim

težko da nas tam kasirajo, ker ni nikjer naselja, omejitev je 90, ovinki pa so tako zaprti da itak ne morš vozit več kot 90 čez njih, nekih strašnih ravnin pa tudi ni...tu pa tam se pojavijo policaji v zgornjem delu, ampak redko, ker tam ne morjo kaj dost kasirat, zaradi ceste ki sem že omenil kakšna je, pa tud nesreč ni tam neke dosti, ampak sej vemo za varnost se jim jebe, samo da so pare...na mariborsko pohorje pa jim ni neki fajn punkt za kasiranje, raje se postavijo spodaj v hočah ko je tista ravnina do hobby programa, pol takoj pa naselje...

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi jih pa kasirali, če opravljajo delo cestarjev? Jaz v tem ne vidim nič slabega, če nekdo poskrbi za večjo varnost na lastno pest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi jih pa kasirali, če opravljajo delo cestarjev? Jaz v tem ne vidim nič slabega, če nekdo poskrbi za večjo varnost na lastno pest.

tako je, mi bi poskrbeli, da ne bi slučajno kakšnega ko ne pozna ceste vrglo slučajno, pa tudi mi bi lahko lepše odpelali tiste ovinke...kot pa sem že reko, se tam ne dosega nekih velikih hitrosti, tak da za policaje ni tam ravno neki raj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe nejkotova omiljena cesta :)

Jaz itak pridem s teboj to pomest te ovinke :)

Drugače pa ja, fajn cesta, najbrž zato ker neke velike podobne izbire tu okrog ni (no razen rondo-šentilj in potem tja gor selnica ob muri, sladki vrh, tisti ovinki so tudi fajn :))

Škoda da so celo pot na Pohorje te obcestne ograje (te bi mogli ven nekak potrgat hehe), enkrat sem že z motorjem letel noter :) Na srečo brez poškodb, škode je bilo le za nekaj ličarije na plastikah in par nalepk, ker motor ni niti prav letel v ograjo pa niti po tleh ampak me je samo odneslo ven pa malo postrani podrsal, ni pa padel niti na tla :)

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe nejkotova omiljena cesta :)

Jaz itak pridem s teboj to pomest te ovinke :)

Drugače pa ja, fajn cesta, najbrž zato ker neke velike podobne izbire tu okrog ni (no razen rondo-šentilj in potem tja gor selnica ob muri, sladki vrh, tisti ovinki so tudi fajn :))

Škoda da so celo pot na Pohorje te obcestne ograje (te bi mogli ven nekak potrgat hehe), enkrat sem že z motorjem letel noter :) Na srečo brez poškodb, škode je bilo le za nekaj ličarije na plastikah in par nalepk, ker motor ni niti prav letel v ograjo pa niti po tleh ampak me je samo odneslo ven pa malo postrani podrsal, ni pa padel niti na tla :)

omiljena ali ne omiljena, najbližje je, to je to hehe...drugač pa te ograje se strinjam, bi blo treba ven potrgat al pa dvojne nardit, ker čeprav niso hitri ovinki in ni nekih hitrosti v ovinek, vseeno če te odnese ni fajn letet v tisto ograjo...no sej ti že veš haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težko da nas tam kasirajo, ker ni nikjer naselja, omejitev je 90, ovinki pa so tako zaprti da itak ne morš vozit več kot 90 čez njih, nekih strašnih ravnin pa tudi ni...tu pa tam se pojavijo policaji v zgornjem delu, ampak redko, ker tam ne morjo kaj dost kasirat, zaradi ceste ki sem že omenil kakšna je, pa tud nesreč ni tam neke dosti, ampak sej vemo za varnost se jim jebe, samo da so pare...na mariborsko pohorje pa jim ni neki fajn punkt za kasiranje, raje se postavijo spodaj v hočah ko je tista ravnina do hobby programa, pol takoj pa naselje...

Eh te pa tak vrei. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejko bi rad imel druge Kačje ride....................že straši z metlo :headbang: ...........Precej znana zgodba.......Komplimenti za izvirnost skratka....... :slap: :lol1: BTW Cesta na Duh na Ostrem vrhu je dosti boljša......... B)

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lani bil gori vsak dan, včasih tud 2x, letos pa še ne spljoh :)

je pa lepo da si me spomnil, pa jo mogoče kr danes gor vsekam :P

..za pucanje sploh ni blema, če bo čas se bomo vidli, drugače pa se jaz tud samo do bolnice odpeljem ker naprej so

že tak ko si sam reko vsi ovinki "pošodrani"

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejko bi rad imel druge Kačje ride....................že straši z metlo :headbang: ...........Precej znana zgodba.......Komplimenti za izvirnost skratka....... :slap: :lol1: BTW Cesta na Duh na Ostrem vrhu je dosti boljša......... B)

bo treba it pogledat ta Duh na Ostrem vrhu, še nismo vidli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejko bi rad imel druge Kačje ride....................že straši z metlo :headbang: ...........Precej znana zgodba.......Komplimenti za izvirnost skratka....... :slap: :lol1: BTW Cesta na Duh na Ostrem vrhu je dosti boljša......... B)

ne bi rad mel drugih kačjih rid, pač bi rad da ni šodra tam na cesti...nevem zakaj bi za to rabil izvirnost in kaj drugega...in ti kot sem ti že rekel, če nimaš kaj pametnega za pripomnit raje nehaj s svojimi nevmesnimi komentarji, ker nevem kaj je tu slabega da bi šli cesto spucat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bi rad mel drugih kačjih rid, pač bi rad da ni šodra tam na cesti...nevem zakaj bi za to rabil izvirnost in kaj drugega...in ti kot sem ti že rekel, če nimaš kaj pametnega za pripomnit raje nehaj s svojimi nevmesnimi komentarji, ker nevem kaj je tu slabega da bi šli cesto spucat...

