Skoči na vsebino

Nedolžnost


Sanda7

Priporočene objave

Nedolžnost.....kwa pa je to?? :eek: jest neč ne vem de sem kej zgubu :hmm: To da me je zapustila pamet se edin spomnem....pa še dons ni kej dost bolj :krneki:

OPajki je pršlo do tazga prepiha da ti je spominska enota odpovedala. Podatke odpihnil :lol1:

Tukaj se pa res noben od vas nič ne spomni, ste glih taki kot politiki pa "manjžeri - bo več za pokrast" :slap: teba res naredit eno temo za demntne!!!! :lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej nehi no, ti si še zmerej nedolžna. sam mal te je trba okol obrnt, no mal..., ne skrbi, se bo že kej našlo! :P

:kva2: a to je nedolžnost...bemti jaz pa že skor ceu živlene študiram kwa je narobe z mano :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: a to je nedolžnost...bemti jaz pa že skor ceu živlene študiram kwa je narobe z mano :yea1:

jaaaaa, mal se mooorš okoool obrnt! to mi deli ! :grupni::kva2::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5.4.1991

Enostavno, poveš datum, pa je. Je moralo biti pa res fajn, da se po toliko letih še datum spomniš. :naughty:

Jaz se ne spomnim kdaj.

Popravljeno . Popravil matic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5.4.1991

potem je bila pa tvoja dolžnost letos polnoletna! no to je bilo pa kmalu, samo bo pa dolgo držalo ! še na mnoga leta! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se obračam pa nč nouga .... :unsure:

kredit uzem pa na japonsko, tam ti bodo spomin povrnili v enem dnevu? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem je bila pa tvoja dolžnost letos polnoletna! no to je bilo pa kmalu, samo bo pa dolgo držalo ! še na mnoga leta! :P

Kmalu??? Glede na letnico rojstva ne bi ravno rekla, da je bilo kmalu. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmalu??? Glede na letnico rojstva ne bi ravno rekla, da je bilo kmalu. :trance_33_sleep:

:lol1: še dobr da sva nekaj let narazen,drugač bi si mislil,da sva se nekdaj že srečala! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bo zarastlo, pa bo drugič k prvič :lol1: .

samo potem pa adijo obisk na japonskem , kjer jim novo naredijo!res je cenejš ,če se zaraste sama od sebe, sam japonska more bit pa lepa!

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E jst sm mlad motorist star 19 pa sm še nedolžen,je to čudno?

čudno?? ma,niti ne. vsaj dokler ti krivde ne dokažejo. to je pa pri fantih na tvojo srečo zelo težko.pa pri puncah ki niso prav hudo vešče so taki zaželjeni zato ker one lepše izpadejo - kao vseznalke,no vsaj napol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pardon dve so hotle z mano odnos ampak js sm zavrnil ker ena je bla stara 17 ena pa 14------>ta je bla pijana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!