Skoči na vsebino

BMW R 1150 GS


marting

Priporočene objave

pred 3 urami, kitekatus pravi:

bi si omislil spet enga te sorte

Ok. Mogoče je lastniku všeč rumena (kanarček) in barval zato, seveda so barvani tudi kolesni obroči (original eluksirani-srebrni) lahko, da je bil razbit.

To boš opazil le pri detaljnem pregledu iz slik je težko ugibat.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, tomash pravi:

Mojega poglej. Lep k šus pa vse štima.

A slučajno ponujaš za prodajo???Če že,me zanima;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, MiNa pravi:

Ok. Mogoče je lastniku všeč rumena (kanarček) in barval zato, seveda so barvani tudi kolesni obroči (original eluksirani-srebrni) lahko, da je bil razbit.

To boš opazil le pri detaljnem pregledu iz slik je težko ugibat.

Sej pravim,bi ga moral it videt in poskusit se zapeljat en krog,glih,da vidim,kako se obnaša v pogonu,drugač pa ni glih,da sem stručko,kar se mehanike tiče,zato sem vprašal,če kdo mogoče pozna lastnika tega gs-a,da bi še pred ogledom vedel ali se mi sploh splača it gor:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, kitekatus pravi:

A slučajno ponujaš za prodajo???Če že,me zanima;)

Pismo,lep motor,sam cena je na žalost izven budgeta,cenkarit pa itak nimam namena:P

pred 1 uro, tomash pravi:

Mojega poglej. Lep k šus pa vse štima.

Pismo,lep motor,sam cena je na žalost izven budgeta,cenkarit pa itak nimam namena:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, kitekatus pravi:

Pismo,lep motor,sam cena je na žalost izven budgeta,cenkarit pa itak nimam namena:P

Pismo,lep motor,sam cena je na žalost izven budgeta,cenkarit pa itak nimam namena:P

Pridi pogledat, pa boš potem razmišljal o ceni? Bova pivo spila pa bo vse lažje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, tomash pravi:

Pridi pogledat, pa boš potem razmišljal o ceni? Bova pivo spila pa bo vse lažje!

Hja no,mogoče se še slišiva;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

46 minutes ago, Kawl said:

Obstaja še kakšna dobra alternativa, rabim ležaj za kotni prenos,ter oljno tesnilo.?

 

Si spet na boxerju in dal  Varo stran?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Kawl said:

Zadeva prevec pije. Zdaj je tourer doma. 

Ahaha, veš de sm ti tel prejšn tedn pisat, če bi se dobila, pa mord mini swap nardiva, vara/capo. Ker sm radovedn. 

 

Kašn Tourer? RT?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 6. 2018 ob 0:38, MiNa pravi:

Ok. Mogoče je lastniku všeč rumena (kanarček) in barval zato, seveda so barvani tudi kolesni obroči (original eluksirani-srebrni) lahko, da je bil razbit.

To boš opazil le pri detaljnem pregledu iz slik je težko ugibat.

Tist rumen je men se zdi iz motohita. Ma tudi prednje vilce druge. Original so srebrne... to so ali od novejsega tipa ali pa adventurerja.

pred 1 minuto, Kugelschreiber pravi:

Ahaha, veš de sm ti tel prejšn tedn pisat, če bi se dobila, pa mord mini swap nardiva, vara/capo. Ker sm radovedn. 

 

Kašn Tourer? RT?

Ne ni RT. Ne ze pred varaderotom je bila zelja po nekaj ala goldwing pa sem se potem odlocil za LT-ja. Sicer niso najbolj renomirani. Dobiš pa precej vec za denar kot je goldwinga...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Kawl said:

Tist rumen je men se zdi iz motohita. Ma tudi prednje vilce druge. Original so srebrne... to so ali od novejsega tipa ali pa adventurerja.

Ne ni RT. Ne ze pred varaderotom je bila zelja po nekaj ala goldwing pa sem se potem odlocil za LT-ja. Sicer niso najbolj renomirani. Dobiš pa precej vec za denar kot je goldwinga...

