Skoči na vsebino

Mariborsko pohorje, cesta čez hočko pohorje


_Nejkooo_

Priporočene objave

offtopic: bouga je bouga... jejžova mati :kva2:

offtopic2: nejko menjal nick? :D

ontopic: lahko bi se zmenli kaj za kako furco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že kdo dobu onega kmeta, ko je po ovinkih olje zlival? Matermuposexam!

offtopic: bouga je bouga... jejžova mati :kva2:

offtopic2: nejko menjal nick? :D

ontopic: lahko bi se zmenli kaj za kako furco

DA

recimo menjal ja, pod prisilo sicer hehe

DA :D , v tem tednu menjam zavorne ploščice, ker sn jih skuro do konca, pa da se malo šoder spuca zaj od totih neurij pa spet šibamo gasee na pohorje :D

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

kaj zaj pohorski pritiskači, ste še živi?? hehe, že cel teden nisn bil nič gori, hitro se zaj zmenimo za kaki lokalni race do gor, ker jaz mam še na mojih qualifirkah čist malo profila, še enih 4-5 krat do belvija pa so fertik hehe...in takrat bo tudi fertik sezone za mene, ker so me nažalost kazni kar precej finančno izčrpale :D ...bom zaj bolj na izi vozo skoz ovinke, da neo tak pobiralo :D

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

mi je vsec neikotov predlog oz. chungin, samo vidim, da sem malo pozn. Sem nov v teh vodah, komaj 1 mesec imam motor in bi mi bilo v veselje se kdaj z vami kam peljat :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

mi je vsec neikotov predlog oz. chungin, samo vidim, da sem malo pozn. Sem nov v teh vodah, komaj 1 mesec imam motor in bi mi bilo v veselje se kdaj z vami kam peljat :)

Lahko izbiraš destinacije:

- na pohorje

- do britofa

- oboje skup?

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko izbiraš destinacije:

- na pohorje

- do britofa

- oboje skup :slap:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo v opozorilo vsem, da ne bo razbite plastike ali še česa drugega. Na tej cesti sem danes opazil čisto sveže bitumenske zalivke, na katerih svinjsko drsi. Nahajajo pa se na poti od vznožja pa približno do polovice poti do bolnice. Dalje gor jih danes še ni bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj baje prometna nesreča motorista na tej relaciji, ve kdo kaj več????

ja ravno prišel, par minut za nesrečo, glih ko se rešilci pelali poškodovance...maš pa več o tem napisano v črno-sivi kroniki, še par slikic tudi, ni pa zgledalo strašno razbito...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

mi je vsec neikotov predlog oz. chungin, samo vidim, da sem malo pozn. Sem nov v teh vodah, komaj 1 mesec imam motor in bi mi bilo v veselje se kdaj z vami kam peljat :)

LP

kontaktiraj uporabnika coldy, on hodi kar redno gor pa 125-ko ima, tak da če si začetnik bo ti njegov tempo kar kul...jaz sn pa letos zaklučo s pohorjem po vsej verjetnosti, itak pa bo zaj od nesreče dalje itak tolko policije gor da brezveze :headbang: ...itak pa mi je že dopizdlo malo, ko sn vse ovinke že na pamet vedo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo v opozorilo vsem, da ne bo razbite plastike ali še česa drugega. Na tej cesti sem danes opazil čisto sveže bitumenske zalivke, na katerih svinjsko drsi. Nahajajo pa se na poti od vznožja pa približno do polovice poti do bolnice. Dalje gor jih danes še ni bilo.

men ni nič drselo na njih, samo gume je treba met fajn segrete pa ni panike :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
Toteki nič ne hodite več gor?

Žive duše ni blo danes, pa tako lepo vreme je blo :unsure:

Vlažno...nič več....zdaj bomo šli počasi skijat gor... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pohorje,....se je kr vredu,..letos sma se z kolegom kr nekajkrat pelala gor...sicer pa res škoda,da v bližini mb-ja,ni več takih cest...se pa da kr fajn gor pelat,čeprav zna bit kr opasno,ozke ceste,zelo zaprti ovinki,...pol pa ti kaki avtobus prpele v ovinku,pa ga je skor polovica na tvoji špuri,..kot sma z kolegom izkusla na lastni koži letos,...tak da po pameti na pohorje,hehe :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toteki nič ne hodite več gor?

Žive duše ni blo danes, pa tako lepo vreme je blo :unsure:

sn bil ene 2 tedna nazaj zadnjič letos, in ko sem prišel na belvi je blo enih 6 stopinj, tak da me je minlo do vsega in sem se dol peljal povsem turistično, pohorje je aktualno samo kake 3 mesce v letu potem pa je proti vrhu že malo prehladno...skratka letos bil najmanj enih 636 krat na pohorju hehe, se vidimo gori spet spomladi ko se temperature dvignejo vsaj do 20 stopinj....

ja pohorje,....se je kr vredu,..letos sma se z kolegom kr nekajkrat pelala gor...sicer pa res škoda,da v bližini mb-ja,ni več takih cest...se pa da kr fajn gor pelat,čeprav zna bit kr opasno,ozke ceste,zelo zaprti ovinki,...pol pa ti kaki avtobus prpele v ovinku,pa ga je skor polovica na tvoji špuri,..kot sma z kolegom izkusla na lastni koži letos,...tak da po pameti na pohorje,hehe :yea2: :OK:

jah to je glih čar pohorja hehe nikol ne veš kaj te čaka za ovinkom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!