Skoči na vsebino

Nedolžnost


Sanda7

Priporočene objave

Still waiting :?

Sicer pa vidim, da ste zlo pridni! Oz. ste ze mladi začel..lepo to..nekteri pa 'bohnedi pred 18!!'..sux.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........zgubil sem jo, ko sem ugotovil, da so dekline še za kaj drugega,kot za cukanje in igranje........povem pa ne kdaj........moja namreč to še vedno uganjuje (pa mogoče tudi bere forum,nikoli ne veš).........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da vidmo če se bo vrtnica tut tuki prikazala. :D  :wink:  :roll:

hehe jap sm se prikazala... Sm se devica in se mi nikamor ne mudi!

No koncno ena pametna... smsezeustrasladaseborazpredladebadaospolnemzivljenjustirinajstletnikovpavsetjadosestnajstletnikov... :oops: :roll: :P :twisted: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vragica... Tko je pac... Vsak naj se sam odloci kdaj in kje bo imel spolni odnos! Kar se mene tice... Tko je rada se drzim zakona torej nic spolnih odnosov do 15ega leta ;) Bomo vidli pa takrat kdaj ;) Sam tisti ki se niste imeli spolnega odnosa... Prva je zascita!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm... zdej če je umes ljubezen, se mi zdi da ti noben ZAKON ne more prepovedat, da nekomu pokažeš kako rad ga imaš...

To je pa zgolj moje mnenje...

PS: Zaščita je pa res NUJNA stvar! Ne uničujte si živcev po nepotrebnem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm... zdej če je umes ljubezen, se mi zdi da ti noben ZAKON ne more prepovedat, da nekomu pokažeš kako rad ga imaš...

To je pa zgolj moje mnenje...

PS: Zaščita je pa res NUJNA stvar! Ne uničujte si živcev po nepotrebnem...

Ce te ma oseba res rada, bo pocakala dokler sam ne bos pripravljen!

In ja ne unicujte si zivce po nepotrebnem kr je kr kriticno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaščita evo vlko sranje, pol rajši sploh ne! Sicer pa obstajajo tud drugi načini, kjer ni potreba zaščita... :roll: :lol: 8) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj nebi smel pred 15 če še nisi tolko star? Vrjetno boš to delal s tistim/tisto, ki te ima rad/rada in ziher ne bo šla na policijo sporočit, da jo je njen starejši fant/punca posilu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Area51: Kaj pa imaš toliko prot zaščiti? Mene čist nič ne moti...

Vrtnica: Kako pa veš da je kr kritično glede živciranja, če praviš da si še devica? Jest sem se že ene parkrat dost živciral, tko da - zdej merkam na 110%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se vem da je zaščita dobra predvsem če dost menjuješ partnerje pa itd...samo bedni filing je, ker ČIST NIČ ne čutim, ko da gre v prazno...in pol me čist mine in ni to to...zato se slabi volji rajši izognem al pa pač brez...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dunker: ja vem kako je sej sm vidla kako se je frendica zivcirala... Tko da jz njene napake 150% ne bom ponovila...

MotoRossi- sej mas lohko spolne odnose pred 15 to ti nihce ne prepoveduje, razen zakona seveda... Sam kot sm rekla jz se rada zakona drzim.... Nikomur pa ne bom govorila kdaj naj ma spolne odnose!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vtnica kakega zakona? Zakon govori da ne smeš met spolega odnosa z osebo mlajšo od 15 let samo v primeru če si ti polnoletel, ker se to smatra za pedofilstvo. Če pa sta skup dva...recimo 14 in 16 pa ti tega noben zakon ne more prepovedat, sicer pa, zakoni so zato da se kršijo! :P :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!