Skoči na vsebino

Iščem KTM EXC 125


budacki

Priporočene objave

Prodaja se že zloo doug časa, mal je gor mal je dol. Prej je meu oranže ščitnike za roke, sam na eni strani je biu en odtrgan(odlomljen) Tko da sklepam da je biu motor paden

 

Pa še neki, to ni exc ampak tist tadrug EXE

Popravljeno . Popravil Žan96
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je prodajau ze ful casa 1. Lastniku in zdej ga je en kupu ga mal porihtau in ga spet prodaja tko da nvem no

Tega pa nism vedu. Je pa to exe model

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega pa nism vedu. Je pa to exe model

Tudi sprednja luc je menjana tko da mozno tudi da ga je kam zalepu ane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sprednja luc je menjana tko da mozno tudi da ga je kam zalepu ane

Tko, kot nekateri na tem forumu? :D

V motor je vloženo okrog 600€, luč je menjana zaradi vizualnosti. Model je EXE, torej LC2 mašina, ki je za uporabnikovo denarnico veliko bolj prijazna. Mu pa zato manjka moči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko, kot nekateri na tem forumu? :D

V motor je vloženo okrog 600€, luč je menjana zaradi vizualnosti. Model je EXE, torej LC2 mašina, ki je za uporabnikovo denarnico veliko bolj prijazna. Mu pa zato manjka moči.

hahahaha .l. ;)

 

čene pa lep motor vizualno usaj meni in če je zrihtan tko kot piše je tudi cena kr solidna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena je daleč previsoka za ta letnik, saj rednih servisov ne more vračunavat ceno. :) točno za ceno servisa bi morala bit cena nižja. Mi je žal fanta, da je kupil in moral takoj delat servis za toliko denarja, vendar toliko denarja ne bo nikoli videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena je daleč previsoka za ta letnik, saj rednih servisov ne more vračunavat ceno. :) točno za ceno servisa bi morala bit cena nižja. Mi je žal fanta, da je kupil in moral takoj delat servis za toliko denarja, vendar toliko denarja ne bo nikoli videl.

Jah se pac nafukau ze pri nakupu ampak ze ce nardis tqk servis ga bi js usaj vozu kako sezono pa pol prodau za majn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena je daleč previsoka za ta letnik, saj rednih servisov ne more vračunavat ceno. :) točno za ceno servisa bi morala bit cena nižja. Mi je žal fanta, da je kupil in moral takoj delat servis za toliko denarja, vendar toliko denarja ne bo nikoli videl.

Jah se pac nafukau ze pri nakupu ampak ze ce nardis tqk servis ga bi js usaj vozu kako sezono pa pol prodau za majn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

A se splača kupit ta motor

Mal površno vprašanje

Odvisno za kaj ga bos rabu

Malo opisi situacijo pa ti bo znal kdo svetovat

A se splača kupit ta motor

Mal površno vprašanje

Odvisno za kaj ga bos rabu

Malo opisi situacijo pa ti bo znal kdo svetovat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabil ga bom za voznjo po brezpotju in kaj podobnega. Ali je ddrugace veliko vzddrzevnja. A se hitro dobijo deli.

Lp David

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Za ktm-ja sem pa poslal sms in motor počiva nekaj časa saj je bil lastnik na operaciji kolena. Pa po dodatnih slikah ni ravno kaj preveč ohranjen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!