Skoči na vsebino

Mariborsko pohorje, cesta čez hočko pohorje


_Nejkooo_

Priporočene objave

A res vsepovsod tam zvrtaš kjer ti ni treba? :grrr

:yes: , če je tako grdo vreme, treba se je nekako kratkočasit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste pa bli ? banda motoristična. Prišo s Pohorja pa nikjer nobeniga, ne z metlo ne z mopedom :evilgrin: Sn mogo nove gume sprobat

Ma mislte da sn zastojn six pack pira zravn vozo :headbang: . Drugič bote pa žejni, prav vam je.

Zaj grem pa k Mladi lipi na pir. Če je keri žejn naj taj prie. :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste pa bli ? banda motoristična. Prišo s Pohorja pa nikjer nobeniga, ne z metlo ne z mopedom :evilgrin: Sn mogo nove gume sprobat

Ma mislte da sn zastojn six pack pira zravn vozo :headbang: . Drugič bote pa žejni, prav vam je.

Zaj grem pa k Mladi lipi na pir. Če je keri žejn naj taj prie. :beer2: :beer2:

ojoj če pa je dež, v takem pa ja ne mormo se it furat ali pucat hehe...čuj, ti pazi kaj govoriš, jaz mam do mlade lipe 5 min, da ti pol neo žal, da toti pir tak ponujaš hehehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem ja, prestavljeno na ju3...baje bo lepše vreme....

žal ju3 sem v službi cel dan, pol pa do ponedeljka v Bohinju..

če se bote spravli.. naj vam tatežji del čimprej mine, če pa ne pa se tak vidimo naslednji teden gori..

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal ju3 sem v službi cel dan, pol pa do ponedeljka v Bohinju..

če se bote spravli.. naj vam tatežji del čimprej mine, če pa ne pa se tak vidimo naslednji teden gori..

Lp

Si pogledal kaj vreme?? Da bos res ziher v Bohinju???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja . iščem primeren komentar za tvojo zeleno kolarnco, pa :naughty: se te bom raje usmilil. aja kaj 848 ni moped zate :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

uuuuu 848 :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: daj fotke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo nabijajte pa vam bodo še letos flehe z omejitvijo 50 napopali po asfaltu :evilgrin:

fausija govori iz tebe?? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal ju3 sem v službi cel dan, pol pa do ponedeljka v Bohinju..

če se bote spravli.. naj vam tatežji del čimprej mine, če pa ne pa se tak vidimo naslednji teden gori..

Lp

zmenjeno :OK:

Še malo nabijajte pa vam bodo še letos flehe z omejitvijo 50 napopali po asfaltu :evilgrin:

komot, bomo se pač 50 vozli ne....čez one najbolj zaprte in šodraste ovinke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmenjeno :OK:

komot, bomo se pač 50 vozli ne....čez one najbolj zaprte in šodraste ovinke :D

hja.. 2 odseka mata že zdaj 40 omejitev :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas ti priem pomagat čistit, ti samo porihtaj še kako dodatno metlo :). Pol pa gasa.

zaj grem ja, če češ priji zraun....metl pa mam kolk češ hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam do mlade lipe 5 min, da ti pol neo žal, da toti pir tak ponujaš hehehe...

Jaz pa 2 min...

razn če sn peš te pa tui 5 min :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zdaj ste spucali cesto? te letim v nedeljo gor. :D

ne še, lahko pa greš do bolnice komot brez problema...gori sta pa še dva ovinka malo šodrasta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa večkrat tak rad malo pognal gor pa nikol ne najdem taptavega kandidata :whistle: :whistle: , kaj res vsi samo pometate.....?????? :naughty: :naughty:

Ps, pejte raje na piste pometat, pa robe gum pilit tam je ob koncu vse kristalno jasno..... :whistle: :whistle: :hooray: :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa večkrat tak rad malo pognal gor pa nikol ne najdem taptavega kandidata :whistle: :whistle: , kaj res vsi samo pometate.....?????? :naughty: :naughty:

Ps, pejte raje na piste pometat, pa robe gum pilit tam je ob koncu vse kristalno jasno..... :whistle: :whistle: :hooray: :hooray:

tut tja smo šli, ampak kak popoldan pa prav paše it malo na pohorje, ko je tak blizu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zaj.. se bomo dobli jutri gori?

amm...misliš za pucanje al za furo??? jaz kvečjemu dopoldan mam cajt, pa še to se mi ni neke z motorom za furat, ker se mi že počasi meša od ovinkov, kolk sn bil v preteklem tednu na motorju pa na ovinkih (marof, pohorje)...no lahko se zmenimo vseeno, ampak tak ko sn reko- dopoldan- piši mi na PM, al pa me pokliči...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne jaz sem mislo za vožnjo

jeb*š pucanje če se ne misliš vozit pol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!