ODLIČNO! Gospa je navdušena, a? Superluxurytourer. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, Kawl pravi:

Zaradi tega je tudi padla odločitev... :)

Vidiš kako dečve vplivajo na nakup motorja,bemtiš ej:PPP
Aja,btw,če je tist rumen gs,o katerem sem spraševal iz motohita,potem ziher je bilo kaj narobe,oz.težko je ugotovit verodostojnost motocikla,se pravi zgodovino njegovo!?Največji shit bi bil,da kupim motor,za katerega se mi zdi cena še dokaj normalna,če pogledamo ostalo ponudbo,potem pa,da bi nanj zmetal še 1x toliko,da bi potem vse štimalo:PPP

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 6. 2018 ob 8:01, Kawl pravi:

Obstaja še kakšna dobra alternativa, rabim ležaj za kotni prenos,ter oljno tesnilo.?

 

Gita v Celju...

Popravljeno . Popravil MiNa
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem nasel. Gita ima, intercom pa isto kvaliteto se mal cenej. Tesnilo bom pa menjal ce bo potrebno. Sicer se ni nic kriticno... bi pa rad to preventivno pozamenjal...ker malo je lufta...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Še vedno iščem gs-a 1150,al pa 1100 z znano zgodovino servisov,realnimi kilometri,.....in seveda spodobno ceno,čeprav je vse to skoraj že nemogoče najt,pri nas je ponudba resnično bolj šwoh,vsaj na avtonetu ni glih kaj veliko za izbirat.
Pri modelih z 100.000+ km me predvsem zanima,kaj je treba od potrošnega materijala menjat,da bo življenska doba motorja čim daljša,kakšni so kaj stroški delov,katere bi bilo dobro pri takšni kilometraži menjat.....
Sicer od Tomasha Gs 1100 je  še vedno v mislih,hvala za vse podatke še enkrat Tomash,vendar me je res strah vzet motor s tolikšno kilometražo,kot jo ima tvoj:P
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 100.000+ km pozor na sklopko (menjal na 150.000), pumpa goriva (se dobi neoriginal za 70€), zna it hall senzor, vzmetenje zna bit zdelano.

Drugače pa redno dolivat olje, ki ga ti motorji veselo požirajo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ftp pravi:

Pri 100.000+ km pozor na sklopko (menjal na 150.000), pumpa goriva (se dobi neoriginal za 70€), zna it hall senzor, vzmetenje zna bit zdelano.

Drugače pa redno dolivat olje, ki ga ti motorji veselo požirajo.

Kakšno vlogo ima hall senzor?A za vzmetenje je v redu,če je obnovljeno,al je treba kar novo kupit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, kitekatus said:

Kakšno vlogo ima hall senzor?A za vzmetenje je v redu,če je obnovljeno,al je treba kar novo kupit?

Hall senzor da impulz za vžig (pozicija motorne gredi)

 

Glede vzmetenja, kakor komu ugaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 7. 2018 ob 20:54, ftp pravi:

Hall senzor da impulz za vžig (pozicija motorne gredi)

 

Glede vzmetenja, kakor komu ugaja.

Ravno to mi je crknilo pred parimi dnevi. Motor opral -- in ni več vžgal. Poderem vse in izolacija na kablih je kar narazen padla. Zdej sem pozamenal s silikonskimi ampak mislim da še vedno ni vredu. Zdaj bom naroču te hall senzorje, bom probov z alibabo pa jih bom kr ene 10 naroču, če bo še kdo rabil.

Drgač pa hall senzor je za bencin pumpo in vžig svečk.

 

LP

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Kawl pravi:

Ravno to mi je crknilo pred parimi dnevi. Motor opral -- in ni več vžgal. Poderem vse in izolacija na kablih je kar narazen padla. Zdej sem pozamenal s silikonskimi ampak mislim da še vedno ni vredu. Zdaj bom naroču te hall senzorje, bom probov z alibabo pa jih bom kr ene 10 naroču, če bo še kdo rabil.

Drgač pa hall senzor je za bencin pumpo in vžig svečk.

 

LP

Pri meni na r 1150r je hall senzor  naredil en mikro "mostiček" opral z bencinom in zadeva je delala. Izolacija pa čisto razpadla. Angleški motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!