Skoči na vsebino

Mariborsko pohorje, cesta čez hočko pohorje


_Nejkooo_

Priporočene objave

kaj zaj.. se bomo dobli jutri gori?

Misliš spodaj???? :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo bli dans gor... m@dness, gixxer in jaz...vreme lepo, cesta tak ko zmeraj- do bolnice super- zgoraj krš...vidli gori eno skupino KTM-ovcev, pa še nekaj motoristov...zaj pa mam dovolj motorja vsaj za en teden, ker čez tote praznike pa smo naredli ohoho kilometrov...zaj se bo spet treba malo faksu posvetit :BUA: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa mislil, da bote mogoče obrnili spodaj, smo se srečali pri hobbyu ko ste šli dol, pa sem vas čako pr tušu če bi si keri slučajno premislo... :whistle: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa mislil, da bote mogoče obrnili spodaj, smo se srečali pri hobbyu ko ste šli dol, pa sem vas čako pr tušu če bi si keri slučajno premislo... :whistle: :naughty: :whistle:

a res???...jebemo ej, nismo te vidli res, vsaj jaz ne...pa še vedno maš srebrno cbrko al kaj druga????...no sej itak je pa men že lučka za benz gorela, in če bi mogo s tabo it še kako rundo, bi direkt ostal nekje v pohorskih šumah :D ...pa kdaj drugič ne :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa mislil, da bote mogoče obrnili spodaj, smo se srečali pri hobbyu ko ste šli dol, pa sem vas čako pr tušu če bi si keri slučajno premislo... :whistle: :naughty: :whistle:

jap, jaz tud že na rezervi vozil..

kaj pa nisi prišel pol k donkecu na pijačo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud pr donkotu sem bil, sicer kako urco kasneje, spil kafe, eno motoristčno debato vsekal in pičil kuči.

In ja še vedno mam tisto srebrno.... :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz dans ne z motorom, mogoče pa pridem peški gor...se vidimo če bote gori .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz dans ne z motorom, mogoče pa pridem peški gor...se vidimo če bote gori .)

saj te jaz poberem pa te peljem :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grem pohorske ovinke pogledat zaj :whistle:

pozdravi jih še v mojem imenu, ziher me že pogrešajo ko me 3 dni ni blo :D

saj te jaz poberem pa te peljem :naughty:

ne ne, bom kar malo švical dans :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za čiščenje cest je cestno podjetje.

So po zakonu dolžni poskrbeti za to, da je cesta varna.

Če jih pokličeš in rečeš, da je na cesti na tem in tem odseku šoder in da si tam skoraj padel s kolesom (ne reci, da si z motorjem) in jih opomniš, da so po zakonu dolžni, da je cesta brez peska, jo bodo očistili.

Sem letos na cesti Velenje - Sl. Gradec malo izven naselja Paka videl dva policista z radarjem in ju opozoril, da je na cesti dva ovinka naprej pesek in da naj pokličeta pristojno službo, da očisti zadevo, ker cesta ni varna za vse udeležence v prometu. Si zapisal njune službene številke ( bil sem z avtom in je bil kuli in papir pri roki) in glej ga šmenta, ko sem se vračal, na cesti ni več bilo peska, čeprav je tam ležal že najmanj dva dni.....

Sicer pa se mi cvesta na Pohorje ne dopade kaj preveč, ker je na njej preveč pešcev, kolesarjev, traktorjev, kosilnic, šekakšna krava se najde tu in tam in za kravo ostane še kakšen kravji drek, ki oprijema gume ne izboljša.....

Res pa je, da se da ovinke lepo polagati......

Letos sem bil že 5x gori.

Z avtom, ko sem otroke vozil v smučarsko šolo.......

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
Za čiščenje cest je cestno podjetje.

So po zakonu dolžni poskrbeti za to, da je cesta varna.

Če jih pokličeš in rečeš, da je na cesti na tem in tem odseku šoder in da si tam skoraj padel s kolesom (ne reci, da si z motorjem) in jih opomniš, da so po zakonu dolžni, da je cesta brez peska, jo bodo očistili.

Sem letos na cesti Velenje - Sl. Gradec malo izven naselja Paka videl dva policista z radarjem in ju opozoril, da je na cesti dva ovinka naprej pesek in da naj pokličeta pristojno službo, da očisti zadevo, ker cesta ni varna za vse udeležence v prometu. Si zapisal njune službene številke ( bil sem z avtom in je bil kuli in papir pri roki) in glej ga šmenta, ko sem se vračal, na cesti ni več bilo peska, čeprav je tam ležal že najmanj dva dni.....

Sicer pa se mi cvesta na Pohorje ne dopade kaj preveč, ker je na njej preveč pešcev, kolesarjev, traktorjev, kosilnic, šekakšna krava se najde tu in tam in za kravo ostane še kakšen kravji drek, ki oprijema gume ne izboljša.....

Res pa je, da se da ovinke lepo polagati......

Letos sem bil že 5x gori.

Z avtom, ko sem otroke vozil v smučarsko šolo.......

:)

jah, glede na to da je za ceste v mariborskem območju pristojno podjetje nigrad, če se ju3 plaz vsipa na enem delu ceste, pa jo odtrga, ne verjamem da bi v roku enega leta se spravli to popravit...ker izkušnje kažejo da so totalno nesposobni za opravljanje cestnih del (avto pa mi lahko z pajkom odpeljejo- mamicu jim je***)...

drugač pa čez teden se je čist fajn za furat, ni nobenga vlkega prometa, ob vikendih pa znajo kaki kolesarji, ko se furajo po sredini ceste malo poslabšat zadevo ja :BUA:

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa se mi cvesta na Pohorje ne dopade kaj preveč, ker je na njej preveč pešcev, kolesarjev, traktorjev, kosilnic, šekakšna krava se najde tu in tam in za kravo ostane še kakšen kravji drek, ki oprijema gume ne izboljša.....

