Skoči na vsebino

Mariborsko pohorje, cesta čez hočko pohorje


_Nejkooo_

Priporočene objave

Danes sem bil tudi jaz prvič. Šel sem samo do bolnice. Se mi zdi, da bom šel še večkrat, ker mi je cesta kar simpatična, pa še vaje sem kot začetnik itak potreben.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil tudi jaz prvič. Šel sem samo do bolnice. Se mi zdi, da bom šel še večkrat, ker mi je cesta kar simpatična, pa še vaje sem kot začetnik itak potreben.

od bolnice naprej pa raje ne hodi, ker je šoder na določenih mestih, oz. če boš šou idi bolj na izi v ovinke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kaj zaj ki ste pohorci, jaz sem bil v soboto gori in me je ravno dež dobo jebemo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobro da nisi bil peš gori ker bi bil verjetno moker ^_^

Popravljeno . Popravil m@dness
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobro da nisi bil peš gori ker bi bil verjetno moker ^_^

sem kljub temu bil hehe, ampak sn ga pol malo zašpanal po obvoznici, pa se je takoj posušilo hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kr nekaj teh 180stopinjskih ovinkov ja. Meni so čisto všeč, razen na zgornjih je blo zadnič malo peska.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je menda nova trasa ceste na Pohorje :naughty:

post-12860-1211800616_thumb.jpg

in kje bi naj to bilo :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kje bi naj to bilo :unsure:

Tu od Peker, mimo Meranovega, do sp.postaje Videca........... :evilgrin:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu od Peker, mimo Meranovega, do sp.postaje Videca........... :evilgrin:

uuu pred hofom bom mel ovinke :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kriza identitete kajne?? :naughty:

:ninja: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu od Peker, mimo Meranovega, do sp.postaje Videca........... :evilgrin:

Mimo Kordeka po domace...za brcanje v klanec z biciklom ali pa za kaksen enduro moped fajn cestica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani bil na belviju ogromno, v enem dnevu celo 9X! Letos še ajnfaram in se že priključil 2X bolj na izi, ampak se lepo vleže!

Ima kdo izmerjen kak cajt do gor? Al pa posnetke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani bil na belviju ogromno, v enem dnevu celo 9X! Letos še ajnfaram in se že priključil 2X bolj na izi, ampak se lepo vleže!

Ima kdo izmerjen kak cajt do gor? Al pa posnetke?

jaz imam od table hočko pohorje do gostišča veronika 3 min 40 s, 10 s gor dol, odvisno kolko avtov morn prehitevat, ki mi zjebejo ritem...posnetki kaki pa v kratkem pridejo

_Nejkooo_

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sem bil včeraj malo gori (2x). Prvič sem šel skoraj do Areha, ampak sem se pred vrhom obrnil, ker je bila gori mokra cesta. Potem sem se spustil čisto dol, na prvi serpentini obrnil,n z roko malo probal temperaturo gum (ful še nimam nekega filinga), potem pa še enkrat do bolnice. Na dveh ovinkih je bilo malo peska, ampak je bilo pregledno. Je kar pasalo malo ovinkov po vsem tem silnem deževju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je blo nekaj mopedov včerj gori ja, če ne druga je fajn kafe spit gori pa se malo ohladit na svežem zraku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

kaj zaj pohorci kje ste??? zx_r, si za eno furo na pohorje, ti si baje znani pohorski pritiskač, ker z ostalimi mi ni več neke zanimivo, se morn vedno sam furat... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker z ostalimi mi ni več neke zanimivo, se morn vedno sam furat...

ded pa pol :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rade volje, ga že kar malo pogrešam, samo da slickse sezujem pa bo, sem pa slišal da je baje neko olje gor tak da previdno pubeci... :naughty: :naughty:

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rade volje, ga že kar malo pogrešam, samo da slickse sezujem pa bo, sem pa slišal da je baje neko olje gor tak da previdno pubeci... :naughty: :naughty:

amm ni neke sile, na onem najbolj ostrem ovinku pred ono ravnino je neke črnega ja samo čisto ob strani tik ob bankini tam pa itak nikol ne pelješ, tak da ni panike...ti samo ko ti bo mi pošlji PM pa grema :OK: , jaz sn vedno za akcijo

ded pa pol :slap:

kar je res je res, nisn jaz kriv da tak leti to .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!