Skoči na vsebino

Iščem KTM EXC 125


budacki

Priporočene objave

No kupil bi KTM EXC 125, vendar nemorem v sloveniji niti enega samega dobit.

Ce slucajno pozna kdo koga ki bi ga imel naj mi prosim sporoci. Dobrodosel bi bil njegov MSN, mail, telefonska st., karkoli.

Motor bi pa kupil prakticno takoj. Seveda ce bo cena/in to kar dobim vredu. :evilgrin:

hvala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

placam 5 piv tistemu, ki mi da ksn pameten podatek.

Pa se edn krog z motorjem :rolleyes: :naughty:

PS: Najprej krog potem pa 5 piv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo dej mi 5 pirov... ti zrihtam msn od ene 2h lastnikov 125 exc-ja... pa se povem ti da ga raj na ebay najd iz avstrije alpa italije ker je velik več izbire... v sloveniji ga je tezko dobit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo dej mi 5 pirov... ti zrihtam msn od ene 2h lastnikov 125 exc-ja... pa se povem ti da ga raj na ebay najd iz avstrije alpa italije ker je velik več izbire... v sloveniji ga je tezko dobit...

hm....ti nakazem denar na paypal :headbang:

sicer pa...castim samo lasko.

z kje pa si...da vidim ce bo mogoce.Dolenjska in okolica to vse pride v postev. Pa tut ko bo EXC malo bolj odaljeni kraji.

Bos dal naslove? : :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

častim 5 pivov...

kakšne budale prihajajo na motosvet :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moto.it <--- tuki najdi

pa najdi kakšnega, ki je blizu meje,

potem morš narest pa sam 5 stvari

1. prebereš celo temo o uvozu iz it

2. prštimaš keš

3. uzemeš sabo nekoga, ki zna it, al pa dobro ang in se odpeleješ u IT

4. plačaš

5. pripeješ.. ---> od tuki naprej boš pa znov

(pa denar za teh 5Pivov, lahko daš za bencin)

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
častim 5 pivov...

kakšne budale prihajajo na motosvet :worship:

hm...je kaj narobe?

vsekakor ce nisi prebral pise da dobijo pivo sele po odpelanem krogu. In pa ne pricakovat, da bom placal 5 piv nekomu, ki je prisel z motorjem. Pac nocem da najbe zarad mene.

Skratka tvoja reakcija je bila prehuda. In pa ne prihajamo na motosvet ampak SMO na motosvetu.

no al bom pa za bencin dau :rolleyes: :P

@Gizmo_ meni se gre da ga kupim v sloveniji. V tujino se mi ne splaca za teh 500€ ki jih prisparam, ker pride recimo bencina okoli 100EVR, cestnine, homologacija in podobno in na tako majhno vrednost ( govorim o ceni do 4000EVR) enostavno ne prisparas veliko.

Sicer pa ce ze bom sou v tujino bo to nemcija ali avstrija ( domovina KTMa ) .

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moto.it <--- tuki najdi

pa najdi kakšnega, ki je blizu meje,

potem morš narest pa sam 5 stvari

1. prebereš celo temo o uvozu iz it

2. prštimaš keš

3. uzemeš sabo nekoga, ki zna it, al pa dobro ang in se odpeleješ u IT

4. plačaš

5. pripeješ.. ---> od tuki naprej boš pa znov

(pa denar za teh 5Pivov, lahko daš za bencin)

:winkiss:

angleščina je za italjane tolk vredna kot azerbajdžanščina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Gizmo_ meni se gre da ga kupim v sloveniji. V tujino se mi ne splaca za teh 500€ ki jih prisparam, ker pride recimo bencina okoli 100EVR, cestnine, homologacija in podobno in na tako majhno vrednost ( govorim o ceni do 4000EVR) enostavno ne prisparas veliko.

Sicer pa ce ze bom sou v tujino bo to nemcija ali avstrija ( domovina KTMa ) .