Imaš prav glede vseh možnih ovir na tej cesti. Naj še dodam, da so znancu pri spustu s kolesom po tej cesti, pot prekrižale divje svinje in je eno zadel. :eek:

Zanj se je na srečo vse končalo samo z nekaj modricami, kako pa jo je odnesla svinja pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš prav glede vseh možnih ovir na tej cesti. Naj še dodam, da so znancu pri spustu s kolesom po tej cesti, pot prekrižale divje svinje in je eno zadel. :eek:

Zanj se je na srečo vse končalo samo z nekaj modricami, kako pa jo je odnesla svinja pa ne vem.

na roštilju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi šal zraven r1frika in njegovih(nejko, čamac itd...)

samo se bojim da se bom ubil tam, for real (neizkušenost kriva za oba2 padca do zdaj) :trance_33_sleep:

torej bi se joinal ampak če bi lahko zmerno vozli da bi še meni bil užitek, da se ne bi potem sam vozil in bi me vi čakali :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi šal zraven r1frika in njegovih(nejko, čamac itd.. .)

samo se bojim da se bom ubil tam, for real (neizkušenost kriva za oba2 padca do zdaj) :trance_33_sleep:

torej bi se joinal ampak če bi lahko zmerno vozli da bi še meni bil užitek, da se ne bi potem sam vozil in bi me vi čakali :blush:

glede zmerne voznje gor si kaksnega res izkusenega poišči na forumu, da bos kaj pametnega odnesel iz vozenj.

ker ti mladci so prevec zaletavi, oz smo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
jaz bi šal zraven r1frika in njegovih(nejko, čamac itd...)

samo se bojim da se bom ubil tam, for real (neizkušenost kriva za oba2 padca do zdaj) :trance_33_sleep:

torej bi se joinal ampak če bi lahko zmerno vozli da bi še meni bil užitek, da se ne bi potem sam vozil in bi me vi čakali :blush:

lahko se zmenimo ja, itak pa vsak vozi svoj tempo...jaz mam tako navado da grem vedno prvi, pa najprej počakam pri veroniki ali bolnici, če pa grem do vrha pa še enkrat na onem odcepu za belvi pa areh...če pa vidim da je kdo tesno za mano in bi šel rad naprej pa ga pač spustim (kar se še sicer ni zgodilo hehe)...skratka, vsak pač vozi svoj tempo, jaz kakega ekstra hitrega ne mislim lovit pa preiravat da bi se rabzil, jajcat ko stara oma pa tut ne mislim...ampak če voziš tak ko r1freak, ki ga očitno poznaš, pol nebi smel met nekih težav z dohajanjem...res pa je da ne vozimo ko ovce v skupini, raje se pač kje počakamo, da vidimo če je je vse ok...

drugač pa če maš rad res bolj umirjeno vožnjo in nočeš da te čakamo kontaktiraj gixxera, on rad vozi bolj počasi pa se zmenita ne...ker mi pa vseeno radi nek normaln tempo držimo...ne zdaj na nož ampak vseeno tak ko se spodobi hehe

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja počasi se glih ne bi...ne morem se pa primerjat z r1frikom...slabši sem :trance_33_sleep: vozil bi se tak kolko sem sposobn, do takrat bom probal natrenirat polaganje bol na hard

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja počasi se glih ne bi...ne morem se pa primerjat z r1frikom...slabši sem :trance_33_sleep: vozil bi se tak kolko sem sposobn, do takrat bom probal natrenirat polaganje bol na hard

ja vrei te se bomo že zmenli ne...ampak toti tedn bolj težko ker sn na faksu cele dneve pa še učenja prek glave...mogoče v soboto al pa nedeljo bomo vidli...se čujemo v glavnem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..če pa vidim da je kdo tesno za mano in bi šel rad naprej pa ga pač spustim (kar se še sicer ni zgodilo hehe)...

ko te bo pravi mariborčan dobo.. zx_R idi mu linijo pokazat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko te bo pravi mariborčan dobo.. zx_R idi mu linijo pokazat :D

no, življenje mam pa še vseeno rad, in bi se rad še nekaj časa vozo...tak da ne rabi nič kazat :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja počasi se glih ne bi...ne morem se pa primerjat z r1frikom...slabši sem :trance_33_sleep: vozil bi se tak kolko sem sposobn, do takrat bom probal natrenirat polaganje bol na hard

Jas ti bom pa mentor coldy :D :D Ko ga boma trešena ko kanti v bisterci pri šparu na parkirplacu polagala okol luči :D :D :D :D :D :D

Popravljeno . Popravil tOOn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko te bo pravi mariborčan dobo.. zx_R idi mu linijo pokazat :D

uuu ovi pa je car, sem ga enkrat videl, ko se je vozil gor, sem ravno stal tam pri avtobusni v tistem edinem križišču bolj spodaj, naslednji desni ovinek od tiste slaščičarne z marelično (ali kakšno že) fasado. kapo dol, lepo je odvozil

enkrat pa smo se še srečali zgoraj pri belviju in malo poklepetali

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!