Daj zaposli se še na cestnem ......boš zraven koristnega dela dobil še plačilo..... :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj zaposli se še na cestnem ......boš zraven koristnega dela dobil še plačilo..... :naughty: :whistle:

to delam vse v dobrodelne namene...mater sem angelček O:-) :D ...tisti na cestnem pa so navadna banda, tak da na tiste se niti malo ne zanašam, en dokaz za njihovo nesposobnost je že lackova na tistem odseku od mlade lipe do peker... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to delam vse v dobrodelne namene...mater sem angelček O:-) :D ...tisti na cestnem pa so navadna banda, tak da na tiste se niti malo ne zanašam, en dokaz za njihovo nesposobnost je že lackova na tistem odseku od mlade lipe do peker... :headbang:

No, saj pravim, zaposli se pri njih......(boš dvignil produktivnost, inteligenco, pa še na pravih mestih boš metlo gono)...... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to delam vse v dobrodelne namene...mater sem angelček O:-) :D ...tisti na cestnem pa so navadna banda, tak da na tiste se niti malo ne zanašam, en dokaz za njihovo nesposobnost je že lackova na tistem odseku od mlade lipe do peker... :headbang:

ojojoj tega mi raje ne omenjaj...

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, saj pravim, zaposli se pri njih......(boš dvignil produktivnost, inteligenco, pa še na pravih mestih boš metlo gono)...... :OK:

nič ne bi blo boljše, če bi samo en tak bil tam, če je cel sistem in država zgrešena...pa dobro pustimo zdaj to...povej kdaj boš kaj šel na pohorje grunfek, da ti cesto spucam, samo za tebe...in naoljim ... .) hec, hec .)

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič ne bi blo boljše, če bi samo en tak bil tam, če je cel sistem in država zgrešena...pa dobro pustimo zdaj to...povej kdaj boš kaj šel na pohorje grunfek, da ti cesto spucam, samo za tebe...in naoljim ... .) hec, hec .)

Nič ne bo .......Grunfek se vozi samo na Golici...... :rolleyes:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, saj pravim, zaposli se pri njih......(boš dvignil produktivnost, inteligenco, pa še na pravih mestih boš metlo gono)...... :OK:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne bo .......Grunfek se vozi samo na Golici...... :rolleyes:

pridemo tud tja zaj v kratkem poglejat, če mate korošci kake pametne ovinke... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridemo tud tja zaj v kratkem poglejat, če mate korošci kake pametne ovinke... :naughty:

Imajo, imajo, ... :naughty: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nič ne.. dovolj o teoriji, preidimo na prakso..

jaz grem gor :yea1:

meter ste mi lušte naredli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nič ne.. dovolj o teoriji, preidimo na prakso..

jaz grem gor :yea1:

meter ste mi lušte naredli

bi tut jaz šou, ampak sn zaj na faksu, in morn še eno uro čakat da se mi vaje začnejo, tak da neo nič dans....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj zaposli se še na cestnem ......boš zraven koristnega dela dobil še plačilo..... :naughty: :whistle:

Eh, potem se pridružiš tisti zlati priseljeni druščini s poreklom južneje od Kolpe, katerim je glavno, da čim manj delajo in čim več počivajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Junak, daj še napiši datume pa ure kdaj boste kje tam, da vas bojo lažje kasirali. :slap:

:OK: Super ideja za novo temo. :grim

Tu pa kasiramo samo Pohorci, na vrhu pri Ruški koči v obliki borovničevca :naughty:

Nejko bi rad imel druge Kačje ride....................že straši z metlo :headbang: ...........Precej znana zgodba.......Komplimenti za izvirnost skratka....... :slap: :lol1: BTW Cesta na Duh na Ostrem vrhu je dosti boljša......... B)

Kera pa? a ona "kao assfaltna" ali ona šodrasta :?

to delam vse v dobrodelne namene...mater sem angelček O:-) :D ...tisti na cestnem pa so navadna banda, tak da na tiste se niti malo ne zanašam, en dokaz za njihovo nesposobnost je že lackova na tistem odseku od mlade lipe do peker... :headbang:

Kje pa maš tam kaki ovinek ? razn na koncu v Pekrah

pridemo tud tja zaj v kratkem poglejat, če mate korošci kake pametne ovinke... :naughty:

Razn Golice majo še enih par, naprimer

- Lovrenc, Lehn, Ribnica, Vuhred...

- "The cesta" Črna, Šostanj...

- Sl. Gradec, Kotlje, Ravne...

- Sl. Gradec, Kope...

- onih ko so meni najbolj všeč "šodrastih" pa imajo itak polno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!