Skoči na vsebino

Iščem KTM EXC 125


budacki

Priporočene objave

Za ktm-ja sem pa poslal sms in motor počiva nekaj časa saj je bil lastnik na operaciji kolena. Pa po dodatnih slikah ni ravno kaj preveč ohranjen

 

 

 

Koliko časa nazaj se je pa prodajal?? Pa za koliko denarja?

 

 

Ja pa dobro, če te plastike na enduro motorju motijo...si pa kupi nove. Vsaj veš, da je dejansko tok kilometrov, kot jih piše. Pa za ta denar je to kar vredu ponudba po mojem. In to vozi nek starejši model, torej je verjetno tudi vzdževano.

Prodajal se je kšn mesec nazaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S takim performansom ti lahko svetujem zgolj še Husqvarno WR 125. Meni osebno je tudi lepša, vendar vprašanje, če jo boš lahko dobil po neki zmerni ceni. Vem, da je bila kakšno leto nazaj na netu ena za pol cene nove, skoraj nova. Nova je definitivno predraga in splača se jo kupit zgolj nekomu, ki se resno ukvarja s hard enduro sceno in jo bo dobro tudi izkoristil.

Alternative, z nekoliko bolj švoh mašino, na drugi strani pa z nekoliko bolj varčno in zanesljivo mašino, so vsekakor Husqvarna SM 125, Aprilia SX 125 (imaš na a.netu za 2250€ predelano na okrog 40 konjev na zadnjem kolesu, pa še nekdanji lastnik je uporabnik tega foruma in je z motorjem delal boljše, kot s seboj)...če imaš omejen budget pa kakšen KTM EXE, Aprilia MX ( ta mi nikakor ni všeč), Yamaha DT 125 X ( verjetno najbolj zanesljiv motor v svoji kategoriji)...

Na koncu je vse odvisno do denarja. Če imaš res veliko željo...ti svetujem obisk italije (honda HM, TM SM 125, GasGas 125, Husqvarna WR 125) ali avstrije (exc 125). Tam imaš širšo ponudbo, posledično večjo izbiro in tudi nižje cene. Postopek uvoza je dokaj enostaven, vse skupaj te pride okrog 200-300€ (homologacija, bencin, DMV (davek na uvoz)).

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovore. kako pa se imenuje spletna stran od avstrije. kateri motor pa voziš ti.

www.motoscout.at, mobile.de, moto.it

Na to vprašanje sicer ne odgovarjam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S takim performansom ti lahko svetujem zgolj še Husqvarno WR 125. Meni osebno je tudi lepša, vendar vprašanje, če jo boš lahko dobil po neki zmerni ceni. Vem, da je bila kakšno leto nazaj na netu ena za pol cene nove, skoraj nova. Nova je definitivno predraga in splača se jo kupit zgolj nekomu, ki se resno ukvarja s hard enduro sceno in jo bo dobro tudi izkoristil.

Alternative, z nekoliko bolj švoh mašino, na drugi strani pa z nekoliko bolj varčno in zanesljivo mašino, so vsekakor Husqvarna SM 125, Aprilia SX 125 (imaš na a.netu za 2250€ predelano na okrog 40 konjev na zadnjem kolesu, pa še nekdanji lastnik je uporabnik tega foruma in je z motorjem delal boljše, kot s seboj)...če imaš omejen budget pa kakšen KTM EXE, Aprilia MX ( ta mi nikakor ni všeč), Yamaha DT 125 X ( verjetno najbolj zanesljiv motor v svoji kategoriji)...

Na koncu je vse odvisno do denarja. Če imaš res veliko željo...ti svetujem obisk italije (honda HM, TM SM 125, GasGas 125, Husqvarna WR 125) ali avstrije (exc 125). Tam imaš širšo ponudbo, posledično večjo izbiro in tudi nižje cene. Postopek uvoza je dokaj enostaven, vse skupaj te pride okrog 200-300€ (homologacija, bencin, DMV (davek na uvoz)).