SAm si ti bumbar ane, ne gre se da boš pršparu, gre se za to da dobiš dobr motor, oz da ga sploh dobiš.... ČE GA U SLO NI, greš drugam....

na to nisi pomislu... :slap: :slap: :slap: :slap:

angleščina je za italjane tolk vredna kot azerbajdžanščina

ma sej se da, pr teh conncesionarjih kkšn sm pa tzja zna, tko da se da zment....

mismo se še zmeram pa mamo 3 motorje pa avto iz IT, pa fotr zna tolk italijansko da se zmen, da bi se u ANG pogovarju... :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se boš kar namatral, da boš dosbil solidnega EXC v SLo... ko sem jaz kupoval moj pramotor (LC2) sem ga iskal več kot pol leta (na netu samo dva, eden od teh dveh mi je zaribal v 1.5km, drug je bil 1x predrag...), na koncu sem našel od prvega lastnika LC2 125ccm L96-97 (nisem ziher) s 6700km in res kot nov :)

Kot so ti že ostali fantje svetovali raje poglej v tujni, več izbire pa še kak € boš prišparal ;)

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa tale TM?

tega tut po najbrz ni v sloveniji je tako?

sicer so pa SM in pa EN izvedne. Kot supermoto in enduro.

Mi je vseeno, saj mi gum ni tezko zamenjat.

Ima kdo to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
Zanimam se, ali kdo prodaja tega EXC-ja. Na avtonetu je samo eden, pa še tisti je malo čuden... ...nima luči.

... sej pa jih maš na moto.it ... pač greš mal izven SLO...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ka je mozno da daš na KTM ecx 125 ... gume za supermoto ..? .hvala za vaš odg.!

Ja lahko se da, samo feltne pa gume moreš kupit pa mogoče še kkšne mal močnejše bremze gor in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fanticki ... EXC ni za na cesto. Ko sem jst iskal sem si mislil, saj bo. Pa je kurac blo :)

Motor je kros ( hard enduro :krneki: ) in na cesti na obratih nebo dolgo delal. Bat se menja na dobrih 60-70 ur ( ce se ne motim je ena delovna ura 40km/h se pravi na 3000km ). Motor rabi mesanico, kar je SILA NEPRAKTICNO! ( ni variante da bi tocil direktno v rezervar olje, ker lahko potegne samo olje in si v kurcu! )

Predelava v SMa gre, vendar pod kakimi stroski? ( govorimu tukaj da rabis v enem tednu in nimas 2 leti casa da isces ). Kupis feltne za 600-700€, potem ce niso prave, moras se ( kaj je ze tista os ) zamenjat. S tem da ce bos dajal vecji disk ( ker original 100% nebo dovolj bremzal na cest ) rabi se 320 adapter ( kar draga zadeva od ksnega Beringera ) in seveda vecji disk ( tudi drago ).

Tako da na koncu se ne splaca. Ce je kdo tok norc, naj si kupi Honda HM 125, TM SMR 125, GAS GAS SM 125 ( vse isti kurac kot EXC samo ze original predelano ). S tem da imajo vsi ti celo se boljse komponente kot EXC in tudi drazji so!

Letno vzdrzevanje pa je recimo ... okoli 700€ ( 2× bat, gume, olje, svecka, filtri .... bla bla bla )

Rajsi kupi Husqvarno SM 125, fukni v njo 500€ in bo letela bolj kot EXC ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ka je mozno da daš na KTM ecx 125 ... gume za supermoto ..? .hvala za vaš odg.!

možno je že, samo je motor prilagojen za teren in ni primeren preveč za cesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

frend je mel husqvarno wr 125, pa je samo šraufal pa popravljal. Smo meli pa potem pogovor lih na to temo, pa smo prišli do zaključka, da je exc kar nartabolš.

Drugače je pa že po naravi navit. Iz tovarne ga dajajo z blokadami, da se mašina ulaufa, a prvem servisu se blokade pa poberejo...