PO vsej verjetnosti se bom pa res zapelu u italijo za nakup. A si kdaj kupiv kaj iz italije. Kerga se najbolj splača: TM SM 125. hm moto crm 125, hondo cr 125, gas gas ec 125, ktm exc 125. PA al se hitr dobijo deli za te motorje.

Budacki a si kdaj vozu tm 125 ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TMa nisem vozil. To je Italjanski dirkalnik, kar prosi, da ga tiščiš.
Honda CR 125 je cross in ni za na cesto, HM je predelava tega krosa v supermoto/enduro, lahko voziš po cesti. GasGas je enduro, imaš tudi supermoto izpeljanko.

Dele iz Italije dobiš v manj, kot 5 dneh. Imel sem namen kupovat, se ni izteklo. Imaš na forumu teme, ki do podtaknosti opišejo postopek uvoza.

Jst bi kupu al TM SM 125 Black Dream, Hondo HM novejši letnik...al pa supermoto Gas Gas. Odvisno po kakšnih cenah bi jih dobu, kaj bi bilo na motorju itd. :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E o tem sem govoril. Očitno je že zamenjal lastnika, ker se je pred kratkim prodajal iz druge regije, če me spomin ne vara. Cena je bila pa tudi tu nekaj, mogoče gre za preprodajalca, preveri. Za 2.500€ bi jst to kupil TAKOJ.

Kok pa pride nova TMka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kok cajta pa se tle mena bat. Pomoje bom sov kr v Italijo mal pogledat. Kako nej pa vem da je motor v dobrem stanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kok cajta pa se tle mena bat. Pomoje bom sov kr v Italijo mal pogledat. Kako nej pa vem da je motor v dobrem stanju.

 

Menda zdrži tam nekje do 150 ur. Se pravi preračunano v kilometre....kakšnih 6000km. Verjetno bi ga lahko tudi dlje fural. Vzemi kakšnega mojstra s seboj, daj mi za six pack...velik cenejše, kot menjava polovice motorja, nedaj Bog, da je kak okvir zvit.

 

 

Buda zakaj pol ti nis kupu tm-ja. Nov stand okol 5k

 

Ker sem dobil za drobiž Hondo HM 125. :) ( ki ji je po 10 urah mašino razneslo pa smo morali celo obnovit haha :D vendar je bla cena z generalko vred še zmer precej ugodna in je bil res best možen buy. Še dandanes mi je žal, da sem jo prodal, vendar sem že imel doma skoraj novo Husqvarno in eden je moral od bajte )

5 jurjev je rabljen v Italiji, letnik 12.

 

 

Kok pa pride nova TMka?

 

Krepko več, kot tvoj KTM. Kakšnih 6.500€ se mi zdi, da je 2 taktni model, mogoče več.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E o tem sem govoril. Očitno je že zamenjal lastnika, ker se je pred kratkim prodajal iz druge regije, če me spomin ne vara. Cena je bila pa tudi tu nekaj, mogoče gre za preprodajalca, preveri. Za 2.500€ bi jst to kupil TAKOJ

 

Kako pa naj preverim ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Pokliči in vprašaj koliko časa je lastnik :D Al ti pa naj da številko prometne in preveri na spletu, če ga je seveda prepisal sploh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krepko več, kot tvoj KTM. Kakšnih 6.500€ se mi zdi, da je 2 taktni model, mogoče več.

V nakup tega KTMa je pripomogu ABS, drgač bi se poslužu tistga husaberga k se prodaja, samo motor stoji že skor 2 leti. Mi je žou da sm zbrau ABS namest 2 taktnega smokerja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nakup tega KTMa je pripomogu ABS, drgač bi se poslužu tistga husaberga k se prodaja, samo motor stoji že skor 2 leti. Mi je žou da sm zbrau ABS namest 2 taktnega smokerja

Katerega Husaberga?

 

 

Kje na spletu naj preverim

 

Lej...isto, kot bom jst to googlau...lahko tut ti. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!