Drugače pa res, če kdo ve za kako exc naj le pove. Motor rabim za TEREN (makadam, gozdne poti). Krosa nočem, ker nima luči in možnosti registracije... ...tudi če bom registiral, pa se bom po cesti vozil minimalno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fanticki ... EXC ni za na cesto. Ko sem jst iskal sem si mislil, saj bo. Pa je kurac blo :)

Motor je kros ( hard enduro :krneki: ) in na cesti na obratih nebo dolgo delal. Bat se menja na dobrih 60-70 ur ( ce se ne motim je ena delovna ura 40km/h se pravi na 3000km ). Motor rabi mesanico, kar je SILA NEPRAKTICNO! ( ni variante da bi tocil direktno v rezervar olje, ker lahko potegne samo olje in si v kurcu! )

Predelava v SMa gre, vendar pod kakimi stroski? ( govorimu tukaj da rabis v enem tednu in nimas 2 leti casa da isces ). Kupis feltne za 600-700€, potem ce niso prave, moras se ( kaj je ze tista os ) zamenjat. S tem da ce bos dajal vecji disk ( ker original 100% nebo dovolj bremzal na cest ) rabi se 320 adapter ( kar draga zadeva od ksnega Beringera ) in seveda vecji disk ( tudi drago ).

Tako da na koncu se ne splaca. Ce je kdo tok norc, naj si kupi Honda HM 125, TM SMR 125, GAS GAS SM 125 ( vse isti kurac kot EXC samo ze original predelano ). S tem da imajo vsi ti celo se boljse komponente kot EXC in tudi drazji so!

Letno vzdrzevanje pa je recimo ... okoli 700€ ( 2× bat, gume, olje, svecka, filtri .... bla bla bla )

Rajsi kupi Husqvarno SM 125, fukni v njo 500€ in bo letela bolj kot EXC ;)

...havala ti .. ka pa Tomos 125 ... to je pa sranje ... nde.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...havala ti .. ka pa Tomos 125 ... to je pa sranje ... nde.?

Ti nisi normalen. Lej ... motor ni zate. Da gres iz EXCja na Tomosa to ... to ... ne ni za verjet.

HAHAH!

CLOVEK KUPI SI MOTOR, DA BOS imel ZRAVEN VEDNO SERVIS, ker ocitno o motorjih nimas pojma. HAHA!

Taki so najboljis...zazel si en motor, ni uredu, potem pa cist neki druzga gleda :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti nisi normalen. Lej ... motor ni zate. Da gres iz EXCja na Tomosa to ... to ... ne ni za verjet.

HAHAH!

CLOVEK KUPI SI MOTOR, DA BOS imel ZRAVEN VEDNO SERVIS, ker ocitno o motorjih nimas pojma. HAHA!

Taki so najboljis...zazel si en motor, ni uredu, potem pa cist neki druzga gleda :S

... pizda sej sn sam uprašo ... mal se zanimam za motorje .. ko nevem ka bi kupo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pizda sej sn sam uprašo ... mal se zanimam za motorje .. ko nevem ka bi kupo ...

Ce neves kaj bi kupil, potem vsekakor NE 2 takt nad 30 konjev! Ker bos jebal ježa ;)

GAS GAS SM 125 ... raketa resnicno! Kaj vse se da iztisnit iz motorja se ti niti ne sanja ;) Koleg iz Italije ga je imel. Mu je bil tako lep, da je dajal komplet druge zadeve na njega, ko je dirkal ( zunanjost ! ).

Najmocnejsi med temi je se vedno HM 125, vendar gre pa resnicno za motor, s katerim lahko samo dirkas :D

Kupis Gas Gas al pa TM :D SUPERCE :D (Brembo, Ohlins...)

Sicer pa ... bos v 2 letih imel studij iz strojnistva, mehanike, elektrotehnike, svasanja, vulkanizerstva pa mogoce se kaksne zadeve ( vcasih tudi fizika, kar se RaceLanda tice xD )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!